Що робити після співбесіди

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що робити після співбесіди.Здавалося б, після співбесіди на роботу можна зітхнути спокійно. Але поки ви не дізнаєтеся результати, ви, швидше за все, будете як на голках. «Чому вони не пишуть і не дзвонять? Може, я їм не підійшов? Або про мене забули? Або?..» Чи варто телефонувати роботодавцю першим? Чи потрібно терпляче чекати? Про те, як поводитися після співбесіди, розповість наш сайт.

Як поводитися після співбесіди

Якщо потенційний роботодавець не відмовив вам прямо на співбесіді (або не сказав відразу, що ви йому підходите), він повинен сказати вам, як і в які терміни він повідомить вам про своє рішення. Якщо він не сказав вам цього не потрібно соромитися уточнити у нього, коли буде відомий результат. Також домовтеся, хто кому зателефонує після закінчення відведеного терміну.

Перегляньте публікацію - Температура у дитини влітку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Іноді роботодавець не дзвонить після співбесіди першим навмисне. Це свого роду остання перевірка кандидата: якщо він не зателефонує сам, значить, не так уже й зацікавлений в роботі. Проте ніколи не можна знати напевно, чи дійсно роботодавець обрав подібну тактику або не дзвонить з якоїсь іншої причини (не може додзвонитися, неправильно записав ваш номер телефону і т. д.).

Чи дзвонити чи роботодавцю після співбесіди?

Отже, чи дзвонити роботодавцю після співбесіди? До закінчення обумовленого терміну – ні, дайте роботодавцю той час, про який ви домовилися. Якщо ви будете квапити його, він навряд чи буде вам більш прихильним. Так що телефонуйте тільки в тому разі, якщо роботодавець не передзвонив вам, коли обіцяв.

Може з’ясуватися, що роботодавець ще не встиг прийняти рішення. В такому випадку під час розмови слід призначити новий термін, замість того щоб дзвонити роботодавцю кожен день і дратувати його своєї нав’язливістю і нетерплячістю. Якщо остаточний термін переноситься кілька разів, подумайте: а чи потрібна вам така робота?

Що робити після співбесіди.

Що робити після співбесіди

Якщо під час співбесіди ви не домовилися про терміни ухвалення остаточного рішення, вам доведеться самому зателефонувати роботодавцю після співбесіди. Не дзвоніть на наступний день: навряд чи рішення буде прийнято так швидко. Але і не затягуйте, а то інший кандидат вас випередить. Зазвичай на ухвалення рішення роботодавцю потрібно від декількох днів до тижня, так що краще всього передзвонити дня через три-чотири.

Іноді рекрутери повідомляють претендентам про результати за наступним принципом: у разі успіху вони дзвонять кандидатам, а у разі відмови – пишуть електронною поштою. Тому після співбесіди не забувайте регулярно перевіряти свою електронну скриньку, у тому числі і папку «Спам». Буває так, що про прийом на роботу теж повідомляють по електронній пошті. Ви ж не хочете втратити місце лише за те, що забули перевірити пошту?

На Заході поширена практика написання листів подяки потенційному роботодавцю після співбесіди. У нас такий лист можуть порахувати підлабузництвом, але якщо ви влаштовуєтеся в компанію, корпоративна культура якої близька до західної, можна написати такий лист. Немає нічого поганого в тому, щоб подякувати роботодавця за те, що він приділив вам свій час.

Якщо ви вирішили написати такий лист, робити це потрібно протягом декількох днів після співбесіди, поки роботодавець вас ще пам’ятає. Будьте лаконічні і стримані, не потрібно проявляти зайву емоційність, але і підкреслена сухість навряд чи буде доречна. При бажанні можна згадати в листі те, про що ви забули сказати на співбесіді, але не потрібно перетворювати його в клон резюме і розхвалювати себе.

Перед відправленням обов’язково перевірте лист на помилки, особливу увагу зверніть на правильне написання імені і посади адресата. Не варто писати «знеособлений» лист: ви спілкувалися з цією людиною особисто і повинні були запам’ятати, як її звати. Якщо ви знаєте, що ваша пам’ять на імена вас підводить, під час співбесіди попросіть візитку.

Радимо прочитати також

Як вибрати засіб захисту від сонця про Як вибрати засіб захисту від сонця.

Отже, відповідь на питання «Що робити після співбесіди?» досить проста: запастися терпінням. Дайте роботодавцю час на роздуми, а вже після його закінчення телефонуйте. Не будьте нав’язливі, але в той же час не бійтеся першим зв’язатися з роботодавцем, якщо виникне така необхідність..

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>