Культура поведінки на роботі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Культура поведінки на роботіКультура поведінки на роботі – запорука вашого успіху і доброго ставлення колег, а тим більше і начальства. Як вести себе на роботі, щоб не стати об’єктом насмішок і пересудів? Прочитавши прості поради, ви розмістите до себе колектив і усуньте всі можливі погані моменти своєї поведінки на роботі.

Як вести себе на роботі

Якщо вам вдалося подивитися фільм «Бійцівський клуб», то ви напевно запам’ятали сцену, де головний герой б’є сам себе перед шефом, щоб «монстра» звинуватили в насильстві над співробітником, а наш герой отримував би довічну зарплату і більше ніколи не з’являвся на роботі. Так от, так робити не варто, навіть якщо ви відчули добротний прилив сил, сміливості і гніву. Краще далі почитайте про те, як вести себе на роботі, всьому радіти і добре спілкуватися з колегами, так і з начальником.

Перегляньте публікацію - Стоматит у немовлят, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як вести себе на роботі.

Культура поведінки на роботі

Перестаньте спізнюватися. Ви ж дорослий, відповідальна людина, врешті-решт. А якщо весь час будете приходити на 5-10 хвилин пізніше, то відповідальним вас назвати вже не можна. Ніколи не створюйте дурних «відмазок». Так, говоріть правду і тільки її – вигадувати нічого не потрібно, тим більше що совість залишається чиста, крім вже зробленого запізнення. Запам’ятайте, що на роботу треба приходити трохи раніше, щоб розкласти всі документи, розслабитися, заварити ароматний кави.

Вигляд. Завжди намагайтеся бути акуратним, навіть якщо ви потрапили під дощ і блиск ваших черевиків або черевик безповоротно втрачено. В запасі у вас повинна бути серветка або щітка для взуття. Прийшовши на роботу, не забудьте привести себе в належний вигляд. Якщо погода видалася сонячної, то вам нема чого побоюватися, головне – вийти з будинку в чистому наглаженном костюмі, уклавши гарну зачіску. Навіть якщо ваша організація не може похвалитися своїми габаритами, то це не означає, що на роботі можна виглядати неохайно. Красивий офісний вигляд – це на руку компанії і вам як сумлінному працівникові.

Особисті проблеми. Якщо ваші колеги є одночасно і вашими друзями, то скаржитися їм на особисте життя або на професійні труднощі не варто, так як багатьом робота дорожче, ніж ваша дружба. Вони з швидкістю блискавки можуть донести начальнику ваші проблеми, ну а далі пішло-поїхало. Тому діліться найпотаємнішим тільки з перевіреними і гідними людьми.

Плітки на роботі. Хто сказав, що розсадником пліток є жінки? Завзятими пліткарями можуть виявитися і чоловіки, але вони це будуть називати чисто діловим чоловічим розмовою, а насправді це найчистіші плітки. З колегами не варто обговорювати інших співробітників, так як ця новина може донестись до начальства, а вона розгляне цю ситуацію як конфлікт, за що може з радістю вас звільнити. Навіть якщо ви розмовляєте з колегами в неформальній обстановці, а в кафе де щось, то брехати про своїх товаришів по роботі в жодному разі не можна.

Поганий настрій. Якщо ви вічно щось незадоволені, то, природно, будете викликати у колег неприязнь, а про вас піде кажуть як про «діє на нерви» співробітника. Намагайтеся вести себе на роботі доброзичливо, не скаржачись на свій стан.

Спілкування з родичами. Приводити свою велику родину на роботу з метою «показати всі» не варто, а тим більше не потрібно влаштовувати екскурсію по офісу. Також будьте уважні з розмовами по телефону, які можуть затягнутися до півгодини. Це буде марною тратою часу, а багато керівники такого не схвалять.

Радимо прочитати також

Модні довгі сукні про Модні довгі сукні.

Самий величезний рада: якщо ви впоралися з роботою раніше закінчення робочого дня, то гасати офісу або переглядати інтернет-сайти не варто. Краще допоможіть своїм колегам. Цим ви і себе займете, і товаришам надасте приємну послугу.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>