Що подарувати на 8 Березня колегам?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що подарувати на 8 Березня колегам?У свято 8 Березня всіх жінок прийнято вітати і радувати хоча бути невеликими подарунками. Звичайно ж, не можна обійти увагою і своїх колег жіночої статі в Міжнародний жіночий день. Ось тільки що подарувати на 8 Березня колегам? Як привітати жінок-колег з цим святом?

Що подарувати на 8 Березня колегам?

Подарувати на 8 Березня колегам-жінкам можна як невеликі індивідуальні подарунки, так і якийсь загальний подарунок, який буде приємний і корисний для всієї жіночої частини трудового колективу. Вибір краще робити на основі вже існуючих в компанії традицій. Ну а якщо їх немає, то вітання з 8 Березня – один з кращих приводів такі традиції заснувати.

Перегляньте публікацію - Чай з фенхелем для новонароджених, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

У корпоративній культурі багатьох компаній прийнято всім жінкам на 8 Березня дарувати не дуже дорогі однакові подарунки: так і вибирати подарунки легше, і дами не ризикують пересварити між собою через різну варість подарунків. Але має право на життя і такий підхід до привітання жінок-колег з 8 Березня як вибір окремого подарунка для кожної з них. Правда, варто врахувати кілька нюансів.

Так, дарувати кожній жінці-колезі окремий, індивідуально підібраний подарунок має сенс лише в тому випадку, якщо смаки співробітниць добре відомі. Крім того, дарувати індивідуальні подарунки краще в невеликому колективі: навряд чи для півтора десятка жінок-колег можна буде підібрати щось по-справжньому індивідуальне.

Що подарувати на 8 Березня колегам-жінкам

Отже, що подарувати на 8 Березня колегам-жінкам? Багато залежить від віку жінок в колективі. Наприклад, в молодіжному колективі в якості привітання від колег до 8 Березня доречними будуть різного роду розваги: похід в диско-клуб, більярд, боулінг, ресторан або кафе. Колективне катання на ковзанах, лижах та санках теж може стати відмінним подарунком для жінок-колег до 8 Березня, адже зазвичай у цей час за вікном панує ще цілком зимова погода.

У колективах, де жінки вже не дуже молоді, можна подумати про практичні подарунки. Наприклад, хороший чай в комплекті з красивою чашкою, ложкою і блюдцем, хоч і здається досить побитим подарунком, але все ж може бути з радістю сприйнятий жінками-колегами. Правда, варто побоюватися, що тепер посиденьки за чаєм будуть тривати трохи довше!

Що подарувати на 8 Березня колегам?

Які ще подарунки можна дарувати на 8 Березня колегам? Асортимент хороших подарунків на 8 Березня для жінок-колег досить широкий: можна дарувати квіти, як в букетах, так і в красивих горщиках, солодощі, подарункові сертифікати, квитки на очікувану прем’єру в кіно або театр. Якщо подібні досить поширені подарунки здаються занадто банальними, то можна спробувати підібрати оригінальні подарунки і поздоровлення на 8 Березня.

Приміром, веселою і захоплюючою може виявитися ідея «лотереї» з подарунками. Нехай жінки-колеги вибирають собі печива «з прогнозами», у яких будуть заховані подарунки. Причому, подарунки можуть бути «нематеріальними» і з гумором: «п’ять компліментів від менеджера Петі», «масаж плечей від красеня Едуарда», «краща кава від маестро Віталія Семеновича» і т. д. Головне – не переборщити з «оригінальністю».

Якщо відповідних ідей, що подарувати на 8 Березня колегам, зовсім вже немає, то практично безпрограшний варіант – це організація невеликого святкового застілля. Це, до речі, в деяких випадках чи не єдиний «безкровний» варіант поздоровлення, якщо в колективі жінок набагато більше, ніж чоловіків. Доповнити таке вітання з 8 Березня можна невеликою квіточкою для кожної жінки.

Радимо прочитати також

Техніка фарбування балаяж про Техніка фарбування балаяж.

Як бачите, подарувати на 8 Березня колегам можна різні подарунки. Важливо пам’ятати, що не тільки 8 Березня, але і в інші дні, слід проявляти повагу до жінок і цінувати їх!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>