Які питання задають на співбесіді

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Часті питання на співбесіді.Щоб успішно пройти співбесіду на бажану вакансію, потрібно до неї підготуватися. Звичайно, ніколи не можна бути на 100% впевненим в тому, що вас чекає на співбесіді, але більшість рекрутерів воліють користуватися стандартним списком питань. Перелічимо часті питання на співбесіді на роботу.

Часті питання на співбесіді

На початковому етапі рекрутер може запитати у вас інформацію, вказану у вашому резюме. Це не означає, що він його не читав. Такі питання – це свого роду перевірка: рекрутер хоче переконатися в достовірності викладених у вашому резюме відомостей. Так що при складанні резюме будьте чесні, щоб на співбесіді вас не викрили в перебільшуванні фактів.

Перегляньте публікацію - Стоматит у немовлят, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Звертайте увагу на формулювання питання: буває так, що рекрутер змінює формулювання питання, але суть залишається колишньою. Так що якщо у резюме ви написали про свою пунктуальності, а на співбесіді зізналися, що періодично запізнюєтеся, це явно не піде вам на користь.

Також у вас можуть запитати про те, чому ви хочете працювати саме в цій компанії. Тому перед співбесідою обов’язково зберіть інформацію про те місце, куди ви збираєтеся влаштовуватися на роботу: перегляньте офіційний сайт компанії, якщо він є, перегляньте інші джерела інформації (пошукові системи вам на допомогу). Рекрутеру, швидше за все, буде приємно, якщо ви не будете відбуватися загальними фразами, а покажете свою обізнаність.

Після вашої розповіді про те, чим вас приваблює саме ця компанія і що вона може вам дати, вас можуть попросити про те, що ви можете дати компанії: «Чому ми повинні взяти на роботу саме вас?». Або просто попросять розповісти про свої сильні сторони.

Відповідаючи на це питання, не поспішайте у всіх фарбах розписувати всі свої переваги. Зрозуміло, роботодавець хоче про них дізнатися, але відповідь на це питання також багато буде говорити про вашу самооцінку і самокритичність. Не потрібно прибіднюватися, але і нахвалювати себе не варто.

Уникайте прикметників в найвищому ступені: більше конкретних фактів, менше оціночних суджень. Бажано не говорити про свої навички та досягнення в загальному, а підкріплювати їх прикладами: нехай про вас кажуть ваші досягнення. Якщо у вас є портфоліо робіт, візьміть його. Однак не потрібно знайомити рекрутера зі всіма роботами, продемонструйте найвдаліші.

Часті питання на співбесіді.

Які питання задають на співбесіді

До речі, часті питання на співбесіді включають питання не тільки про достоїнства, але і про недоліки здобувача. Ми вже розповідали, як відповідати на подібні питання, коротко повторимо суть: не треба брехати, але при цьому кришталева чесність теж не вітається. Постарайтеся перетворити свої недоліки в гідності, а якщо це неможливо – дайте зрозуміти, що ви працюєте над ними, і ваші недоліки не стануть перешкодою для ефективної роботи.

Також часто на співбесіді задаються питання, що  стосуються попереднього місця роботи: у чому полягали ваші обов’язки, які були ваші відносини з колегами, чому ви навчилися за час роботи на попередньому місці, нарешті, чому ви пішли з останнього місця роботи. Відповідаючи на такі питання, не варто брехати, оскільки вся інформація легко перевіряється, але і правду подати потрібно правильно.

Намагайтеся бути якомога менше емоційним і вибирати нейтральні формулювання відповідей. Якщо ви будете поливати брудом попереднього роботодавця, це навряд чи сподобається потенційному роботодавцю: він може припустити, що ви можете в майбутньому так само відгукнутися і про нього. Ухилятися від відповіді теж не варто: скритність викликає підозру. Докладніше про те, як відповідати на таке важливе питання, ми розповіли в однієї з наших статей.

На які питання можна не відповідати під час співбесіди?

На які питання можна не відповідати під час співбесіди? Можете сміливо відмовитися відповідати на питання особистого характеру начебто сімейного стану, наявності дітей тощо. За законом, роботодавець не має права відмовити в прийомі на роботу через ваш сімейний стан, наявності або відсутності дітей та інших причин, не пов’язаних із вашими діловими якостями. Зверніть увагу на те що робити після співбесіди

Радимо прочитати також

Стиль кантрі в одязі про Стиль кантрі в одязі.

Зрозуміло, це далеко не всі питання, з якими ви можете зіткнутися на співбесіді, але найпоширеніші ми перерахували. Знаючи, як відповідати на питання на співбесіді, ви зможете з честю пройти це нелегке випробування і отримати бажану роботу.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>