Як почистити пральну машину

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

До поломки пральної машини призводить не тільки її неправильна експлуатація, але також наявність накипу усередині барабана або бруду у фільтрі. Як і будь-яку іншу побутову техніку, пральну машинку слід чистити від бруду, щоб вона служила вам ще дуже довго. Давайте подивимося, як почистити пральну машину.

Як правильно почистити пральну машину

Кожен виробник побутової техніки докладає інструкцію, в якій описані належні догляд та чистка. Тому перед чищенням пральної машини уважно ознайомтеся з інструкцією, щоб ви могли точно знати всі вказівки та особливості цього процесу.

Перегляньте публікацію - Корисні властивості калини, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як почистити пральну машину.

Як почистити пральну машину

Зовні чистити пральну машину дуже просто. Достатньо видалити всі плями, які можуть з’явитися на корпусі машини, за допомогою губки, змоченою в теплій розчині рідини для миття посуду. Особливу увагу приділіть дверцятах машини. Всі щілини навколо неї слід добре очищати, адже саме в них накопичується найбільшу кількість бруду. Для чищення щілин дверцята і гумового ущільнювача можна скористатися зубною щіткою. Але і на цьому чистка пральної машини не завершена. В склянці для порошку часто затримуються залишки порошку або ополіскувача. Повністю витягніть стакан для порошку (як це зробити, буде докладно вказано в інструкції, що додається до машини) і почистіть його.

найлегше вже позаду, тепер слід очистити барабан і фільтр пральної машини. У цьому випадку з фільтра видаляємо весь бруд, а внутрішню частину барабана позбавляє від накипу.

Для чого потрібний фільтр в пральній машині? Природно, щоб будь-яка бруд і волосся не засмічували зливний шланг машини. Давно нечищений фільтр може стати причиною неприємного запаху з машини і навіть призвести до її краху. Тому чищення фільтра пральної машини дуже важлива. Рекомендується чистити фільтр раз в 3 місяці.

Відкрийте кришку панелі, за якою знаходиться фільтр. Візьміть будь-яку досить глибоку миску, в яку ви сольете воду з аварійного зливного шланга. Зливний шланг слід обов’язково спустошити перед тим, як витягнути фільтр. Переконайтеся, що води в зливному шлангу більше немає, тільки тепер можете витягати фільтр. З фільтра може вилитися невелику кількість води, тому про всяк випадок підкладіть біля пральної машини ганчірку. Видаліть все волосся, пух та інший бруд з крильчатки фільтра. Також загляньте в отвір для фільтра. Там може бути бруд або інші невеликі предмети. Очистіть отвір фільтра. Можете вставляти фільтр назад.

За барабаном пральної машини також потрібно ретельний догляд. Вапняні відкладення на внутрішній частині барабана найчастіше призводять до поломки пральної машини. Тому просто необхідно вчасно видаляти накип у пральній машині. Ви можете купувати різні порошки для пом’якшення води, щоб користуватися ними при кожній пранні з самого першого дня експлуатації машини, і вам вдасться знизити кількість накипу, яке відкладеться на ТЭНе. Але все таки додаткова чистка барабана пральної машини ніколи не буде зайвою.

Так, можна використовувати спеціальні дорогі засоби або вдатися до гарного перевіреного способу: очищення за допомогою лимонної кислоти. Чищення машини лимонною кислотою не займе у вас багато часу. Засипте 6-10 пачок лимонної кислоти в стакан для подачі прального порошку і увімкніть машинку на найтриваліший режим прання. При цьому виставте для прання максимальну температуру. Якщо у вас є режим кип’ятіння, можна скористатися ним. Лимонна кислота абсолютно нешкідлива для Тена і гумових шлангів всередині машини. Чистити машину лимонною кислотою можна раз на півроку.

Окремо варто згадати, що часто з барабана пральної машинки поширюється неприємний запах. Щоб усунути запах, слід не тільки чистити машину і фільтр, але також провітрювати барабан. Після кожної прання залишайте дверцята машини трохи відчиненими. Якщо ви все-таки не можете усунути неприємний запах, спробуйте насипати в барабан трохи відбілювача і запустити прання машини без білизни.

Радимо прочитати також

Линька у папуг про Линька у папуг.

Якщо ви будете чітко дотримуватися всіх інструкцій, ваша машина буде служити вам ще дуже довго. А тепер, коли ви знаєте, як почистити машину-автомат, догляд за вашою технікою не складе вам великої праці.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>