Управління діловою кар’єрою

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Управління ділової кар’єрою.Багато хто не може жити без того, щоб не побудувати хоча б простенький план на майбутнє. Цей план ґрунтується на потребах людини і на соціально-економічний умовах. Чи бажаєте ви поліпшити своє економічне та соціальне становище? Тоді вам слід приділити увагу на управління діловою кар’єрою.

Управління діловою кар’єрою

Поліпшити становище – це спровокувати свій кар’єрний ріст, який забезпечить і соціальний розвиток, і стабільне матеріальне становище. Влаштовуючись на роботу, ви повинні оцінити свою професійну підготовку, так як від її рівня залежатиме подальший розвиток вашої кар’єри. Уважно вивчіть вимоги компанії, а потім порівняйте зі своїми навичками. Звідси і висновок – не беріться за ту роботу, яка вам не по зубах.

Перегляньте публікацію - Синдром дефіциту уваги та гіперактивності, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Управління ділової кар ’ єрою.

Управління діловою кар’єрою

Щоб управління діловою кар’єрою було ефективним, потрібно точно визначити цілі кар’єри. Мета – це не тільки область вашої діяльності, посада та місце на службовій драбині. Це всього лише причини, завдяки яким ви отримуєте стимул просуватися. Дуже важко визначити для себе мету, але найголовніше – відповідність посаді вашої самооцінки, можливість постійно навчатися в обраній сфері і можливість вільно виховувати дітей або займатися домашніми справами.

Правила управління діловою кар’єрою

Скрізь є правила. Їх наявність не виняток для ділової кар’єри. Ось кілька основних «залізних» правил:

  • Завжди вибирайте ініціативного і оперативного керівника
  • Розвивайтеся, поповнюйте багаж знань. Готуйтеся до того, що ви займете більш високооплачувану посаду.
  • Складайте план або графік на кожен день і на весь тиждень в цілому. Також залиште місце для улюблених занять і час для спілкування з близькими людьми.
  • Все змінюється, так само як і знання, плани, навички. Важливо вловити ці зміни, плисти за течією, а не проти неї. Але не варто захоплюватися, так як стрімкий розвиток кар’єри (швидше, ніж у колег) може не дати очікуваного результату. Все повинно відбуватися поступово.
  • Будь-які рішення в області кар’єри – це компроміс між реальністю і бажаннями, між вашими конкретними інтересами та інтересами компанії.
  • Організація – це ринок праці, але не варто забувати про зовнішній ринок праці.
  • Звільняйтеся тільки тоді, як повністю переконайтеся в необхідності цього процесу.

Етапи управління діловою кар’єрою

Управління кар’єрою починається з того моменту, як тільки вас найняли на службу (перший етап). Керівник використовує спеціальні методики, які охоплюють ділові й особисті якості. Наприклад, ставлення до праці, рівень знань, громадянську зрілість, організаторські здібності, здатність до керівництва, морально-етичні риси характеру. У кожній категорії є свої нюанси, на які і звертає увагу роботодавець.

Другий етап – ваш план індивідуального розвитку. Це поточна посада і всі наступні посади, які ви зможете зайняти в процесі кар’єрного зростання. Тут ураховуються ваші якості як людини, так і цінного працівника, достоїнства й недоліки, потенціал.

Третя ступінь – реалізація плану розвитку. Це так званий коучинг, який передбачає ротацію за посадами, стажування, саморозвиток. Потрібно постійно оцінювати результати роботи. Ви повинні не тільки отримувати нові знання і навички, але і уміти їх використовувати у своїй роботі. Створюйте для себе якісь методи контролю за цим процесом.

Радимо прочитати також

Спа-педикюр про Спа-педикюр.

Оцінка дає зрозуміти, наскільки ви справляєтеся з роботою, чи потрібні додаткові тренінги та курси. Тут якраз і визначиться те, наскільки ви відповідаєте займаній посаді і чи є сенс працювати далі. Розвивайтеся, зростайте у сфері, працюйте над новими проектами і підвищуйте свою продуктивність.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>