Що подивитися в Санкт-Петербурзі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Що подивитися в Санкт-Петербурзі.Кожен, хто вперше їде в північну столицю Росії, обов’язково поставить питання, що подивитись в Санкт-Петербурзі. Однак варто відзначити, що багато людей неодноразово чули про визначні пам’ятки цього міста.

На що подивитися в Санкт-Петербурзі

Обов’язково потрібно відвідати Ермітаж, який також відомий як Зимовий Палац. У ньому можна своїми очима побачити картини Рембрандта, Мікеланджело, Пікассо та багатьох інших великих художників. Також у вас з’явиться можливість пройтися по царському залі, побачити скульптурні експозиції і доторкнутися поглядом до скарбів Золотої комори. Потрібно відзначити, що огляд експозиції і залів Ермітажу займе багато часу, тому рекомендуємо взяти участь в екскурсії, в ході якої професійний екскурсовод приверне вашу увагу на найбільш значущі витвори мистецтва.

Перегляньте публікацію - Ефірне масло грейпфрута, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Крім того, подивитися в Санкт-Петербурзі можна Петропавловську фортецю, яка являє собою ціле містечко музеїв, головним з яких є однойменний собор – усипальниця російських імператорів. На території фортеці знаходяться комендантський будинок, монетний двір, а також в’язниця Трубецького бастіону. Кожен день рівно опівдні з бастіону проводиться гарматний постріл. Ще на території Петропавлівської фортеці знаходиться музей космонавтики. Крім того, на пляжі фортеці регулярно проводять різні музичні заходи, спортивні змагання і виставки скульптур з піску.

Що подивитися в Санкт-Петербурзі.

Що подивитися в Санкт-Петербурзі

У самому центру Санкт-Петербург знаходиться Ісакієвський собор, купол якого є одним з найбільших у світі. Собор вважається найбільшим музеєм мозаїчних полотен. Також варто відзначити, що з колонади собору відкривається прекрасний вид на міські дахи.

Обов’язково заплануйте прогулянку Літнім Садом – місцем, де у свій час прогулювалися і черпали натхнення великі музиканти та письменники. Тут знаходиться велика кількість вікових дерев, величні скульптури, ставок з птахами і Чайний Будиночок Петра. Крім того, з саду відкривається красивий вид на Фонтанку і Неву.

Кунсткамера, заснована Петром Першим є найпершим музеєм Петербурга. У ньому знаходяться рідкісні речі, зібрані великим імператором: унікальні колекції чудасій, а також колекції різних національних культур. Однак Кунсткамера найбільше відома завдяки експозиції анатомічних аномалій. Також недалеко від цього музею знаходяться Зоологічний і Етнографічний музеї, які також заслуговують на увагу.

Варто відвідати музей крейсера «Аврора» – корабля, який брав участь у трьох великих війнах і прийняв участь у подіях відомої революції. Сьогодні крейсер стоїть на Великій Невці на «вічній стоянці».

Єдиний в Європі Музей міської скульптури під відкритим небом знаходиться на території Александро-Невської Лаври. У музеї є навіть роботи Огюста Родена, виконані з мармуру. На території монастиря поховані П. Чайковський, А. Невський, А. Суворов і багато інших відомих людей.

Любителям класичної музики рекомендуємо відвідати Філармонію ім. Д. Шостаковича, зал якої володіє приголомшливою акустикою і здатний вмістити 1500 чоловік. У філармонії панує прекрасна атмосфера для прослуховування симфонічної музики.

Радимо прочитати також

Линька у папуг про Линька у папуг.

Це далеко не повний список місць, які можна подивитися в Санкт-Петербурзі. Також потрібно відзначити державний музей-заповідник «Петергоф», музей політичної історії Росії, музей історії релігії, музей воскових фігур, квартиру-музей Н. А. Римського-Корсакова, музей Віктора Цоя в котельні «Камчатка» і багато інших місць.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Що подивитися в Санкт-Петербурзі, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>