Боротьба з начальником

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Боротьба з начальником.Іноді трапляється так, що робота подобається всім, крім одного – начальника. У такому разі звільнятися не хочеться, але і працювати в таких умовах дуже і дуже складно. А якщо ви такий незадоволений не один, в офісі може навіть розвернутися боротьба з начальником, прямо як у фільмі «Нестерпні боси».

Боротьба з начальником

Боротьба з начальником виправдана насамперед у тому випадку, коли він порушує ваші права, зафіксовані в Трудовому Кодексі. Надавати вам черговий оплачувану відпустку, оплачувати лікарняний, відшкодовувати витрати на відрядження тощо. – це його обов’язок. І якщо ваші права порушуються, ви можете за них боротися. Якщо начальник не хоче вирішувати питання порушення ваших трудових прав по доброму, вам допоможе трудова інспекція.

Перегляньте публікацію - Самооцінка підлітка, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Але нерідко боротьба з начальником в офісі розгортається не за порушення трудових прав, а через нестерпний характеру боса. Начебто все за законом: відпустку і дають вчасно, і працювати понаднормово не примушують. Але при цьому начальник дозволяє собі різкі і навіть грубі висловлювання, підвищує голос, критикує співробітників у некоректній формі. загалом, перетворює життя працівників в пекло – і вони прагнуть відповісти йому тим же.

Боротьба з начальником.

Боротьба з начальником

Звичайно, терпіти подібну поведінку начальника готовий не кожен. Але і роботу при цьому змінювати не хочеться, особливо якщо зарплата гідна, робота цікава і колектив непоганий (за винятком «проблемного» начальства). У такому разі Є спокуса почати війну з босом, яка в підсумку змусить його або переглянути свою поведінку, або піти (принаймні, на це розраховується, а як вийде насправді, це інше питання).

Вирішивши почати боротьбу з босом, твердо запам’ятайте одну річ: ваша боротьба з начальником не повинна виходити за рамки закону. Йдеться навіть не про нанесення тяжких тілесних ушкоджень, навряд чи ви підете на крайні заходи. Ми говоримо про адміністративні правопорушення. Скажімо, якщо ви як методу боротьби виберете демонстративне порушення трудової дисципліни, начальник має повне право за це звільнити. Своєї мети ви не досягнете, а «зіпсована» звільненням трудова може сильно ускладнити пошук нової роботи. Навіщо вам зайві проблеми?

Також придивіться до колективу. Якщо у вас є однодумці (і не один), то проблема, швидше за все, дійсно в начальнику. А ось якщо ви один незадоволені своїм босом, цілком можливо, що ви просто не можете налагодити з ним відносини (у решті ж якось вийшло). Так що в цьому випадку боротьба з начальником може виявитися і непотрібною: для початку подумайте, чому у вас не виходить знайти з босом спільну мову, і спробуйте вирішити ваші проблеми по доброму. Раптом він насправді не такий поганий, як здається?

Ще варто врахувати ранг начальника. Адже вашим босом може виявитися як начальник відділу, який сам є чиїм-то підлеглим, так і безпосередньо директор або власник фірми. У першому випадку боротьба з начальником може мати свої плоди, адже ваш начальник не володіє абсолютною владою – його теж можуть звільнити (або для початку хоча б погрозити пальцем, щоб поводився-людські). А от у другому випадку, на жаль, може нічого не вийти.

Ваша боротьба з начальником не повинна бути боротьбою в буквальному розумінні цього слова – ви, швидше за все, тільки остаточно зіпсуєте з ним стосунки. Дрібні капості, підлаштовані підлеглими, навряд чи зроблять його прихильнішими, як і відкритий конфлікт. Ваша сила – у вашому спокої, впевненості в собі і професіоналізмі. Працюйте так, щоб йому не було, до чого причепитися.

Якщо начальник кричить, хаміт і т. п., не потрібно боятися, ніяковіти і засмучуватися – саме на такий ефект він розраховує. Уникайте та іншої крайності – у жодному разі не підвищуйте голос у відповідь, це спровокує ефект снігової грудки». Ваше краще зброю – підкреслене спокій і холодна ввічливість. Тримайте під контролем емоції і не беріть близько до серця.

Радимо прочитати також

Модні босоніжки 2014 про Модні босоніжки 2014.

Відкрита боротьба з начальником – не найкращий спосіб вирішення проблем, якщо не йдеться про порушення ваших трудових прав. Зазвичай виходу два: просто спокійно робити свою роботу, ігноруючи хамство, або звільнятися. А конфронтацією нічого не вирішити.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Боротьба з начальником, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>