Як готувати в мікрохвильовці?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як готувати в мікрохвильовці?Мікрохвильова піч стала невід’ємним атрибутом практично кожної сучасної кухні. Нерідко мікрохвильовку використовують лише для розморожування і підігріву продуктів, адже насправді її можливості набагато більш широкі! Як готувати в мікрохвильовці?

Як готувати в мікрохвильовій печі?

Багато господинь вже і не уявляють, як раніше могли обходитися без цієї компактної, але дуже здатної «помічниці»: і омлети в мікрохвильовці готуються швидше, і гарячі бутерброди запікаються всього за хвилину, і каші всього після 5 хвилин у мікрохвильовці повністю готові до вживання.

Перегляньте публікацію - Сандалове масло, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Існує чимало спеціальних рецептів, за яким можна готувати звичні страви в мікрохвильовій печі, а не на звичайному плиті. Рецепти ці дуже різноманітні, але об’єднують їх особливі правила підготовки продуктів і посуду для мікрохвильової печі.

Одне з основних правил приготування страв у мікрохвильовій печі – це використання неметалевої посуду. Для мікрохвильової печі можна використовувати скляну, вогнетривку або пластмасовий посуд. При цьому використовується посуд не повинна містити металевих вкраплень, наприклад, декору.

Якщо не купується спеціальний посуд, то готувати в мікрохвильовій печі можна і в звичайній кухонних неметалевої посуді. Перед першим застосуванням такого посуду, її бажано протестувати. Для цього потрібно порожню посуд помістити на 30 секунд в мікрохвильову піч і встановити режим максимальної потужності. Якщо по закінченню 30 секунд посуд залишиться холодної або ж нагріється зовсім трохи-трохи – така посуд підходить.

Крім посуду для приготування різних страв в мікрохвильовій печі можуть знадобитися пакетики й рукави для запікання, фольга. Ці матеріали обов’язково повинні бути марковані як дозволені для використання в мікрохвильовки.

Як готувати в мікрохвильовці?

Як готувати в мікрохвильовці?

Для мікрохвильовки різні продукти можуть вимагати додаткової обробки. Наприклад, якщо готувати в мікрохвильовці продукти, покриті плівкою або тонкою шкіркою, то перед тим, як помістити такі продукти в піч, їх потрібно обов’язково наколоти вилкою – інакше шкірка лусне.

Якщо готувати в мікрохвильовці м’ясні страви, то слід пам’ятати, що м’ясний фарш або невеликі шматочки м’яса будуть готуватися набагато швидше, ніж великі шматки або, приміром, ціла курка. При цьому якщо м’ясо потрібно обсмажити, то потрібно скористатися посудом для смаження в мікрохвильовій печі або ж обсмажити м’ясо на звичайній плиті.

Під час приготування страв у мікрохвильовці температура найбільш висока по краях посуду і менше – в центрі. Це необхідно враховувати, намагаючись у центрі посуду поміщати не надто товстий шар продуктів.

Продукти, що містять досить багато жиру, води або цукру, готуються швидше, але при цьому слід пам’ятати, що надлишок води або жиру уповільнює приготування страви, а продукти з надлишком цукру може підгоріти.

Цілі курячі яйця в шкаралупі ніколи не готують у мікрохвильовці: яйце може буквально вибухнути. Якщо ж у мікрохвильовці готується яєчня, то необхідно проколоти жовток.

Радимо прочитати також

Чим годувати рибок про Чим годувати рибок.

Таким чином, готувати в мікрохвильовці різні страви можливо, але необхідно пам’ятати, що в деяких випадках використання мікрохвильовки не допомагає прискорити процес приготування, а, навпаки, уповільнює його. Тому користуватися мікрохвильовою піччю для приготування супів, наприклад, коштує в тих випадках, коли звичайна плита недоступна.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>