Як стати вчителем у школі?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати вчителем у школі?У наш час при сформованому в суспільстві ставлення до професії вчителя хіба може хто-то бажати стати вчителем? Виявляється, так! Причому, все частіше прагнуть стати вчителями молоді хлопці і дівчата зовсім не тому, що податися більше нікуди, а від чистого серця. До того ж, останнім часом практика прийому на роботу вчителем фахівців без педагогічної освіти популяризується. Як стати вчителем у школі?

Як стати вчителем у школі

Стати вчителем у «класичної версії» – це закінчити педагогічний коледж або ліцей для викладання в молодших класах або ж педагогічний університет (інститут), щоб стати вчителем старших класів. Здавалося б, все дуже просто. Але насправді, стати вчителем може виявитися досить складно.

Перегляньте публікацію - Як допомогти дитині адаптуватися до школи, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як стати вчителем у школі?

Як стати вчителем

Скоріше за все, в якості першого місця роботи вчителем доведеться вибрати школу: звичайну або приватну. В звичайних школах часто з’являються відкриті вакансії – позначається «плинність» кадрів. Але рівень оплати праці педагогів у звичайних школах залишає бажати кращого, а тому великим «попитом» користуються приватні школи, де, як вважається, умови краще. Але і «конкурс» на місце в приватній школі вище, ніж у звичайній школі.

Які вимоги можуть пред’являтися в школах до кандидатів у вчителя? Звичайно ж, все залежить від того, які специфічні особливості пропонованої вакансії. Так, обов’язково знадобляться претендентам професійні знання з предмета, педагогічні навички, вміння ладити з дітьми. Не зайвим для майбутнього вчителя виявиться також уміння користуватися комп’ютером та інтернетом, володіння різними педагогічними методиками.

Щоб знайти школу, в якій потрібні вчителі, можна скористатися будь-яким з доступних методів: знайти вакансію по оголошенню в газеті або на спеціалізованих сайтах пошуку роботи, самостійно обдзвонити місцеві школи і запитати про відкриті вакансії. Крім того, отримати інформацію про наявні вакансії можна також в місцевих органах управління освітою.

Щоб стати вчителем, шукати доступні вакансії стоїть в травні-червні і в кінці серпня. Зазвичай саме в цей час у школах спостерігається гострий брак педагогів. При працевлаштуванні просто диплома, що підтверджує кваліфікацію майбутнього вчителя, може виявитися цілком достатньо. При цьому наявність практичного досвіду викладання може стати великим додатковим плюсом на користь претендента.

До речі, як уже згадувалося, стати вчителем у школі можна не тільки після закінчення навчального закладу з педагогічної спеціалізації – також можна спробувати себе в цій ролі і після закінчення будь-якого іншого Вузу. Справа в тому, що правом викладання у вищих навчальних закладів I-III рівня акредитації, у тому числі в школах, мають всі випускники вищих навчальних закладів. Правда, все ж рішення про прийом на роботу вчителем спеціаліста-непедагога приймати буде адміністрація школи.

Радимо прочитати також

Медова маска для обличчя про Медова маска для обличчя.

Стати вчителем у школі у наш час вирішуються тільки щиро віддані цієї професії люди – люди, які люблять дітей, люблять ділитися знаннями. Нехай кожен новий учитель несе високу прапор цієї професії з гордістю!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>