Тимчасові працівники

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Тимчасові працівники.Часом на пошуки хорошого кваліфікованого персоналу у роботодавця може піти дуже багато часу, тому прийом співробітників на постійне місце роботи затягується надовго. Щоб уникнути таких пошуків можна прийняти на роботу тимчасових співробітників. Чим хороші тимчасові співробітники для розвитку фірми і про що слід пам’ятати всім претендентам, які влаштовуються на таку роботу?

Чим хороші тимчасові співробітники для розвитку фірми

У країнах Європи і США таке явище, як тимчасові працівники, є повсякденним. Справа не в тому, що багато співробітники приходять на кілька днів, потім зникають і більше ніколи не з’являються знову. Цей вид співробітництва навіть не варто розглядати, адже спочатку під виразом «тимчасові співробітники» мається на увазі персонал, який керівник наймає на той термін, на який йому буде вигідно.

Перегляньте публікацію - Як допомогти дитині адаптуватися до школи, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Підбирає тимчасовий персонал для будь-якої компанії лізингова фірма. Аутсорсинг персоналу на даний момент вже не є щось зовсім недосяжним, адже в мегаполісах його вже застосовують досить давно. Чим же так гарні тимчасові працівники для роботодавця?

Тимчасові співробітники необхідні для правильного ведення бізнесу. Іноді специфіка бізнесу передбачає, що постійний персонал тримати просто нерентабельно, тому вдаються до найму тимчасових співробітників. Таким чином роботодавцю не потрібно вкладати великі суми грошей для навчання нових співробітників, щоб отримати висококваліфікований персонал. Одночасно з цим роботодавець може звести до мінімуму всі ризики на те, що навчений працівник не піде з роботи.

Тимчасові працівники.

Тимчасові працівники

Залучення тимчасових співробітників також буде вигідним тоді, коли потрібно виконати важкий замовлення, а відповідних фахівців для цієї роботи в компанії немає. Крім того, тимчасові співробітники будуть вигідні будь-якого роботодавця, у якого доходи від бізнесу залежать тільки від сезонності роботи.

Коли ще можуть знадобитися тимчасові працівники? Наймання тимчасового персоналу буде вигідним у тих випадках, коли розвиток бізнесу може різко змінитися не в кращу сторону. У цьому випадку у роботодавця не буде юридичних проблем, пов’язаних з постійним персоналом.

Що варто знати здобувачеві?

Багато роботодавців припускають, що для них немає сенсу залучати до роботи тимчасового працівника, так як у нього може бути низька кваліфікація. Погодьтеся, що відсутність постійного місця роботи може вказувати на те, що у людини немає належного досвіду та постійності. А саме це кожен серйозний роботодавець шукає в першу чергу. Але якщо подивитися на проблему з іншого боку, то зміна місць роботи може говорити про те, що людина не зміг реалізувати себе в повному обсязі. І не завжди виявляється так, що у людини, який змінив декілька місць роботи, не виявиться потрібних роботодавцю якостей і досвіду.

Постійна зміна місця роботи дає соискателю гарні навички спілкування з людьми, розвиток пристосовність до різних умов, розширення комерційного досвіду. Але, як не дивно, всіх цих якостей роботодавець може не помітити. У результаті тимчасового співробітникові не буде подобається його робота тільки тому, що роботодавець не приймає його команду і не цінує його. Саме цей чинник стає головним у прийнятті рішення співробітника шукати нову роботу.

Але все ж попит на тимчасових співробітників на даний момент зростає. Це пов’язано з тим, що на території вітчизняного ринку праці відкриваються філії західних компаній. Саме ці компанії шукають тимчасових працівників, у яких з’являється можливість отримати ні з чим не порівнянний досвід роботи в компанії зі світовим ім’ям. Така робота в першу чергу приваблює молодих фахівців і студентів, які не проти приділити якесь час роботи тимчасової з розрахунком на те, що надалі цей досвід допоможе їм у розвитку власної кар’єри.

При працевлаштуванні на тимчасову роботу всім претендентам слід звернути увагу на трудовий договір. У ньому обов’язково повинні бути прописані всі умови праці, наявність компенсацій за лікарняний лист, право на відпустку і т. д. Також слід звернути увагу на оплату праці. Дуже часто керівники намагаються заощадити на тимчасових співробітників, виплачуючи їм меншу заробітну плату. На розмір заробітної плати буде впливати тільки ваша кваліфікація, а не те, що вас на роботу беруть тимчасово.

Радимо прочитати також

Туфлі на випускний бал про Туфлі на випускний бал.

Врахуйте, що після закінчення п’яти років роботи на одному місці, договір на тимчасове працевлаштування автоматично стає безстроковим, і ви станете постійним співробітником.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>