Як стати дизайнером?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати дизайнером?Буває і таке, що людина може залишитися без роботи. І нікуди більше прилаштуватися, так як всі вже взяли, а вас забули покликати. Що ж, прикро, але зневірятися не варто. Є ще безліч професій, навчитися яким можна і самостійно. Тепер про наступне: як стати дизайнером, залишаючись дома в улюбленому кріслі і не відвідуючи лекції в університеті?

Як можна стати дизайнером?

Для початку потрібно визначитися, яку саме спеціалізацію ви хочете опанувати. Це може бути графічний, промисловий і поліграфічний дизайн, дизайн упаковки, стайлінг, веб дизайн, рекламний дизайн… Думаємо, такий напрямок ви вже для себе самі виберете. Деякі підрозділи є галуззю одного розділу, наприклад, дизайн упаковки – це відгалуження промислового дизайну.

Перегляньте публікацію - Чим зайнятися дітям влітку?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перше, що вам знадобиться для того, щоб стати дизайнером, – це навчальна програма, яка затверджена міністерством освіти. Знайти методику вельми складно, але той, хто шукає, завжди свого доб’ється. З методичкой легше шукати літературу для дисциплін, а також ви зможете розподіляти свій час для навчання, адже там розписано кількість годин для кожного предмета. Зі списку варто виключити непотрібні дисципліни, такі як історія, іноземна мова, маркетинг, математика. Сподіваюся, ви зрозуміли, чого не потрібно вивчати. Краще приділіть увагу психології, адже вам доведеться спілкуватися з замовниками, і комп’ютерного дизайну, тому що його методика дуже часто змінюється, так що не пропустіть новинку. Ще порада: історія реклами дуже важлива для вивчення.

Як стати дизайнером?

Як стати дизайнером?

Наступний крок – пошук необхідної літератури. Якщо у вас є навички малювання, то слід купувати ті підручники, які призначені для студентів вузів. Якщо художньої практики немає, то обзаводитеся допоміжної літературою, наприклад, «Як навчитися малювати». Стати дизайнером – це не тільки освоювати комп’ютерні графічні програми, але і проявляти велику старанність над малюнком, адже дизайнер повинен вміти малювати, притому дуже добре малювати. Варто купити кілька книг по малюнку, а також записатися на уроки до фахівця або місцевим художнику. І найголовніша порада – як можна більше малюйте.

Далі про комп’ютерні програми. Ви обов’язково повинні вивчити кілька програм з векторної та растрової графіки. А далі знайдіть для себе такі програми, які б відповідали вибраній спеціальності. Купувати підручники, які нібито допомагають освоїти програму, не варто, адже це марна трата грошей і часу. Краще скачайте відеоуроки і практикуйтеся. Наочний приклад і результатів принесе більше, і ви швидше навчитеся користуватися програмою.

Научайтесь, звіряючись з програмою навчання. Деякі дисципліни неможливо вивчити без паралельного вивчення супутніх дисциплін. Було б непогано, якщо б ви відвідували курси при університеті, адже там ви зможете та деякі питання вирішити, і отримати посвідчення про закінчення курсів з графічного дизайну. Таке задоволення коштуватиме близько 500$, але це все-таки менше, якщо б ви вчилися 5-6 років у вузі. А якщо ще врахувати витрати на приватні уроки і весь супутній матеріал: фарби, папір, олівці, то на все піде 1000-2000$. Погодьтеся, рік наполегливої праці може принести більше плодів, ніж проведення часу в університеті з прогулами і незачетами.

Радимо прочитати також

Червона весільна сукня про Червона весільна сукня.

Стати дизайнером без особистого прагнення неможливо, так як ви хочете не просто називатися дизайнером, а справді їм бути. Бажаєте бути кращим – вчитися доведеться постійно, адже дизайн – річ мінлива, завжди з’являються нові віяння і вимоги, а особливо вимоги замовників.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>