Що подивитися в Мюнхені

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що подивитися в Мюнхені.Німецьке місто Мюнхен, засноване в 1158 році, є столицею федеральної землі Баварія. У Мюнхені знаходиться величезна кількість музеїв, палаців і парків, які приваблюють туристів з усього світу. У цій статті ми розповімо, що подивитись в Мюнхені.

На що подивитися в Мюнхені

Знайомство зі столицею Баварії найкраще починати з оглядової пішохідної екскурсії по Старому місту. Архітектурною ілюстрацією історії Мюнхена вважається площа Марієнплац, на якій відбувалися головні події багатовікової історії міста. Особливої уваги заслуговує Собор Богоматері, побудований в 1525 році. Будівництво собору тривало 57 років. Висота цієї споруди досягає 99 метрів, а всередині може розміститися близько 4000 чоловік.

Перегляньте публікацію - Фітнес для схуднення, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Обов’язково потрібно відвідати пивний ресторан Хофбройхаус, який ще відомий як «головна пивна світу». Вважається, що той, хто не був у Хофбройхаусе, той не був у Мюнхені.

Самим відвідуваним музеєм столиці Баварії є картинна галерея «Стара пінакотека». Музей заснований у 1836 році, і сьогодні тут представлена величезна кількість творів майстрів Середньовіччя. Неподалік знаходиться так звана Нова пінакотека, де зібрані роботи художників XIX-XX століть.

Ще варто подивитися в Мюнхені на замок Німфенбург, який знаходиться в західній частині міста. Будівництво цього палацу тривало з 1664 за 1675 рік під керівництвом архітектора Агостіно Барелли. У будівлі знаходиться знаменита Галерея красунь з портретами 36 найкрасивіших жінок Європи, до числа яких увійшли мати імператора Франца Йосифа I Софія Баварська, ірландська танцівниця і актриса Лола Монтес і багато інших.

Також варто відвідати палац Блютенбург – колишній мисливський замок. Сьогодні в його будинку знаходиться мюнхенська міжнародна молодіжна бібліотека. Замок був побудований ще в XIII столітті, проте в 1440 році він був перебудований за наказом герцога Альберта III.

Що подивитися в Мюнхені.

Що подивитися в Мюнхені

У Мюнхені знаходиться один з найбільших в Європі музеїв техніки, який відомий як «Німецький музей». Він був заснований в 1903 році. В експозицію музею входять всі великі відкриття, зроблені в XX столітті. Тут можна подивитися на перші підводні човни, які брали участь в Першій і Другій світових війнах.

Художній музей в Мюнхені знаходиться у віллі художника і скульптора Франца фон Штука, яка була побудована в 1898 році. Крім творінь першого господаря будинку, тут зібрані роботи багатьох художників, які працювали в період з кінця XIX початку XX століття.

Одним з найбільш цікавих місць у столиці Баварії вважається музей BMW. У ньому представлена експозиція мотоциклів і автомобілів однойменної марки, випущених за всю історію існування концерну. Музей працює з 1972 року, проте в 2004-2008 роках він був закритий на реконструкцію. Щороку цей музей відвідують понад 250 тисяч туристів.

Найвідомішим парком Мюнхена є Англійський сад, площа якого 4,17 квадратних кілометрів. Парк був створений садовим архітектором Фрідріхом Людвігом Шкелем в 1792 році. Тут люблять гуляти мюнхенці, а кількість туристів, які відвідують парк щорічно, досягає 3,5 мільйонів.

Радимо прочитати також

Як зробити укол кішці про Як зробити укол кішці.

Наостанок варто відзначити, що в цій статті ми розповіли про найбільш значущі і відомі місця, які варто подивитися в Мюнхені. Також заслуговують уваги туристів Гліптотека, Нова ратуша, церква Святого Петра, Олімпійський парк, парк атракціонів Lego, Старий двір, церква братів Азам, церква Святого Михайла та інші визначні пам’ятки.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>