Інфографіка в резюме

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Інфографіка в резюме.Кожен претендент хоче, щоб рекрутер звернув увагу на його резюме, виділив його з десятків і навіть сотень інших резюме, з якими він щодня має справу. Тому деякі здобувачі вдаються до нестандартних методів оформлення резюме – наприклад, використання інфографіки. Наскільки доречна інфографіка в резюме?

Чи доречна інфографіка в резюме?

Інфографіка – це графічний спосіб передачі інформації, вона являє собою поєднання графіки і тексту. До інфографіки можна віднести ілюстрації, графіки, схеми, діаграми, лінії часу і т. п. Перевага інфографіки в тому, що вона дозволяє швидко, чітко і наочно представити великий обсяг інформації в стислому вигляді.

Перегляньте публікацію - Температура у дитини влітку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Інфографіка в резюме почала використовуватися відносно недавно, і в основному до візуального подання інформації вдаються представники творчих професій, тому що в багатьох сферах діяльності все ще скептично ставляться до резюме у вигляді інфографіки (або навіть до традиційних резюме, що містить лише невеликі елементи візуального представлення інформації).

У резюме з елементами інфографіки є ряд вагомих переваг. Інфографіка в резюме дозволяє виконати одну з важливих вимог, що пред’являються до цього документу: використовуючи інфографіку, всі резюме можна вмістити на одну сторінку. Инфографическое резюме точно не залишиться непоміченим і приверне до себе увагу рекрутера. Таке нестандартне резюме можна розмістити в соціальних мережах. Якщо ви представник творчої професії, це спосіб оформлення резюме дозволять вам наочно продемонструвати свою креативність і талант.

Інфографіка в резюме.

Проте є у інфографічного резюме і свої недоліки. Як ми вже говорили, багато рекрутерів відносяться до таких резюме скептично, вважаючи їх надто нестандартними. Крім того, таке резюме непросто роздрукувати. Також важливо пам’ятати, що створення дійсно успішної інфографіки – завдання непросте, потрібно врахувати багато аспектів, які роблять інфографіку ефективною. Використання графічних елементів саме по собі не допоможе представити інформацію наочно, їх потрібно використовувати обдумано.

Як правильно використовувати інфографіку в резюме?

Як правильно використовувати інфографіку в резюме? У більшості випадків не варто покладатися виключно на інфографіку: повністю незвичайний або креативне резюме не дуже підходить для традиційних способів працевлаштування. Оптимальним виходом буде використовувати в традиційному резюме окремі графічні елементи, щоб підкреслити найбільш важливі моменти. Приміром, досвід роботи дуже зручно показувати на лінії часу.

Про що слід пам’ятати, використовуючи резюме елементи інфографіки? По-перше, не варто використовувати графічні елементи, якщо ви не впевнені на 100%, що вони дійсно необхідні. Багато графіки такий невдалий варіант, як і «простирадло» тексту: в ньому дуже легко загубитися. Одна грамотно складена діаграма принесе набагато більше користі, ніж безліч малюнків.

по-друге, намагайтеся не використовувати занадто яскраві кольори, а також багато різних кольорів. Яскраві кольори і контрастні колірні комбінації можуть дратувати, а ви ж не хочете, щоб ваше резюме рекрутера у асоціювалося з почуттям роздратування? Намагайтеся реалізувати задуману ідею, використовуючи як можна менше квітів і дотримуючись стриманою колірної гами.

Для створення резюме з елементами інфографіки потрібні навики роботи в графічному редакторі. Що робити, якщо у вас таких навичок немає? Можна використовувати різні сервіси, що дозволяють створити резюме онлайн, наприклад, Resumup.com, Vizualize.me, Re.vu, Kinzaa.com і т. п. Вам потрібно лише внести свої дані, і сервіс сам їх візуалізує. Готове графічне резюме можна зберегти у вигляді PDF або PNG файлу.

Радимо прочитати також

7 правил як добре виглядати в будь-яку погоду про 7 правил як добре виглядати в будь-яку погоду.

При правильному використанні інфографіка в резюме допоможе вам виділитися з маси інших шукачів і виграти боротьбу за заповітну вакансію. Проте неграмотне використання інфографіки, зловживання графічними елементами резюме може послужити вам погану службу. Пам’ятайте: все добре в міру.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Інфографіка в резюме, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>