Як працювати в команді

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як працювати в команді.Вміння працювати в команді цінується дуже високо, так як ви – ланка ланцюга, яка гарантує організації відточену тактику і налагоджений механізм дій. Але потрібно задуматися про те, як працювати в команді, щоб досягти максимального результату і 100%-ї продуктивності.

Як навчитися працювати в команді

Важливо знати, що всі обов’язки в команді будуть розподілені, тому вам випаде певна функція, яку ви повинні відмінно виконувати. Люди будуть доповнювати один одного, створюючи збалансований колектив, в якому кожен буде займатися тим, що вміє робити найкраще, а недоліки навичок будуть компенсуватися колегами. Відмінно працювати в команді – це одна з обов’язків менеджерів. Наприклад, якщо ви етикетку на місце керівника, то ви повинні бути частиною команди, а не вибиватися відразу в лідери. Приймати рішення також потрібно всім разом, інакше поспішні висновки можуть понести непоправних збитків і негативні наслідки.

Перегляньте публікацію - Чай з фенхелем для новонароджених, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Ваша професійна діяльність пов’язана з конкуренцією, тому в критичних ситуаціях має проявитися ваша толерантність. Ви повинні уникати будь-яких конфліктів. Але в деяких випадках доведеться проявити твердість і твердість у прийнятті рішень. Наприклад, не кожна командна робота зможе похвалитися успіхом, якщо фірма веде агресивну політику. Для цього потрібно буде вступати в конфлікти, щоб домогтися бажаного результату. А ваша толерантність і толерантність ваших співробітників не знадобиться, тому що в пріоритеті знаходиться агресивність і конфліктність людини.

Отже, як працювати в команді? Які основні принципи роботи таких командних підрозділів? Ви повинні уміти наступне:

  • швидко адаптуватися в новій команді і виконувати свою роботу, не вибиваючи з загального ритму
  • налагоджувати конструктивну бесіду з кожним членом команди і з будь-яким сторонньою людиною
  • переконувати колег у правильності прийнятого вами рішення, підтверджуючи свої думки вагомими аргументами
  • потрібно навчитися визнавати свої помилки і враховувати точку зору колег
  • делегувати повноваження
  • ви повинні вміти як керувати, так і підкорятися (залежно від того, яка перед вами поставлено завдання)
  • навчитеся стримувати свої пориви і амбіції по відношенню до колег
  • не залишайте своїх співробітників в біді, а завжди чиніть професійну допомогу
  • не керуйтеся особистими симпатіями й антипатіями, так як це не повинно впливати на процес прийняття рішень.

Особливість командної роботи залежить від особливостей самої компанії. Існує російський і західний менеджмент, який і визначає тип роботи компанії. Наприклад, за кордоном велику кількість часу приділяється згуртуванню колективу, так званого тімбілдингу. А ось особливість російського менеджменту – жорстка конкурентність, інтриги і хитрість між співробітниками.

Працювати в команді без лідера ніяк не можна. Ця людина повинна приймати правильні рішення, посилаючись на побажання команди. Його дії не повинні бути спонтанними, тільки продумані і точні рішення приведуть всю команду до успіху. При можливому двозначному вирішенні проблеми потрібно вибирати те, що принесло б більше плюсів командній роботі, ніж мінусів. Якщо людина, призначений на посаду лідера, справляється з цим, то він може стати відмінним керівником в подальшому. Команда буде більш ефективно працювати в жорстких умовах, а співробітник, який буде відчувати підтримку колег, стане більш стійким до стресів і неприємних ситуацій. Колектив повинен співпрацювати з іншими підрозділами, наприклад, з бухгалтерією.

Як працювати в команді.

Як працювати в команді

Радимо прочитати також

Як стати найкрасивішою про Як стати найкрасивішою.

Важливо визначити для себе те, яким ви є гравцем: командним або одинаком. Тоді ви зможете знайти підходящу роботу, яка розкриє і затвердить ваше звання професіонала, а також удосконалює особистісні якості. Якщо ви потрапили в команду, де в пріоритеті командна гра, то ви повинні змінитися і реалізувати себе як командний гравець, тому що їм не народжуються, а стають в процесі соціалізації.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>