Як відкрити шампанське

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як відкрити шампанське.Шампанське – незамінний напій на будь-якому урочистому заході або святі. У цій статті ми розповімо, як відкрити шампанське, адже величезна кількість газів, що міститься в цьому напої, викликає деякі складнощі при відкритті пляшки.

Як легко відкрити шампанське

Насамперед треба сказати, що перед вживанням цей напій необхідно охолодити, поклавши пляшку на дно холодильника на півтора-два години. Головне – не поміщати напій у найхолоднішу частина камери холодильника і в жодному разі не заморожувати. Через переохолодження напою пробку можна зовсім не відкрити. Крім того, не варто користуватися спеціальними пристроями для охолодження вина, так як у них пляшка стане мокрою.

Перегляньте публікацію - Ефірна олія жасмину, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як відкрити шампанське.

Як відкрити шампанське

Після вилучення пляшки з холодильника її необхідно обернути серветкою або рушником, щоб закрити етикетку. Робиться це для того, щоб пляшку було максимально зручно тримати в руках. Якщо у вас невеликий досвід у відкритті шампанського, рекомендуємо робити це на кухні, де присутні гості не зможуть змусити вас нервувати. Однак краще відкрити шампанське перед глядачами. Тільки попередньо слід переконатися у справності та надійності дроту на пляшці. Справа в тому, що якщо ви відламайте або розкрутіть частина дроту, існує ризик, що весь дротовий каркас миттєво зіскочить разом з пробкою.

З пляшкою необхідно бути дуже обережним. Не варто її трясти, так як при відкриванні вона може вистрілити, що не дуже бажано. Однак багатьом, навпаки, подобається відкорковувати шампанське, попередньо сколотивши пляшку.

Для того щоб відкрити шампанське, після зняття дроту необхідно взяти пляшку під невеликим кутом до поверхні столу. Дно пляшки коштує трохи встановити про себе. Також слід подбати про те, щоб горлечко не було спрямовано ні на кого-небудь з гостей, ні на запалені свічки або меблі.

Далі потрібно великим і вказівним пальцями повільно прокрутити пробку. Деякі вважають за краще використовувати серветку, обертаючи нею пробку, для підстрахування. Однак це зовсім не обов’язково в тому випадку, якщо ви відчуваєте, що повністю володієте ситуацією. Коли ви послабте пробку, що вивільняються гази самі виштовхнуть її. Після невеликої практики ви зможете відкривати пляшки без втрат напою.

Існує другий спосіб відкрити шампанське, який полягає не в провертанні пробки, а в прокручуванні самої пляшки, узявши за дно. Саму пробку при цьому найкраще затиснути рушником. Такий спосіб вважається більш акуратним. Крім того, він використовується офіціантами в дорогих ресторанах.

Зазвичай однієї пляшки шампанського вистачає на сім — вісім людей. Відкриту пляшку не варто пускати по колу, так як гості можуть потрапити в незручну ситуацію, не знаючи, яка кількість напою наливати в келихи. Ідеальним варіантом буде взяти ініціативу у свої руки і самостійно наповнити келихи гостей шампанським. Під час наповнення келихів необхідно злегка повертати пляшку навколо своєї осі. Це дозволить уникнути випадкового розливу напою на скатертину.

Радимо прочитати також

Де залишити собаку на час відпустки? про Де залишити собаку на час відпустки?.

Як ви змогли переконатися, відкрити шампанське досить просто. Пам’ятайте, що сила пострілу не є показником якості шампанського. Однак якщо вино перестає грати в бокалі занадто швидко, це говорить про те, що ви придбали напій низької якості. Гарне шампанське може грати протягом декількох годин. Цей напій потрібно відкривати тихо, щоб шумом від пострілів не лякати присутніх на святі дам. Також постріли сприяють швидкому випаровуванню вуглекислого газу з напою.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>