Де знайти роботу на літо

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Де знайти роботу на літо.Літо – період появи безлічі сезонних вакансій, але й попит серед претендентів на ці вакансії теж великий: багато студентів не упускають можливості влітку підробити. Де і як знайти роботу на літо?

Де і як знайти роботу на літо?

Для початку визначтеся, навіщо вам потрібна сезонна робота. Чи хочете ви просто заробити грошей, чи розраховуєте отримати досвід роботи за спеціальністю, який згодом допоможе вам влаштуватися на постійну роботу або хоча б стане солідної рядком у резюме?

Перегляньте публікацію - Синдром дефіциту уваги та гіперактивності, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

У другому випадку список можливих вакансій обмежений, але зате пошук роботи може виявитися не таким проблематичним: можливо, знайти роботу на літо вам допоможе вуз. У великих внз може існувати навіть студентський центр зайнятості як окремий структурний підрозділ. Студенти педагогічних внз можуть влаштуватися вожатими в табір, студенти аграрних мають можливість заробити на сезонних сільгоспроботах і т. п.

Де знайти роботу на літо.

Де знайти роботу на літо

Якщо ж для вас головною є саме сума заробітку, а робота за фахом в обов’язкові вимоги до місця роботи на літо не входить, у вас є набагато більше варіантів того, де знайти роботу на літо. Можна звернутися до центру зайнятості, однак краще віддати перевагу молодіжну біржу праці: не всі центри зайнятості займаються сезонним працевлаштуванням студентів.

Також можна спробувати знайти роботу на літо самостійно. Ви можете або використовувати один або декілька з багатьох сайтів для пошуку роботи (розділ «Тимчасова / сезонна робота», або особисто прогулятися по місцях, де влітку з’являються сезонні вакансії. Це можуть бути кафе (при відкриття літніх майданчиків виникає необхідність найняти більше офіціантів), будівництва, організації типу «Зеленбуду» (влітку потрібні робочі руки для прибирання парків) тощо. А краще поєднати ці два способи.

Багато хто воліють сезонну роботу на море – у літні місяці на курортах відкривається безліч вакансій. До пошуку такої роботи потрібно підходити відповідально, інакше вже приїхавши на курорт, ви можете виявити, що вас «кинули». У підсумку ви втрачаєте гроші (і добре, якщо вам вдасться знайти роботу на місці і компенсувати цю втрату). Варто також пам’ятати, що сезонну роботу на морі навряд чи вийде поєднати з відпочинком – у вас практично не буде часу на те, щоб позасмагати або поплавати в море.

Ще один варіант – це робота на літо за кордоном. Скажімо, в Польщі, Швеції, Фінляндії влітку підвищується попит на працівників у фермерських господарствах, в Туреччині потрібні працівники в сфері туризму (скажімо, російськомовні аніматори, гіди, керівники туристичних груп. Такі вакансії можна знайти на сайтах пошуку роботи і в агентствах з працевлаштування.

працевлаштуванні за кордон потрібно бути особливо пильними. Треба їхати за програмою, яка існує вже не перший рік, і обов’язково ознайомитися з відгуками про програму, перш ніж оформляти документи. Слід зважити всі «за» і «проти» і переконатися в надійності агентства, через яке ви працевлаштовуєтеся, щоб бути впевненим у тому, що вас не обдурять.

Що стосується відпочинку за кордоном, поєднаного з роботою, – тут все так само, як з літньою сезонної роботою в межах країни. Чи ви працюєте, або ви відпочиваєте, поєднати навряд чи вийде. Деякі встигають помандрувати, коли робота закінчилася, але термін візи ще дозволяє перебувати в країні. Ось тільки часто на таку подорож йде значна частина зароблених грошей.

Радимо прочитати також

Як зробити високу зачіску на випускний про Як зробити високу зачіску на випускний.

У загальному-те, знайти роботу на літо – не така вже проблема. Головне, по-перше, не чекати з моря погоди, сподіваючись, що роботодавець вас сам знайде: влітку немає недоліку не тільки в робочих місцях, але і в кандидатах на ці місця. А по-друге, завжди відповідально підходите до вибору робочого місця, особливо якщо збираєтеся працювати за межами вашого рідного міста або навіть країни.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Де знайти роботу на літо, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>