Як розрахувати витрати на весілля

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як розрахувати витрати на весілляВесілля – це одна з найголовніших подій в нашому житті. Але молоду пару, яка вирішила зіграти весілля, чекає при підготовці до цього свята чимало труднощів. Наприклад, справжньою проблемою може стати розрахунок весільного бюджету. Про те, як розрахувати витрати на весілля, вам розповість наш сайт.

Як розрахувати витрати на весілля

Добре, коли фінансове становище сімей нареченої і нареченого дозволяє не замислюватися про весільні витрати. У цьому випадку можна довірити всю «чорнову» роботу весільним агентствам і не переживати про те, як розрахувати весілля. Однак частіше в наших умовах питання весільного бюджету стоїть дуже гостро, а тому дуже важливо при підготовці до весілля правильно розрахувати всі майбутні витрати.

Перегляньте публікацію - Як позбутися від неприємного запаху ніг, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Отже, щоб розрахувати витрати на весілля, краще всього всі весільні витрати розбити на декілька основних категорій:

  • наречена
  • наречений
  • кільця
  • аксесуари
  • церемонія
  • декор
  • транспорт
  • прогулянка
  • банкет
  • фахівці.

Трохи докладніше зупинимося на кожній з цих категорій.

Нареченій вимагається весільну сукню, фата, білизна, взуття, прикраси, біжутерія, сумочка, букет. Також нареченій потрібен макіяж, манікюр і педикюр, зачіска. Витрати на придбання всього цього слід включити в весільну калькуляцію.

Витрати на «комплектацію» нареченого включають придбання весільного костюма, сорочки, краватки або метелики, бутоньєрки, весільних туфель. Також в статті весільних витрат на нареченого варто включити і витрати на стрижку, іноді – манікюр.

Як розрахувати весілля?

Як розрахувати витрати на весілля

У весільні витрати потрібно включити покупку обручок. У деяких випадках покупкою кілець самостійно займається наречений і тоді ця стаття витрат не включається в загальний бюджет весілля.

Наступна стаття весільних витрат – аксесуари. Сюди слід включити витрати на придбання рушників (а якщо планується вінчання, то ще й ікон, стрічок), весільних келихів, стрічок або бутоньєрок для свідків. Якщо весілля повинна бути тематичної, то в цю статтю витрат слід включити також витрати на придбання всіх необхідних атрибутів весілля обраної тематики.

Обов’язкова стаття витрат на весіллі – це церемонія. Може бути обрана урочиста реєстрація шлюбу в Загсі, вінчання, виїзна церемонія одруження – у кожному з випадків витрати будуть, звичайно ж, різними.

Декор банкетного залу, в якому буде відзначатися весілля, декор весільного кортежу, декор будинків нареченого і нареченої – витрати на все це слід включити в розрахунок весільного бюджету. Слід при цьому подумати про можливе прокаті необхідних прикрас – так вийде дешевше.

Витрати на оренду автомобілів для нареченого і нареченої, а також автомобілів для гостей повинні бути обов’язково враховані при розрахунку весілля. Якщо є така можливість, можна попросити друзів, у яких є особисті автомобілі, попрацювати «весільними візниками». У цьому випадку потрібно буде врахувати при розрахунку весілля витрати на бензин.

У витратах на весільну прогулянку слід врахувати витрати на купівлю напоїв і закусок, одноразового посуду. У деяких випадках весільна прогулянка може вимагати додаткових витрат, наприклад, оплати входу на територію парку або саду і т. д.

Витрати на банкет – це одна з найбільш витратних частин весільного бюджету. Потрібно підрахувати вартість меню на кожного гостя, загальну вартість спиртних напоїв, вартість прохолодних напоїв, вартість весільного торта і весільного короваю. Залежно від домовленості з рестораном, можливо, буде потрібна додаткова закупівля продуктів, що також слід врахувати при підрахунку бюджету на весільний банкет.

Фотограф, відеооператор, тамада, музичний колектив або ді-джей – витрати на послуги всіх цих фахівців потрібно включити у весільний бюджет. Якщо на весілля запрошуються додаткові фахівці, наприклад, розпорядник або, припустимо, танцювальний колектив, то вартість їх послуг потрібно не забути додати до загальних витрат на фахівців.

Радимо прочитати також

Чому кішки муркочуть? про Чому кішки муркочуть?.

Розрахувати витрати на весілля, як можна помітити, – це досить складно, адже важливо не упустити жодної дрібниці. Але при цьому підготовку весілля не варто перетворювати в суцільні підрахунки, краще залишити час і сили для того, щоб ще раз нагадати один одному про свою любов і порадіти тому, що скоро ви станете чоловіком і дружиною.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>