Як вибрати бігову доріжку

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 9.0/10 (1 голос)

Як вибрати бігову доріжку.Бігова доріжка – це чудовий тренажер, завдяки якому ви зможете стежити за вашою фігурою. Використання бігової доріжки для схуднення є дуже ефективним. Але виділити час на відвідування тренажерних залів вдається не завжди. Вихід з цієї ситуації залишається тільки один – купити собі цей тренажер. А щоб ви не помилилися у своїй купівлі, наш сайт розповість вам, як вибрати бігову доріжку.

Як вибрати хорошу бігову доріжку

Вибір бігової доріжки зводиться до того, щоб ви особисто для себе вирішили, який тренажер вам потрібен: для домашнього користування або для професійних занять. Професійні бігові доріжки завжди стоять у тренажерних залах. Вони дуже функціональні і відповідають всім вимогам спортсменів до цього тренажера. Бігові доріжки для дому не такі функціональні, вони трохи менший, так і стоять на порядок дешевше професійних, тому визначитеся, який тренажер вам потрібен. А щоб вам було набагато легше вибирати бігові доріжки, їх можна класифікувати по декількох класах: економ-класу, аматорські, Hi-End, професійні.

Перегляньте публікацію - Перша допомога при термічних опіках, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Бігові доріжки економ-класу є найдешевшими. У них закладено мінімальна кількість функцій, ширина бігової полотнини не перевищує 33 см. У бігових доріжках аматорського класу передбачені різні програми тренувань, які ви самостійно можете вибирати або ж налаштовувати. Ширина бігової полотнини – не більше 39 см. Бігові доріжки класу Hi-End відрізняються від аматорських тільки розміром полотна. У цих бігових доріжках його ширина коливається в межах 45-50 см. Професійні бігові доріжки, природно, оснащені всіма можливими засобами. Така бігова доріжка є ідеальним «розумним» тренажером за рахунок того, що комп’ютер контролює пульс людини і сам підбирає оптимальний навантаження на організм.

Як вибрати бігову доріжку.

Як вибрати бігову доріжку

Крім вищеописаної класифікації бігових доріжок також слід взяти до уваги тип тренажера. За своїм типом бігові доріжки діляться на механічні (магнітні) і електричні. Як вибрати бігову доріжку в цьому випадку? Механічна бігова доріжка є дуже економним тренажером: вона приводиться в дію самим бігуном, тому її не слід підключати до мережі. Крім того, магнітна бігова доріжка не дуже важка і достатньо компактна, тому відмінно підходить для домашнього використання. Але у механічній бігової доріжки є безліч недоліків, головними з яких є відсутність спеціальних програм для тренувань і надто велике навантаження на суглоби. Одночасно з цим не варто забувати, що механічні бігові доріжки не настільки ефективні в заняттях спортом, як електричні, і не принесуть вам бажаних результатів.

Електрична бігова доріжка працює за рахунок електромотора, який відповідає за швидкість руху бігової полотнини. На панелі управління тренажером ви зможете стежити за ефективністю тренувань, задавати собі тип навантаження або виставляти кут підйому бігової полотнини. Звичайно, вартість електричної бігової доріжки набагато вище, ніж механічної. Також не варто забувати про витрати на електроенергію, за рахунок якої буде працювати бігова доріжка.

Якщо ви зупинили свій вибір на електричній біговій доріжці, вам слід звернути увагу на потужність електромотора. Від його потужності залежить максимальна швидкість обертання бігової полотнини. Часто в рекламах вказують пікову потужність двигуна, але для бігових доріжок важливим показником є постійна потужність. Обов’язково поцікавтеся у продавця, яка постійна потужність у тій чи іншій бігової доріжки. Зазвичай електродвигун потужністю 1,5 л. с. достатньо для бігової доріжки, якій будуть користуватися люди вагою не більше 80 кг. Але все-таки варто врахувати, що потужніший мотор, тим надійніше і якісніше буде ваш тренажер.

Як правильно вибрати бігову доріжку

При виборі бігової доріжки дуже важливо врахувати характеристики бігової полотнини. Щоб правильно вибрати бігову доріжку для дому, зверніть вашу увагу на бігової полотно. Подивіться, з якої кількості шарів воно зроблено. Чим більше шарів, тим м’якше буде ваш цикл. Та й м’яке бігової полотно прослужить вам набагато довше, ніж тверде.

Дуже важливо врахувати розміри бігової полотнини. Врахуйте, що під час бігу ви не повинні поступатися, тому не слід вибирати бігову доріжку з вузьким бігових полотном. Але і занадто широким і довгим бігової полотно також не повинно бути, адже такий тренажер буде дуже громіздким, так і витрати на електрику також варто врахувати.

Перед тим як вибрати бігову доріжку, зверніть увагу на панель управління. Подивіться, які у неї є базові функції. Також не зайвим буде поцікавитися у продавця, які додаткові опції є у бігової доріжки, щоб ви могли підібрати для себе найкращу програму тренувань.

Радимо прочитати також

Засоби від кліщів для собак про Засоби від кліщів для собак.

Крім всіх перерахованих вище критеріїв також зверніть увагу на такі додаткові функції, як захист від дітей і аварійна зупинка. Безпека під час використання бігової доріжки повинна бути вище всього, тому обов’язково подивіться, чи не заважають вам поручні під час бігу. Також подивіться на те як бігової полотно зупиняється і починає рухатися. У ці моменти старт і зупинка повинні бути плавними.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 9.0/10 (1 голос)
Як вибрати бігову доріжку, 9.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>