Як скласти резюме без досвіду роботи

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як скласти резюме без досвіду роботи.Пошук першого місця роботи – завдання непросте, адже більшості роботодавців потрібні кандидати з досвідом роботи, а де його взяти тому, хто ще вчора був студентом? Однак правильно складене резюме допоможе вам компенсувати недолік досвіду і зробити свою кандидатуру більш привабливою в очах роботодавця. Як скласти резюме без досвіду роботи?

Як скласти резюме, якщо немає досвіду роботи

Навіть якщо ви ніколи офіційно не працювали за фахом, це не означає, що у вас взагалі немає ніякого досвіду роботи. На старших курсах студенти внз зазвичай проходять виробничу практику – згадайте про це в резюме. Також варто включити в резюме різного роду стажування, разову і тимчасову роботу, волонтерську діяльність – якщо, звичайно, вона безпосередньо пов’язана з вашою спеціальністю. Добре, якщо вам вдалося під час навчання підробити, скажімо, лаборантом на кафедрі – це буде плюсом у вашому резюме.

Перегляньте публікацію - Температура у дитини влітку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Якщо ви претендуєте на вакансію творчого характеру, для якої потрібно портфоліо, можете включити в нього роботи, виконані вами як фрілансера (якщо такі є), а також роботи, виконані безкоштовно. Може, ви робили сайт для подруги, яка займається хендмейдом? Або писали статті в університетську газету? Тільки не потрібно «набивати» портфоліо роботами просто для кількості, виберіть ті з них, які ви дійсно можете пишатися, які найбільш вигідно демонструють ваш талант.

Але що робити, якщо графа «Досвід роботи» все одно виглядає як-то пусто? Щоб скласти резюме без досвіду роботи, що приверне увагу роботодавця, потрібно компенсувати недолік або

Інформація про грамотах, премії, нагороди, виграних конкурсах, участі у конференціях та іншого роду досягнення зазвичай вноситься в графу «Додаткова інформація». Однак, знову ж, не потрібно вносити сюди інформацію про абсолютно всіх нагороди- згадайте лише ті з них, які дійсно будуть адекватною альтернативою професійному досвіду. Якщо ви, скажімо, претендуєте на вакансію менеджера по продажам, навряд чи HR’а зацікавить ваша перемога в танцювальному конкурсі.

Як скласти резюме без досвіду роботи.

Як скласти резюме без досвіду роботи

З особистими якостями теж краще не переборщувати. Особливий упор бажано зробити на легку обучаемость, желание развиваться, готовність багато і наполегливо працювати. Відсутність досвіду нерідко компенсується ретельністю і бажанням отримати цей досвід. До речі, деякі компанії вважають за краще готувати кадри з нуля, так сказати, «під себе», ніж переучувати тих, хто прийшов з інших компаній. Можливо, це ваш шанс.

Ще один важливий момент. Hr’u відкидають багатьох кандидатів без досвіду роботи не стільки через відсутність досвіду як такого, скільки через те, що воно поєднується у них із завищеними очікуваннями. Вчорашньому студенту навряд чи відразу запропонують і престижну високооплачувану посаду: доведеться починати з малого і поступово рухатися до вершини. Тому будьте скромніше і обмежте апетити не вказуйте в резюме позахмарний рівень зарплати.

Якщо ваша мета – просто знайти роботу, і працевлаштування за фахом вам не принципово, Є сенс скласти два резюме. Одне резюме буде «заточений» під пошук роботи за фахом, а друге ви будете використовувати для пошуку вакансій, де досвід роботи не принципове.

Отже, щоб правильно скласти резюме без досвіду роботи, потрібно подумати, ніж ви можете компенсувати відсутність у вас досвіду роботи за фахом, і внести все це в резюме. Після цього уважно перечитайте резюме і викресліть з нього всю надлишкову інформацію, яка не відноситься до обраної вами вакансії.

Радимо прочитати також

Як правильно голити зону бікіні про Як правильно голити зону бікіні.

І головне – не хвилюйтеся надсилати резюме на що вас зацікавили вакансії, навіть якщо у вимогах зазначений досвід роботи. У гіршому разі вас просто проігнорують – не така вже ця трагедія. А раптом вам пощастить, і ваше резюме все одно когось зацікавить? Якщо ви не надішлете, ви так цього і не дізнаєтеся. Так що вперед – рано чи пізно вам напевно пощастить!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як скласти резюме без досвіду роботи, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>