Як вибрати кухонний комбайн?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати кухонний комбайн?Кухонний комбайн – незамінний помічник на сучасній кухні. З його допомогою можна легко приготувати фарш або пюре, нарізати овочі і вичавити сік, збити крем або мус, замісити тісто. Кухонний комбайн зазвичай складається з моторного блоку, однієї або двох робочих чаш і спеціального комплекту змінних насадок. Про те, як вибрати кухонний комбайн, розповість наш сайт.

Як вибрати хороший кухонний комбайн?

Кухонні комбайни поєднують в собі функції блендера, овочерізки, міксера, м’ясорубки, тістоміса і при цьому корисного простору вони займають набагато менше, ніж всі перелічені прилади разом. Саме тому кухонні комбайни дуже популярні і завжди користуються великим попитом серед господинь.

Перегляньте публікацію - Перша допомога при укусі бджоли, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Кухонні комбайни є різні: одні побільше і потужніший, з великим набором функцій, інші – компактні, з маленькою потужністю і мінімальним функціоналом. При виборі кухонного комбайна слід враховувати такі основні параметри, як його комплектація і тип управління, потужність, продуктивність, габаритні розміри та вага.

Комплектація кухонних комбайнів може змінюватись в різних моделях. Найчастіше кухонний комбайн включає одну чашу, в якій продукти нарізаються або збиваються, а також одну чашу для змішування або пюрирования продуктів. У набір насадок для кухонних комбайнів можуть входити ножі для подрібнення і рубки продуктів, ножі дискові, насадки-терки, насадки-блендери, насадки-тістомісильники, а також насадки-віночки.

Як вибрати кухонний комбайн?

Як вибрати кухонний комбайн?

Кухонні комбайни з великою кількістю різноманітних насадок коштують дорожче, тому при невеликому бюджеті покупки можна зупинити свій вибір на моделях, у яких є тільки ті насадки та чаші, які дійсно будуть корисні при експлуатації. Наприклад, немає необхідності купувати дорогий кухонний комбайн з двадцятьма різними насадками, якщо використовуватися з них буде максимум 5.

Тип управління в кухонних комбайнів може бути електромеханічним або ж електронним. При електромеханічному управлінні можна за допомогою поворотного регулятора задати швидкість обертання насадок – комбайни з таким типом управління дешевше, але вони не дають можливість плавно регулювати роботу приладу. Електронне (сенсорне управління є більш гнучким і дозволяє дуже тонко налаштувати режим обертання насадок для обробки тих або інших продуктів.

Як правильно вибрати кухонний комбайн?

Потужність кухонних комбайнів – це дуже важливий показник. Потужність тісно пов’язана з об’ємом робочої чаші (або чаш) комбайна, а також його продуктивністю. Так, компактному кухонного комбайну з об’ємом чаші в 1 або 1,5 л велика потужність і продуктивність не потрібні, адже для переробки такого невеликого обсягу продуктів вистачить і «скромною» потужності в середньому від 300 до 700 Вт. Комбайнів з великими чашами (3-4 л) потрібна вже потужність солідніше – близько 1000-1500 Вт.

Чим більше вага та габаритні розміри кухонного комбайна, тим складніше знайти для нього місце на кухні. Тому щоб вибрати кухонний комбайн, потрібно обов ’ язково звернути увагу на такі параметри. Приміром, вага потужних комбайнів з кубками об’ємом 5-7 л може досягати 10 кг, а їх розміри можуть становити більше 35х25х40 см. У компактних моделей вага може досягати 2-4 кг при розмірах близько 17х40х17 см.

При виборі кухонних комбайнів, крім названих, значення мають ще і такі параметри, як матеріал корпусу і чаш, наявність різних додаткових функцій і дизайн кухонного комбайна. Моделі комбайнів з простим дизайном, пластиковим корпусом і чашами без додаткових функцій коштують дешевше. А ось за «примочки» начебто захисту від бризок або блокувального механізму, а також відсіків для зберігання насадок і шнура, доведеться заплатити більше.

Радимо прочитати також

Судоми у собак про Судоми у собак.

На сьогоднішній день представлених в магазинах і супермаркетах побутової техніки моделей кухонних блендерів може бути дуже багато і не так то просто відразу ж розібратися в їх відмінності і переваги. Тому корисно буде заздалегідь вибрати кухонний комбайн, порівнявши для себе показники різних моделей з названих характеристиками у відповідності зі своїми особистими пріоритетами – тоді шанси придбати якісний і надійний кухонний комбайн істотно зростуть.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>