Як вибрати роботу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як вибрати роботу.Іноді шукаючи роботу трапляється так, що остаточний вибір доводиться робити з декількох варіантів. У кожного з них є свої недоліки переваги, так що вибір роботи може бути складним завданням. Як вибрати роботу?

Як правильно вибрати роботу

Напевно, найбільш очевидні відповідь, що лежить на поверхні – це вибрати роботу, на якій більше платять. Але насправді не все вимірюється грошима. Є багато моментів, які можуть компенсувати більш низьку зарплату. Завважимо відразу, що ми говоримо про працевлаштування на приблизно однакові посади, коли не потрібно вибирати з двох різних видів діяльності.

Перегляньте публікацію - Як влаштувати дитяче свято, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб вибрати роботу, потрібно розставити пріоритети. Що ще важливо для вас у роботі крім, природно, зарплати? В першу чергу це соціальний пакет. На жаль, далеко не всі роботодавці правильно трактують це поняття, і далеко не всі шукачі знають, що насправді повинна входити у соціальний пакет.

Як вибрати роботу.

Як вибрати роботу

Ті гарантії, які закріплені в Трудовому Кодексі, у соціальний пакет не входять: роботодавець і так зобов’язаний надавати вам оплачуваний лікарняний і черговий оплачувану відпустку, соціальне страхування, відшкодування транспортних витрат (якщо ваша робота пов’язана з роз’їздами), оплату відряджень. Соціальний пакет – це бонуси, які ТК не прописані, але роботодавець може вам їх надати.

Так, соцпакет може включати оплату мобільного зв’язку і бензину при використанні особистого автомобіля, надання житла іногороднім працівникам, медичну страховку (у тому числі і для членів сім’ї), премії та подарунки, навчання за рахунок роботодавця, корпоративні заходи тощо. Тому є сенс вибрати роботу з найбільш привабливим особисто для вас соціальним пакетом і обходити десятою дорогою роботодавців, які під виглядом соціального пакету підносять те, що і так повинні вам за законом.

Крім цього, важливі перспективи, які відкриває перед вами обрана робота. Все залежить від того, що для вас важливіше: кар’єрне зростання з підвищенням посади або вдосконалення в професійному плані, яке може не супроводжуватися переходом на нову ієрархічну сходинку. Підвищення зарплати можливо в обох випадках, так що дивіться, що комфортніше і краще для вас особисто.

Безсумнівно, важливий ще і колектив на роботі. Несприятливий психологічний клімат може звести нанівець всі інші переваги. Звичайно, важко оцінити це, не пробувши в колективі хоча б кілька днів (на словах все може бути добре, але поки не «поваришься» в ньому, напевно нічого не дізнаєшся). Але все одно варто постаратися придивитися. Скажімо, якщо ви бачите, що в колективі в основному ваші ровесники, це вже плюс з можливості комфортного спілкування. І придивіться до майбутнього начальника: якщо він одразу викликав у вас антипатію, навряд чи вам потім буде комфортно працювати в цьому місці.

Важливий чинник – це і віддаленість роботи від будинку. Звичайно, «віддаленість» – поняття відносне, і залежить це від розмірів вашого міста і того, яким транспортом ви маєте. Те, що в маленьких містах буде «в іншому кінці міста», для мегаполісу може виявитися невеликим проміжком. У будь-якому випадку, при інших рівних умовах варто вибрати роботу ближче до дому, щоб не стояти в пробках і не штовхатися в громадському транспорті.

Ще важливий графік роботи. Тут, знову ж таки, все залежить від ваших особистих переваг. Комусь потрібний гнучкий графік або вільний графік, тому що сидіти на роботі з дев’яти до шести можливості немає: не дозволяє родина, навчання, навіть банально біоритми. А хто-то, навпаки, вважатиме за краще вибрати роботу з повним робочим днем і нормованим графіком, тому що вона дисциплінує.

Радимо прочитати також

Як вивести татуювання про Як вивести татуювання.

Щоб остаточно вибрати роботу, можна скласти порівняльну таблицю. У рядках буде список ваших пріоритетів (включіть в нього все, що прийде в голову – можливо, які з можливих переваг у цій статті ми забули). А в стовпцях – можливі місця роботи. У комірках ставте плюси і мінуси залежно від того, чи є у конкретного місця роботи яке-то перевага чи ні. А вже в залежності від кількість плюсів вибирайте місце роботи по душі.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як вибрати роботу, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>