Як назвати компанію

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як назвати компанію.Складність бізнесу полягає не тільки в самому веденні бізнесу. Дуже часто компанія страждає навіть не від того, що у неї якісь економічні проблеми, а тому, що у неї немає потрібного імені, щоб представити себе на ринку товарів і послуг. Багато бізнесменів болісно думають, як назвати компанію, використовуючи різноманітні варіанти.

Як назвати компанію

Важливо пам’ятати, що від правильного назви багато залежить. По-перше, назва не має відлякувати цільову аудиторію. По-друге – назва компанії повинне відповідати виду діяльності, інакше буде складно представити свою компанію на ринку. Якщо ви займаєтеся вантажними перевезеннями, не варто називати компанію «Олена», на честь дружини або дочки. Зазвичай бізнесмени допускають таку помилку і виглядають досить кумедно на тлі інших компаній.

Перегляньте публікацію - Хеллоуїн у школі, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як назвати компанію, якщо вам за лічені дні вже потрібно здати документацію? Не панікуйте і не чіпляйтеся за перший-ліпший варіант. Як корабель назвеш, так він і попливе, що теж важливо враховувати. Не забувайте, що ви працюєте, насамперед, для клієнта. Радьтеся з клієнтами. Ймовірно, у них вже склалася певна думка про вашу компанію. Можна придумати цікавий захід, зібравши 20-50 споживачів, попередньо роздавши їм анкети, в яких потрібно заповнити дещо які дані і придумати альтернативну назву для компанії. По-перше – це «плюс», тому як у споживача і продавця тісні стосунки складаються саме на довірі. Відчуваючи, що ви довіряєте споживачеві такий важливий момент як назва компанії, аудиторія буде більш розташована до діяльності вашої компанії, відчуваючи свою значущість.

Як назвати компанію.

Як назвати компанію

Якщо ви не знаєте як назвати компанію, спробуйте використовувати метод ребуса. Для цього не обов’язково вигадувати складну конструкцію з літер. Якщо вам хочеться все-таки використовувати в назві компанії імена близьких, переставте букви або зробіть композицію з букв імені та прізвища. Наприклад, компанію Марини Ленській можна назвати «Марлен», але тут варто враховувати опис діяльності. Якщо це косметичний салон – кращого назви не знайти. Але якщо це завод з виготовлення пластикових стаканчиків, то назва буде виглядати якимось чудернацьким.

Якщо ви хочете ефектно виглядати на світовому ринку, назвіть компанію іноземним словом, але перед цим уважно вивчіть кілька словників провідних європейських мов. Те ж необразливе ім’я Галина, написане англійською, викличе у іспанців здивування, якщо ви назвали так мережа салонів краси. У іспанців «gallina» – це «курка». Незважаючи на те, що в іспанському варіанті «galina» слово пишеться з двома «ll» – на слух це буде не дуже естетично для іспанців. Точно такі ж проблеми можуть виникнути і з вимовою. Найвідоміший провал в неймінгу – мінеральна вода Blue Water, яка стала для Росії «головним болем». Немилозвучну назву «блю вота», яке в українській мові означає блювотний рефлекс, пізніше, звичайно, змінили на Water Blue, але уявіть, скільки нервів і грошей було вкладено в цей процес! До того ж, компанія запустила на телебачення рекламний ролик, який викликав у аудиторії дві стабільні реакції: обурення і усмішку.

Щоб визначитися, як назвати компанію, розробіть план з пунктів, в кожному з яких зробіть начерки можливих варіантів. План виглядає приблизно так:

  • Реальне слово.
  • Вигадане слово.
  • Компонування слів.
  • Фрази.
  • Змінені слова.
  • Нові слова.

Це дозволить вам швидко зорієнтуватися і використовувати план, для того щоб порадитися зі знайомими або з споживачами. Пам’ятайте, що найголовніше в неймінгу – це:

Радимо прочитати також

Як вибрати сумку про Як вибрати сумку.
  • відповідність назви виду діяльності
  • адекватність обраної назви
  • естетичне звучання і візуальне сприйняття
  • довгостроковість обраної назви, новизна і несхожість.

Складність в тому, як назвати компанію, мінімальна, якщо ви можете швидко і чітко охарактеризувати опис діяльності своєї компанії і створити широкий асоціативний ряд, з якого буде можливість вибрати оптимальний варіант назви.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як назвати компанію, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>