Як поводити себе в гостях

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 5.8/10 (17 голоси)

Як поводити себе в гостях.Похід у гості – це приємне заняття. Тим не менш, іноді цей вид дозвілля перетворюється в болісний процес. Кожна вихована людина повинна знати, як поводити себе в гостях, інакше можна заробити репутацію негостинного господаря або занадто некультурного гостя.

Як потрібно поводити себе в гостях

Уявіть собі ситуацію: до вас прийшов чоловік, якого ви не запрошували. При цьому він поводиться зухвало, постійно скаржиться на життя і, судячи з усього, йти найближчим часом не збирається. Ваша кава для нього дуже гіркий, а чізкейк – дуже солодкий. Побачивши в будинку, наприклад, вашу сестру, гость висловлює невдоволення її присутністю, тому що в якомусь там році вона йому наступила на ногу в тролейбусі. Ситуація дуже смішна. Саме час ненав’язливо нагадати такого типу людині, як вести себе в гостях, а заразом і себе протестувати на культурність і порядність.

Перегляньте публікацію - Перша допомога при інфаркті міокарда, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Існують кілька загальноприйнятих правил, які допоможуть вам розібратися, як вести себе в гостях, щоб вас вирішили запросити ще не один раз.

Ходіть в гості на запрошення. Не нав’язуйтесь знайомим з візитом. Цим ви можете доставити великий дискомфорт господарям, які розраховували провести час за заздалегідь уготовленому плану.

Як вести себе в гостях.

Як поводити себе в гостях

В гостях ніколи не показуйте свого невдоволення частуванням або компанією. Якщо їжа вам не подобається – можете ввічливо відмовитися від головних страв, повідомивши, що у вас особлива дієта або режим. Не варто говорити, як героїня Віри Алентовою у фільмі «Москва сльозам не вірить», що вона пообідала, перш ніж йти в гості. Така репліка образить господарів, адже вони готували святковий обід саме для вас. Те ж саме стосується і компанії: побачивши неприємного вам людини, поздоровайтесь і зверніть увагу на осіб, з якими вам приємно спілкуватися.

Не ходіть в гості зі сторонніми людьми. Це викликає напругу не тільки у господарів будинку, куди ви запрошені, але й у самого супроводжує вас. Крім того, не варто ходити з дітьми в компанії, де дітей не передбачається. Про тварин особливий розмова: ніколи не приходьте в гості з домашніми вихованцями, якщо це не було заздалегідь обумовлено через вашого з господарями загального захоплення домашніми тваринами.

Ніколи не демонструйте свій поганий настрій. Це викликає не тільки роздратування в компанії, але і псує всю картину свята. Згадайте, як неприємно їздити в громадському транспорті з людиною, який на всіх кидається зі скандальними репліками з причини поганого настрою. Можете бути впевнені – ви в такій ситуації будете виглядати не краще.

Не засиджуйтеся до опівночі в гостях. Уявіть, як втомилися господарі, намагаючись забезпечити вам приємне проведення часу. Не варто говорити: «ми, напевно, вам вже набридли» або «нам у вас так сподобалося, що вам доведеться нас виганяти». Цим ви не обрадуете господарів, а навпаки, огорчите, якими б гостинними вони не були.

Радимо прочитати також

Рани в кішок про Рани в кішок.

На початку ХІХ століття була видана приголомшлива книга «Поради з благородного виховання». В одному з розділів обговорювалося, як вести себе в гостях. Одне із золотих правил звучало приблизно так: «Не варто ходити в гості, щоб дошкулити господареві або показати свій важку вдачу. У такому випадку, краще залишитися вдома». Пам’ятайте, що похід у гості – це не лише приємний, але дуже відповідальний процес, який показує ваше виховання. Від репутації, придбаної в компанії, залежить те, де ви будете зустрічати свята і чи будуть вам раді на таких заходах.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 5.8/10 (17 голоси)
Як поводити себе в гостях, 5.8 з 10 (основано на 17 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>