Як стати трейдером

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як стати трейдером.Трейдер – це торговець на біржі, який займається купівлею і продажем цінних паперів і валюти, заробляючи на різниці курсів. У цій статті ми розповімо, як стати трейдером.

Як стати трейдером

Кожен, хто займається такою діяльністю, обов’язково повинен володіти аналітичним складом розуму, хорошою інтуїцією, холоднокровністю і здатністю дуже швидко приймати ті чи інші рішення. Для того щоб стати трейдером, необхідно визначитися, ким саме ви хочете бути: трейдером-професіоналом і працювати в банках, інвестиційних фондах, аналітичних центрах або інтернет-трейдером, якому для роботи необхідний лише комп’ютер, підключений до інтернету.

Перегляньте публікацію - Самооцінка підлітка, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Стати торговцем на інтернет-біржі може стати абсолютно будь-який бажаючий. Головне – наявність здібностей до такої діяльності. Не завадить наявність економічної освіти. Однак якщо її немає, засмучуватися не варто. Сьогодні на просторах всесвітньої павутини можна знайти величезну кількість книг про трейдингу. Ще можна звернутися в яку-небудь брокерську компанію або дилінговий центр, де є спеціальні курси для новачків.

Як стати трейдером.

Перед тим, як укладати реальні угоди і вкладати гроші, рекомендуємо для початку потренуватися, взявши участь у віртуальної торгівлі. Якщо у вас виходитиме укладати успішні операції, можна відкрити реальний рахунок. Проте починати справжні угоди найкраще з невеликих сум. Справа в тому, що тільки на цьому етапі почнеться справжня навчання. Лише завдяки втраті і примноженні своїх грошей ви зможете придбати безцінний досвід у торгівлі такого роду.

Щоб якомога частіше залишатися в плюсі, вам доведеться використовувати ряд існуючих стратегій або розробляти власні. Весь процес роботи на біржі (ваші дії, поводження ринку) рекомендовано записувати. Це стосується не тільки успішних угод, але і невдалих. Для таких записів найкраще завести окремий блокнот. Через якийсь час ці записи будуть корисніше найдорожчих підручників.

Для того щоб стати трейдером-професіоналом і влаштуватися на роботу в банк, вам необхідно вищу освіту за спеціальністю «економіка» або «фінанси та кредит». Навчаючись в університеті, варто віддати перевагу спеціалізації «цінні папери», «фондовий ринок» або «біржова справа».

Після закінчення вищого навчального закладу відразу ж стати трейдером не вдасться через брак досвіду. Перший час доведеться попрацювати на посаді помічника аналітика або помічника трейдера. Також можна влаштуватися консультантом в інвестиційну або брокерську компанію. Всього через пару років у вас буде достатньо досвіду і практичних навичок, щоб зайняти посаду трейдера.

Наостанок варто відзначити, що така діяльність останнім часом стала дуже популярною. Чимало інтелектуально розвинених і грамотних людей хоча б раз спробували себе в ролі трейдера. Безумовно, займатися торгівлею на фондових ринках престижно, цікаво і дуже прибутково. Однак, як і в кожній справі, для того щоб стати трейдером, необхідна серйозна підготовка і наявність глибоких знань в області фінансів.

Радимо прочитати також

Морський стиль в одязі про Морський стиль в одязі.

Молодим трейдерам необхідно розвинути так зване «почуття ринку», перепробувати масу тактик і методик торгівлі, а також неодноразово розбирати власні помилки, щоб не допустити їх у майбутньому. Зрозуміло, щоб більше заробити на фондових ринках, доведеться вкладати більше коштів, а дозволити собі це на початковій стадії буде не можна.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як стати трейдером, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>