Як стати волонтером

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати волонтером.Багато хто з нас пов’язують кар’єру в першу чергу з зароблянням грошей. Але рідко хто відразу по закінченні вузу удостоюється високої зарплати: потрібен досвід роботи, а де його взяти? Іноді безцінним джерелом досвіду стає волонтерська діяльність. Як стати волонтером?

Спочатку волонтерами називали людей, добровільно що надійшли на військову службу. Зараз це поняття трактується ширше, і волонтерами називаються люди, які добровільно і безоплатно здійснюють благодійну діяльність. Волонтерство – діяльність альтруїстична, неоплачувана.

Перегляньте публікацію - Як влаштувати дитяче свято, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як можна стати волонтером

Для багатьох людей волонтерська діяльність стала першою сходинкою в успішній кар ’ єрі. Волонтерство може дати набагато більше, ніж просто задоволення від допомоги іншим людям. Якщо ви ще не визначилися, ніж ви хочете займатися в житті, волонтерська діяльність допоможе вам спробувати свої сили в різних сферах.

Крім того, волонтерська діяльність допомагає набути досвід, спеціальні знання та навички, познайомитися з людьми, які можуть у майбутньому бути вам корисні. Нарешті, якщо ви добре проявіть і зарекомендуєте себе, вас можуть помітити і запропонувати оплачувану роботу.

Так як стати волонтером? Зазвичай потрібні волонтери у благодійних організаціях. Щоб стати волонтером, просто зберіть інформацію про благодійні організації вашого міста і запропонуйте свою допомогу в одній з них. Якщо ви ще вчіться, обраний напрям волонтерської діяльності може збігатися з напрямом вашого навчання, щоб набутий досвід міг стати ще одним рядком у резюме.

Скажімо, якщо ви вчитеся ветеринаром, вам варто стати волонтером в місцем товаристві захисту тварин. Майбутні педагоги можуть на добровільній основі працювати з дітьми (вести гуртки, додаткові заняття), студенти творчих вузів – брати участь в організації благодійних концертів і виставках.

Як стати волонтером.

Як стати волонтером за кордоном?

Волонтерський рух – міжнародне, тому ви цілком можете стати волонтером за кордоном. У Європі і Америці організовуються спеціальні волонтерські табору, а якщо ви не боїтеся труднощів, можна спробувати стати волонтером, які надають допомогу в одній з країн, що розвиваються. Так ви зможете не тільки допомогти людям, але і побачити світ і вивчити іноземні мови.

Як стати волонтером за кордоном? Для початку зважте всі «за» і «проти»: волонтер повинен в першу чергу хотіти і бути готовим допомагати людям, особиста вигода (в цьому випадку вона нематеріальна) відходить на другий план. Якщо ви вирішили, що волонтерство – це все-таки ваше, можна підбирати волонтерську програму.

Для початку визначитеся з країною. Тут все залежить від вашого досвіду (новачкам рекомендують на перших порах вирушати не надто далеко) і фінансових можливостей (зазвичай організатори волонтерських проектів оплачують перебування в країні, а за оформлення документів і дорогу туди і назад ви платите самі).

Визначившись з країною, виберіть волонтерський проект, який відповідає вашим бажанням і схильностей. Зазвичай набір волонтерів на проекти йде навесні (так як багато проекти діють влітку), так що не проґавте свій шанс. Уважно прочитайте умови і опис проекту, відгуки учасників.

Щоб стати волонтером, потрібно написати мотиваційний лист, в якому ви опишете, чому саме ви гідні потрапити в проект. Відправкою таких листів організаторам проектів та іншими нюансами займаються волонтерські організації – зверніться туди, щоб вам допомогли потрапити в який вам сподобався проект. Волонтерська організація стане посередником між вами і приймаючою стороною, вам допоможуть вирішити всі нюанси, дадуть масу корисних порад з волонтерства.

Якщо ви пройшли в проект, готуйтеся їхати в посольство за візою. Якщо ви зберете всі необхідні документи, боятися нічого: волонтерам у візах відмовляють рідко. Але все одно не варто купувати квитки заздалегідь, поки на руках у вас немає візи. Отримавши візу, збирайте валізи і чекайте інструкцій від організатора: вам повинні надіслати інформаційний лист з волонтерської організації або безпосередньо від організатора проекту.

Радимо прочитати також

Манікюр з фольгою про Манікюр з фольгою.

Стати волонтером не так вже складно – було б бажання, адже завжди знайдуться ті, кому потрібна допомога. Незважаючи на те, що волонтерська робота не оплачується, ви отримаєте безцінний досвід, який напевно буде корисний вам у вашій подальшій кар’єрі.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>