Як вибрати аерогриль?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати аерогриль?Аерогриль, хоча він і з’явився близько 20 років тому, як і раніше, вважається у нас дивиною. Навіть сьогодні на кухні простої людини цей кухонний агрегат можна зустріти не так вже й часто. Але про переваги аерогрилю сьогодні дізнається все більше прихильників смачної та здорової їжі, а тому виникає питання: як вибрати аерогриль?

Як вибрати хороший аерогриль

Аерогриль – це, можна сказати, особлива піч, в якій їжа готується під впливом гарячих повітряних потоків. Приготування страв у аерогрилі не вимагає використання масла, їжа в аерогрилі не підгоряє, а також в їжі зберігаються всі корисні речовини.

Перегляньте публікацію - Перша допомога при укусі кліща, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Аерогриль являє собою конструкцію, що включає скляну чашу, накрываемую кришкою, в яку вмонтований потужний ТЕН і вентилятори. Нагрівальний елемент забезпечує задану температуру, а з допомогою вентиляторів здійснюється циркуляція повітря: гаряче повітря рівномірно обдуває готуються в чаші продукти.

Як вибрати аерогриль?

Як вибрати аерогриль?

Аерогриль забезпечується панеллю управління, щоб можна було ставити необхідну температуру повітряних потоків, їх швидкість. Застосовують аерогриль для варіння, обсмажування, запікання, а також копчення і парової обробки продуктів. Таким чином, аерогриль може цілком вдало замінити собою відразу кілька кухонних агрегатів.

Щоб вибрати аерогриль, спочатку необхідно визначитися, з якими цілями даний електроприлад буде використовуватися. Від цього буде залежати, наскільки складну модель необхідно буде вибрати, а також те, наскільки велика знадобиться чаша.

Якщо в аерогрилі передбачається готувати лише невеликі порції їжі, то достатньо буде вибрати аерогриль з чашею 7-11 л. Якщо необхідно готувати в аерогрилі їжу, розраховану на досить великі компанії, то чаша об’ємом 10-14 л буде в самий раз.

До речі, в описі моделей аерогрилю значення обсягу вказуються саме двома цифрами. Справа в тому, що завдяки особливому ширшому колу об’єм чаші можна збільшити. Таким чином, якщо на аерогрилі вказаний об’єм чаші, рівний 10-14 л, то це означає, що без кільця її обсяг становитиме 10 л, а з кільцем – 14 л.

Потужність аерогрилю – ще один важливий параметр. Перед тим як вибрати аерогриль за його потужності, слід знати, що оптимальною є потужність 1300 Вт: більш висока потужність даного електроприладу може виявитися зайвою, оскільки лише ненабагато скоротить час приготування продуктів, проте істотно збільшить споживання електроенергії аерогрилем.

Як правильно вибрати аерогриль?

При виборі аерогрилю слід враховувати такий важливий показник, як матеріал, з якого виготовлений ТЕН. У дешевих моделях аерогрилю ТЕН може бути галогеновим, але такий ТЕН служить недовго і обмежує набір доступних функцій. Металевий ТЕН вважається більш надійним, але модель аерогрилю з таким ТЭНом коштують дорожче.

Залежати вибір аерогрилю буде ще й від типу управління, яке може бути механічним або електронним. Механічне управління забезпечує налаштування температури і часу приготування страв у аерогрилі. У моделях з механічним керуванням можна готувати каші і супи, м’ясо і рибу, овочі, випічку. Недоліком таких моделей є відсутність можливості керувати швидкістю конвекції.

Електронне управління в аэрогрилях дозволяє регулювати швидкість конвекції, температуру, час приготування. При цьому таймер аерогрилів з електронним управлінь розрахований, як правило, на 24 години, тоді як таймер механічно керованих аерогрилів розрахований лише на 1 годину.

Аерогрилі бувають зі знімною кришкою або кришкою на кронштейні, з грат різної конфігурації. Крім того, аерогрилі можуть мати різні додаткові елементи: насадки для курки, шампура для шашлику, грати для гриля. Багато моделі мають функцію самоочищення.

Радимо прочитати також

Собаку вкусив кліщ про Собаку вкусив кліщ.

Таким чином, моделі аерогрилів відрізняються за ціною, наявних функцій, особливостям конструкції і, звичайно ж, ціною. Тому вибрати аерогриль можна так, щоб він задовольняв всім потребам.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>