Як створити портфоліо

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як створити портфоліо.Портфоліо та досвід роботи – те, на що в першу чергу дивиться будь-який замовник, оскільки саме ці критерії здатні показати рівень професіоналізму найманого працівника. У цій статті ми розповімо, як створити портфоліо.

Як правильно створити портфоліо

Саме по собі портфоліо – це грамотно оформлений перелік робіт, виконаних спеціалістом. Наприклад, портфоліо фотографа являє собою створені ним знімки. У копірайтера це написані тексти, відсортовані за тематикою та виду (тексти для сайтів, слогани, сценарії і так далі). Що ж стосується портфоліо дизайнера, то воно складається із зображень різної дизайнерської продукції (обкладинки, буклети, сайти, банери і багато іншого).

Перегляньте публікацію - Цукровий діабет у дітей, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Для того щоб створити портфоліо, насамперед необхідно визначитися з напрямом. Наприклад, у фотографа це комерційна, весільна, портретна, предметна або репортажна зйомка.

По кожному напрямку потрібно відібрати свої найкращі роботи і найбільш якісні проекти. У портфоліо рекомендується включити від 10 до 20 робіт. Така кількість здатна сформувати у замовника (клієнта) повне уявлення про вашому професійному рівні.

Як створити портфоліо.

Як створити портфоліо

Перш ніж створити портфоліо, потрібно задуматися, які саме роботи краще всього в ньому розмістити. Якщо ви є початківцям фрілансером, рекомендується задіяти абсолютно всі свої роботи. Якщо ж у вас є великий досвід виконання різних замовлень, варто розмістити в портфоліо не тільки найкращі роботи, але і середні по рівню. Такий підхід покаже замовнику, що хороша якість ви можете видавати стабільно, а не тільки в разі так званого «творчого удару».

Крім того, обов’язково додайте в портфоліо свої контакти. Краще всього контактні дані розташувати на помітному місці, щоб людина, що переглядає ваші роботи, обов’язково їх побачив. В контакти варто внести номер свого мобільного телефону, адреса електронної пошти і Skype. Можна додати інтернет-адресу вашого блогу і сторінок в соціальних мережах. Чим більше ви опишете способів зв’язатися з вами, тим краще.

Також слід подумати про гарному оформленні свого портфоліо, якщо ви дизайнер, фотограф або модель і збираєтеся його надрукувати. Ще варто обов’язково розмістити свої роботи в інтернеті. Найкраще це зробити на персональному сайті, якщо такий є. Крім того, привернути увагу до вам допоможуть біржі віддаленої роботи.

Персональний сайт буде ефективно працювати тільки в тому випадку, якщо він добре розкручений і відомий в інтернеті. Також можна просто надіслати посилання на свій сайт потенційному замовнику, щоб той міг ознайомитися з вашими роботами.

Окремо варто розповісти про біржах для фрілансерів. Як правило, на таких веб-сервіси є цілі каталоги віддалених фахівців. В цих каталогах фрілансери сортуються за рейтингом, який залежить від якості робіт в портфоліо, кількості відгуків, а також від відвідуваності сторінки. Зрозуміло, чим вищий рейтинг, тим швидше роботодавець знайде ваше портфоліо в каталозі.

Радимо прочитати також

Як пофарбувати волосся без фарби про Як пофарбувати волосся без фарби.

Як ви змогли переконатися, створити портфоліо досить просто. Необхідно лише визначитися, яким воно буде: електронним і розміщуватися в інтернеті або надрукованим у вигляді каталогу. Також слід визначитися з матеріалами, які ви хочете розмістити, і додати до них короткий опис. Ще знадобиться написати трохи інформації про себе і контактні дані. Сподіваємося, наведена в цій статті інформація допоможе вам створити портфоліо..

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>