Аутстаффінг персоналу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Аутстаффінг персоналу.Будь-який бізнес підданний ризику: нестабільність економіки, закриття підприємств, потреба в дуже великій кількості працівників… Та мало які ще неприємності можуть звалитися на голови підприємців? Щоб підприємці не розпилювали власні сили на численні проблеми, мало пов’язані з розвитком бізнесу, а це найчастіше кадрові питання, був введений аутстаффінг персоналу.

Що таке аутстаффінг персоналу

Аутстаффінг персоналу на сьогоднішній день – це не найбільш популярна послуга серед вітчизняних компаній. Насправді нею почали займатися тільки наприкінці 90-х років, у той час як у США і Європі ним користуються не тільки дуже давно, але і активно. Можливо, що початкове значення аутстаффінгу персоналу незрозуміло роботодавцям, тому до нього і не вдаються. Хоча тільки в США існують численні аутстаффінг компанії, які пропонують свої послуги. А ринок аутстафінгу щороку зростає!

Перегляньте публікацію - Рахіт у дітей, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Аутстаффінг персоналу.

Аутстаффінг персоналу

Аутсорсинг персоналу, його аутстаффінг, лізинг по суті є подібними поняттями. Суть полягає тільки в потреби компанії. Так, аутсорсинг – це наймання співробітників без укладення з ними юридичної договору, а аутстаффінг персоналу – це його передача іншій фірмі-компаньйону. По суті всі співробітники залишаються на своїх місцях і виконують ті ж самі обов’язки, але тільки вже під іншою керівництвом. Тому визначте для себе, що саме вам потрібно: найняти працівників або віддати їх «гроші».

Лізинг персоналу – це, так би мовити, використання зовнішніх трудових ресурсів, які залучаються з сторонньої організації через посередника. Але справа в тому, що англійське слово leasing в російській мові має значення «видача напрокат», тому термін «лізинг» по відношенню до людей у нас застосовувати некоректно. Навіть у правових документах не можна описувати діяльність компанії, як надання послуг лізингу персоналу. Тому використовують термін аутстаффінг персоналу.

Будь-яке підприємство може використовувати аутстаффінг персоналу з ряду причин. Це може бути потреба у зменшенні кількості співробітників в штатному розкладі або ж необхідність зниження адміністративного та фінансового навантаження на компанію з збереженням безпосереднього керівництва співробітниками. Також аутстаффінг персоналу дає можливість зробити управління працівниками максимально гнучким і забезпечити їх реальна кількість, яка знадобиться на виконання певного обсягу роботи.

Крім того, аутстаффінг персоналу також вигідний підприємству, коли доводиться приймати на роботу стажистів, іноземних громадян або надавати тимчасове працевлаштування. У цьому випадку організація значно зменшить обсяг робіт бухгалтерії та кадрової служби і убезпечить себе від будь-яких претензій, які можуть виходити з боку податкової, судової або трудовий служб.

Для малих підприємств, які фактично можуть мати тільки обмежена кількість співробітників, аутстаффінг персоналу є рятівною соломинкою. За допомогою аутстафінгу можна довести практичне кількість працівників до бажаного.

Окремо варто сказати про наймання іноземців. Щоб уникнути різних проблем з міграційними службами і полегшити завдання збору всіх потрібних документів у численних інстанціях, також застосовують аутстаффінг іноземних громадян. Таким чином фактично висококваліфікований персонал працює не у вас. Але практично – все з точністю до навпаки. Погодьтеся, що аутстаффінг персоналу має ряд переваг, тому ця ринкова ніша так швидко розвивається в західних країнах.

Щоб скористатися послугами аутстаффінгу персоналу, доводиться укладати договір з лізинговою компанією. На жаль, на даний момент на вітчизняному ринку праці немає таких лізингових компаній, які займалися б тільки цим видом діяльності і проводили б аутстаффінг персоналу зі свого штату співробітників. Тому найчастіше різні компанії пропонують іншим фірмам скористатися послугами власного спеціаліста на певний час. Таку компанію не можна назвати лізингової, адже її основний рід занять не має нічого спільного з аутстаффінгом.

Радимо прочитати також

Як вибрати модні джинси про Як вибрати модні джинси.

Найбільш близький до лізинговим компаніям варіант – це рекрутингові агентства. Вони на даний момент виконують функції лізингових компаній. Але у рекрутингових агентствах не завжди можна знайти висококваліфікованих фахівців, яких можна було б поставити на посаду керівника проектом..

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Аутстаффінг персоналу, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>