Як пройти співбесіду бухгалтеру?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як пройти співбесіду бухгалтеру?Якщо ви прагнете працювати бухгалтером, то вам, швидше за все, треба буде пройти співбесіду. Залежно від того, в яку саме компанію ви вирішили піти працювати, співбесіда бухгалтера може бути одно і багатоступінчастою. Про те, як пройти співбесіду бухгалтеру, розповість Yakprosto.com.

Як пройти співбесіду бухгалтеру

Претенденти на посаду бухгалтера в невеликих фірмах, як правило, проходять тільки співбесіду з головним бухгалтером, на якому з’ясовується рівень професійних знань претендента та його навички. У рідкісних випадках таке співбесіду доповнюється ще бесідою з директором компанії, але така бесіда носить зазвичай лише формальний характер.

Перегляньте публікацію - У новонародженого трясеться підборіддя, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Якщо вакансія бухгалтера відкрилася у великій компанії, то здобувача, найімовірніше, чекає багатоступінчасте співбесіду. Спочатку потрібно буде поспілкуватися з представником кадрового відділу компанії. Така зустріч буде носити загальний, ознайомлювальний характер. Далі соискателю потрібно буде зустрітися безпосередньо з майбутнім керівником – в даному випадку це головний бухгалтер компанії. На закінчення соискателю чекає зустріч з директором компанії.

Як пройти співбесіду бухгалтеру?

Як пройти співбесіду бухгалтеру?

Під час кожної із зустрічей претендента на посаду бухгалтера можуть чекати різні тести, вправи. Наприклад, часто бухгалтеру пропонуються тести IQ, тести на уважність, професійні тести. Також під час співбесіди бухгалтеру можуть бути запропоновані деякі завдання, для вирішення яких кандидат повинен застосувати свої професійні знання і навички.

Серед найбільш поширених завдань на співбесіді бухгалтеру пропонуються такі, як «Оцінка виконання», «Погляд з боку», «Стороння людина». Ось основні особливості цих завдань.

«Оцінка виконання» – це завдання, в якій соискателю пропонується проаналізувати дії бухгалтера в певній ситуації. Те, як здобувач впорається з цим завданням, розповість interviewer, чи здатний шукач вирішувати реальні проблеми, які можуть виникнути під час роботи в компанії.

У завданні «Погляд з боку» соискателю належить розповісти інтерв’юеру про свої обов’язки на попередньому місці роботи, а також про обов’язки колишнього керівника. Це дозволить дізнатися, який рівень компетенції претендента на посаду бухгалтера, визначити його сильні і слабкі сторони.

Завдання «Стороння людина» полягає в тому, що соискателю пропонується простою та зрозумілою мовою розповісти людині зовсім незнайому з бухгалтерським обліком, про те, що ж із себе представляє робота бухгалтера. По тому, як саме шукач буде пояснювати свої функціональні обов’язки, інтерв’юер зробить висновок про глибині професійних знань кандидата.

Співбесіду бухгалтера пройти нескладно здобувачеві, який дійсно є хорошим фахівцем, має великий досвід роботи, вміє знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Проте всі позитивні якості претендента на посаду бухгалтера можуть бути зведені нанівець його високої конфліктністю, невміння вести себе, неохайністю. Не на користь бухгалтера зіграють і численні звільнення, які особливо можуть насторожити роботодавця в тому випадку, якщо вони припадають на кінець чергового звітного періоду…

Радимо прочитати також

Як підібрати сорочку про Як підібрати сорочку.

Співбесіду на будь-яку посаду, у тому числі і на посаду бухгалтера, – це надзвичайно відповідальний етап пошуку роботи. Великою мірою саме від співбесіди залежить, чи буде прийнятий кандидат на ту або іншу вакантну посаду. Тому дуже важливо як слід підготуватися до будь-яких питань, які може на співбесіді задати інтерв’юер. А ще дуже важливо бути впевненим у своїх силах – тоді все неодмінно вийде!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>