Як вибрати кавоварку для дому

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати кавоварку для дому.Раніше кавомашини можна було побачити хіба що в кафе і барах, іноді – в офісах. Тепер же все більше людей віддають перевагу звичайним кофеваркам кавомашини. Зокрема, тому, що в них можна приготувати каву і кавові напої, які у звичайному кавоварці не зробиш. Як вибрати кавоварку для дому?

Як вибрати автоматичну кавоварку для дому

У цій статті ми поговоримо про вибор автоматичної кавоварки – це найбільш популярна група побутових кавомашин (хоча і найдорожча). Автоматична кавоварка хороша тим, що практично всі робить без вас. Від вас вимагається лише засипати в спеціальний відсік кавові зерна, налити в спеціальні резервуари воду і (при необхідності) молоко, вибрати налаштування (фортеця кави, кількість чашок і т.п.), а потім включити машину і дочекатися вашого кави. Як вибрати кавоварку для автоматизованого приготування кави?

Перегляньте публікацію - Харчове отруєння при вагітності, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Вирішивши вибрати кавомашину, у першу чергу зверніть увагу на її продуктивність. Зазвичай кавомашини діляться на три групи: розраховані на приготування до 10 чашок в день, до 30 чашок в день або більше 30 чашок в день. Навіщо переплачувати за потужність машини, якщо ви не збираєтеся багато пити каву? З продуктивністю пов’язані такі параметри, як тиск помпи (вимірюється в барах), обсяги ємностей для води і зерен і потужність (вимірюється у ватах).

У іншому ж вибір кавомашини залежить від додаткових функцій, якими вона оснащена. Скажімо, якщо ви живете з ким-то є сенс вибрати пристроєм, що дозволяє за один цикл роботи готувати дві чашки кави. Так вам не доведеться, збираючись на роботу, з’ясовувати, хто буде готувати каву першим. І зверніть увагу на перелік напоїв, які може готувати кавоварка.

Як вибрати кавоварку для дому.

Як вибрати кавоварку для дому

Бажано вибрати кавомашину, оснащену дисплеєм. Він полегшує роботу з агрегатом. Зазвичай на дисплеї відображаються вибрані вами налаштування приготування, діяльність кавомашини в даний момент часу, а також корисна інформація в момент неактивності кавомашини (скажімо, рекомендації по догляду).

Сучасні кавомашини мають масу налаштувань, що дозволяють варіювати смак і фортеця кави. До них можна віднести, наприклад, регулювання температури приготування кави. Температура заварювання кави може бути налаштована в залежності від сорту кави або ваших особистих переваг.

А фортеця кави може регулювати програмованої закладкою, то є можливість вибрати кількість грамів кави на одну порцію. Чим більше грам ви вибрали, тим міцнішим і насиченим буде кави. Також в деяких машинах можна програмувати об’єм готового кави залежно від розміру чашок і ваших уподобань.

Якщо ви віддаєте перевагу купувати мелену каву, а не зернової, слід вибрати кавомашину з можливість приготування меленої кави. Справа в тому, що кавомашини зазвичай працюють із зерновим кави, з меленим вміють не всі. Тому якщо ви звикли купувати мелену каву або віддаєте перевагу вибирати з декількох сортів, звертайте увагу на можливість приготування меленої кави при виборі кавомашини.

Як вибрати хорошу кавоварку для дому

Для економії часу можна вибрати кавомашину з системою «Швидкий пар». Ця система скорочує час переходу від приготування еспрессо до збивання молока при приготуванні кавових напоїв з молоком. Так не тільки час приготування стає менше, але і вода економиться.

Не обов’язкові параметри, що відносяться до категорії «приємних дрібниць» – це підігрів для чашок, лічильник чашок і таймер. Електричний підігрів допомагає зберегти кави гарячим протягом певного часу. Це корисна опція, якщо ви забули про приготовленому кави, або вас хто-то відвернув.

Лічильник чашок враховують кожну порцію кави, яку ви приготували. Корисно, якщо ви намагаєтеся контролювати споживання кофеїну або ретельно плануєте свій бюджет. А таймер дозволяє налаштувати автоматичне включення кавомашини (скажімо, якщо ви хочете, щоб вранці відразу після пробудження вас вже чекала чашечка кави). Ще одна корисна опція – автоматичне видалення накипу.

Нарешті, при виборі кавомашини потрібно звернути увагу на такі параметри, як маса і габарити, матеріал бойлера (зазвичай нержавіюча сталь) і матеріал корпусу (нержавіюча сталь і пластик), а також колір і дизайн. Немаловажне значення має також ціна – чим більше опцій є у кавомашини, тим вона дорожча.

Радимо прочитати також

Судоми у кішки про Судоми у кішки.

Вирішивши вибрати кавомашину, для початку визначитеся, які опції вам потрібні і скільки ви готові за них заплатити, а потім знайдіть оптимальний баланс між ціною і якістю.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>