Як вибрати пральну машину?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати пральну машину?Сучасна побутова техніка допомагає господиням управлятися з різними домашніми справами: прибиранням, миттям посуду. Звичайно ж, важко стало обходитися і без пральної машини, яка дозволяє швидко і без великих зусиль позбуватися від будь-яких забруднень на одязі, білизнs. Як вибрати пральну машину, розповість наш сайт.

Як вибрати хорошу пральну машину?

Існує безліч різновидів пральних машин, з яких в домашньому побуті зазвичай застосовуються машини-автомати. Саме про такі пральних машинах найчастіше йдеться при виборі моделі.

Перегляньте публікацію - Корисні властивості оливкової олії, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Пральні машини-автомати мають кілька критеріїв вибору. Так, найбільш важливими критеріями можна назвати наступні:

  • клас прання, віджимання і енергоспоживання
  • тип завантаження білизни, габарити
  • тип управління
  • об’єм барабана (максимальна вага завантаження)
  • наявність різних програм прання.

Різні пральні машини перуть з різним ступенем ефективності, у зв’язку з чим моделі пральних машин маркуються латинськими літерами від А до G, залежно від класу прання: клас А – найвищий клас G – найнижчий. Сьогодні практично всі пропоновані на вітчизняному ринку моделі пральних машин мають класи прання А і В, що говорить про високу якість прання.

Клас віджиму – параметр, який не рідше приймається до уваги, ніж клас прання. Клас віджиму характеризує вологість випраної білизни: чим суші білизна, тим вищий клас віджиму. Як і клас прання, клас віджиму позначається латинськими літерами від А до G. Найбільш часто зустрічаються моделі з класами отжима А, В і С.

До речі, ще один важливий параметр віджиму – це його швидкість, вимірювана в обертах за хвилину. Низька швидкість віджиму підходить для ніжних тканин, більш висока – для грубих. Якщо планується часто прати грубі тканини, то потрібно вибирати модель пральної машини з максимально високою швидкістю віджимання.

Як вибрати пральну машину?

Як вибрати пральну машину?

Класс енергоспоживання пральних машин позначається все тими ж латинськими літерами від A до G і дозволяє судити про те, наскільки економно машина споживає електроенергію. Моделі з класом А є найбільш економічними, з класом G – найбільш витратними. У вітчизняних умовах зазвичай продаються пральні машини з класом енергоспоживання не нижче.

Наступний важливий параметр, який враховується при виборі пральної машини, – це тип завантаження білизни. Виділяють два таких типу: вертикальний і фронтальний. Моделі з вертикальним завантаженням більш компактні і добре підходять для малогабаритних приміщень. А ось при виборі пральної машини з фронтальним завантаженням потрібно додатковий простір перед машиною для відкривання дверцят барабана.

Як правильно вибрати пральну машину?

За габаритами пральні машини діляться на повнорозмірні, вузькі і компактні. У повнорозмірних машин (ширина і глибина 60 см) зазвичай самий великий барабан, що дозволяє завантажити для прання максимальна кількість білизни. У машин вузьких (ширина – 60 см, глибина – від 30 до 40 см) і компактних (висота – 70 см, ширина – 50 см, глибина – 60 см) барабани поменше, тому максимальний вага завантаження білизни у них також менше. Вага завантаження пральної машини може варіюватися від 3 до 7 кг.

Наявність в пральній машині різних програм прання – це не тільки великий плюс, але і додаткові витрати (чим більше програм, тим дорожче машина), тому перед тим як вибрати пральну машину, потрібно ретельно обміркувати, скільки і яких режимів повинно бути в машині. Як правило, основний набір програм включає делікатну для прання виробів з ніжних тканин, прання для льону, бавовни, вовни, а також прання для особливо сильних забруднень.

Радимо прочитати також

Равлики ампулярії про Равлики ампулярії.

Вищеперелічені параметри вибору пральної машини дозволяють визначити діапазон моделей, які підходять заданим критеріям. Далі можна звузити коло пошуку, вибравши, наприклад, бажаний колір і дизайн пральної машини, а також розглянувши інші характеристики. Зокрема, важливо купувати пральні машини якісного складання, щоб вони без докору прослужили як можна довше.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>