Як вибрати швейну машинку

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 7.0/10 (1 голос)

Як вибрати швейну машинку.Ще кілька десятиліть тому практично в кожній вітчизняної сім’ї неодмінно була швейна машинка: магазини не балували широким асортиментом одягу, тому доводилося самостійно шити собі вбрання. Сьогодні багато чого змінилося, і вибір красивого і стильного одягу став просто величезним, але стара добра швейна машинка аж ніяк не забута. Як вибрати швейну машинку, розповість наш сайт.

Як вибрати хорошу швейну машинку

Перед тим як вибрати швейну машинку, слід визначитися, якими саме функціями повинна володіти ця домашня помічниця. Так, сучасні швейні машинки можуть бути універсальними і спеціальними за призначенням і, крім того, можуть мати різний набір швів. У побуті зазвичай використовуються універсальні швейні машинки зі стандартними типами швів.

Перегляньте публікацію - Що робити якщо вкусив комар, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Раніше в домашніх умовах доводилося задовольнятися швейними машинками з звичайним механічним приводом: ручним або ножним. Зараз такі машинки можна зустріти хіба що на горищах або в бабусиних комірках. Сучасні швейні машинки оснащуються електричним приводом і можуть мати електромеханічне або ж комп’ютерне (електронне управління.

І електромеханічне, і комп’ютерне управління мають свої плюси, так і мінуси. Наприклад, швейні машинки з електромеханічним управлінням досить прості у зверненні. Вибір необхідного виду рядки, а також різні регулювання виконуються за допомогою спеціального перемикача на передній панелі машинки. Наявних типів швів вистачає для виконання більшості стандартних операцій з пошиття виробів.

Як правильно вибрати швейну машинку

Швейні машинки з комп’ютерним управлінням мають більш широкими можливостями, ніж електромеханічні. Так, якщо в електромеханічних моделях зазвичай буває близько 10 видів швів, то комп’ютеризовані швейні машинки можуть мати до сотні різних типів рядків. Також в швейних машинках з комп’ютерним управлінням є така корисна опція як «швейний радник»: машинка сама підказує швачці, які налаштування потрібні для того або іншого виду тканини або вироби.

Електромеханічні швейні машинки коштують дешевше електронних, а тому для непрофесійного пошиття використовують, як правило, саме їх. Машинки з комп’ютерним управлінням можна порекомендувати досвідченим швачкам, які точно знають, що всі «наворочені» функції таких машинок їм знадобляться.

При виборі швейної машинки значення мають такі характеристики як швидкість пошиття, тиск лапки, тип обробки петель, тип човникового пристрою. Швидкість пошиття, як правило, регулюється силою натискання на педаль, але є моделі машинок, в яких педаль відсутній: запуск і зупинка роботи машинки здійснюються натисненням на кнопку.

Як вибрати швейну машинку.

Як вибрати швейну машинку

Тиск лапки в швейних машинках може регулюватися за допомогою спеціальної пружинки або ж автоматично. Лапка може у швейній машинці підніматися на висоту до 12 мм, якщо потрібно обробляти грубі товсті матеріали.

Обробка петель в сучасних моделях швейних машин буває напівавтоматичного й автоматичною. Звичайно ж, автоматична обробка зручніше, вона дозволяє легко і швидко зробити безліч акуратних однакових петель. Але така опція істотно підвищує машинку, тому можна задовольнитися і моделлю з напівавтоматичною обробкою петель, якщо працювати доведеться лише час від часу.

Тип човникового пристрою дуже важливий при виборі швейної машинки. Човник буває звисаючим, горизонтальним та вертикальним. Качающейся човник має безліч недоліків, зазвичай він присутній тільки в найбільш дешевих моделях. Горизонтальний човник подвійного обегания – самий популярний, він є в машинках середнього цінового діапазону. Вертикальний ж човник є тільки в дорогих професійних машинках, він вважається найбільш надійним, оскільки не допускає сплутування ниток.

Радимо прочитати також

Характер британських кішок про Характер британських кішок.

Щоб вибрати швейну машинку, найкраще звертатися не просто у магазин побутової техніки, а в спеціалізований магазин з продажу швейного обладнання. В цьому випадку є можливість детально обговорити з консультантом, особливо зацікавили моделей, спробувати машинку «у справі», вивчити її комплектацію. Віддати перевагу при цьому слід продукції відомих брендів, якість зборки в яких підтверджено багаторічним досвідом безлічі людей по всьому світу.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 7.0/10 (1 голос)
Як вибрати швейну машинку, 7.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>