Як поводитися на співбесіді?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як поводитися на співбесіді?Невдало пройдена співбесіда стає головною перешкодою на шляху до бажаної роботи. І справа може бути не тільки в недоліку кваліфікації здобувача або в «чорних» факти його трудової біографії. Досить часто співбесіда закінчується провалом через поведінку самого претендента. Yakprosto.com розповість, як поводитися на співбесіді правильно.

Як правильно поводитися на співбесіді

Приблизно половину успіху на співбесіді дає хороша підготовка до нього. Це означає, що ще до співбесіди потрібно постаратися дізнатися про компанії та майбутньої посади побільше. Джерелами інформації можуть послужити рекламні брошури та листівки компанії, відомості про компанії в ЗМІ, оголошення компанії. Також можна розпитати безпосередньо працівників компанії, але потрібно в цьому випадку робити «знижки» на суб’єктивність здобутих оцінок.

Перегляньте публікацію - Як заощадити сімейний бюджет, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перед співбесідою не рекомендується дуже бурхливо» проводити час, адже сліди бурхливої вечірки важко приховати від чіпкого погляду рекрутера. Краще всього напередодні співбесіди лягти спати раніше, щоб мати свіжий, відпочив вигляд.

Як поводитися на співбесіді?

Як поводитися на співбесіді?

Щоб поводитися на співбесіді коректно, можна спробувати заздалегідь дізнатися правила корпоративної культури в компанії. Однак якщо подібну інформацію роздобути не вдалося, нічого страшного: завжди у виграшній позиції буде шукач, який веде себе ввічливо, стримано, в міру відкрито.

Триматися під час співбесіди слід впевнено, однак важливо не переходити межу і не перетворювати впевненість у собі у самовпевненість. Тим більше неприпустимими для претендента на співбесіді є зарозумілість, намагання показати себе розумніші інтерв’юєра, самовихваляння. Говорити про свої переваги потрібно коректно, дочекавшись відповідного питання від рекрутера.

поводитися на співбесіді слід доброзичливо, адже мокрi «буки» рідко можуть викликати симпатію. При цьому, знову ж, важливо не переходити межу і не перетворювати дружелюбність в фамільярність. Підлесливе поведінку і прагнення показати свою послужливість – також не найкращі варіанти поведінки для здобувача під час співбесіди.

На співбесіді не треба скаржитися інтерв’юеру на колишнього начальника, колишній колектив, колишню зарплату. Якщо було поставлено питання про ставлення до минулого місцем роботи, то потрібно відповісти справді, в міру докладно. Неприпустимим є для здобувача «поливання брудом» колишньої компанії – це дуже поганий тон.

Під час співбесіди бажано триматися в рамках ділового етикету. Потрібно слухати інтерв’юєра, не перебиваючи, відповіді на питання давати в міру розгорнуто, говорити чітко і ясно, досить голосно. Під час бесіди слід дивитися прямо на інтерв’юєра, адже погляд убік або в стеля може бути розцінений як неуважність або бажання щось приховати.

Радимо прочитати також

З чим носити кардиган? про З чим носити кардиган?.

Співбесіду з потенційним роботодавцем – це дуже відповідальний процес. Однак збиратися на співбесіду як на страту не варто. Потрібно постаратися перед співбесідою налаштуватися на позитивний лад, ще раз згадати про свої сильні сторони, можливо, навіть трохи прорепетирувати вираз обличчя і пози, які здаються вигідними. У цьому випадку шукач постане перед рекрутером як фахівець, який випромінює оптимізм і впевненість у своїх силах. Досвідчений рекрутер не дасть такого фахівця пройти повз компанії.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>