Як стати художником

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як стати художником.Художник – це людина, що займається малюванням ілюстрацій до журналів, книг, листівок і сайтів. Саме тому представників цієї професії досить часто називають ілюстраторами. У цій статті ми розповімо, як стати художником.

Як стати художником

Зрозуміло, щоб займатися діяльністю такого роду, необхідно володіти основами малювання: композицією, теорією кольору, перспективою і так далі. Для початку намалюйте від 5 до 10 малюнків на різні теми. Ідеї можна знайти в інтернеті, журналах і книгах. Також важливо об’єктивно оцінити свої роботи. Самостійно зробити це буде досить складно. Ще бажано, щоб давали оцінку не друзі і родичі, які можуть вас похвалити, боячись образити. Тому роботи можна викласти де щось в інтернеті.

Перегляньте публікацію - Чому у дитини виникають синці під очима?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб стати художником, необхідно володіти різними техніками малювання. Краще всього використовувати якийсь один підхід до створення малюнків, так як надалі замовники будуть чекати від вас чого-певного.

Як стати художником.

Для того щоб стати художником, необхідно навчитися сприймати критику

Ілюстрації можна робити не тільки олівцем. Також можна використовувати кольоровий папір, туш, акварельні фарби. Крім того, для кожного сучасного художника-ілюстратора необхідним є володіння на високому рівні такими комп’ютерними програмами, як Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Зрозуміло, ніхто не забороняє використовувати змішані техніки і комбінувати малюнки на папері з комп’ютерною обробкою. На початковому етапі рекомендується спробувати себе у всіх техніках, щоб визначити, яка з них дійсно ваша.

При створенні малюнків не треба копіювати реальність. Для виконання цього завдання є фотокамери. У всіх художників є можливість спрощувати, деталізувати та підкреслювати ті або інші деталі. Погодьтеся, що набагато цікавіше було б дивитися на роботу художника, який залишив на полотні відбитки своїх рук, ніж на картину, яка нічим не відрізняється від фотографії.

Для того щоб стати художником, необхідно навчитися сприймати критику. Ви завжди будете отримувати коментарі на адресу своїх робіт. Коли вам будуть давати від’ємні зауваження, будьте вдячні за них, адже саме негативні відгуки зроблять вас сильніше як особистість, а також розширить ваші погляди. У будь-якому випадку зупинятися у своєму розвитку не потрібно. Причому потрібно розвиватися не тільки в плані малювання. Вивчайте світ, в якому живете. Читайте книги, дізнавайтеся факти з історії, дивіться художні та документальні фільми, займіться фотографією. З часом ви зрозумієте, що абсолютно все в цьому світі взаємозалежне.

Побільше спілкуйтеся з людьми. Це стосується не тільки рідних і близьких. Обов’язково заводити нові знайомства. Спілкування саме по собі викликає у нас різні емоції, які можна використовувати у творчості.

Що стосується пошуку клієнтів, то для цього вам буде потрібно створити портфоліо. Воно може бути як у друкованому, так і в електронному вигляді. Портфоліо необхідно для того, щоб потенційні клієнти та роботодавці могли визначити для себе ваш професійний рівень. Сьогодні існує велика кількість сайтів для пошуку роботи, з допомогою яких можна шукати замовників. Крім того, можна викладати свої роботи в блог або на особисту сторінку в соціальних мережах. Таким чином велика кількість людей зможе дізнатися про вашу діяльність.

Наостанок варто розповісти про особисті якості, які необхідно розвивати в собі, щоб стати художником. Мова йде про посидючості, терпіння, вміння концентруватися і сприймати критику.

Радимо прочитати також

Маски з вітамінами для волосся про Маски з вітамінами для волосся.

Що ж стосується навчальних закладів, в яких можна опанувати такий професією, то до них відносяться училища і університети культури і мистецтв, де є спеціальність «образотворче та декоративно-прикладного мистецтва».

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як стати художником, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>