Заохочення співробітників

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Заохочення співробітників.Заохочення співробітників відіграє велику роль у формуванні їх мотивації до роботи в компанії. Якщо заохочення співробітників виконується правильно, то це неодмінно стає позитивним стимулом до поліпшення якості роботи, підвищення лояльності співробітників до своєї компанії. Що важливо знати про заохочення співробітників?

Що важливо знати про заохочення співробітників?

Питання заохочення персоналу за досягнення і заслуги в роботі завжди були і залишаються актуальними. У багатьох сучасних компаніях практикується преміювання як один з найбільш популярних і ефективних методів заохочення співробітників. Проте не тільки преміями і матеріальними нагородами можна заохочувати працівників.

Перегляньте публікацію - Хеллоуїн у школі, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Заохочення нерідко можуть носити і нематеріальний характер, при цьому так само служачи відмінним стимулом для підвищення продуктивності праці. Приміром, до числа нематеріальних заохочень співробітників можна віднести публічне визнання заслуг кожного конкретного співробітника.

Організація «дошки пошани», оголошення подяк окремим співробітникам під час загальних зборів, розміщення заміток про досягнення працівників у рекламних буклетах компанії – все це способи нематеріального заохочення співробітників. Серед потреб кожної людини завжди виділяється потреба в визнання, а тому таке заохочення співробітників може бути досить ефективним.

Заохочення співробітників.

Заохочення співробітників

Можна заохочувати співробітників не тільки публічним визнанням, а ще й іншими нематеріальними способами, наприклад, наданням позачергового вихідного дня. У наш час таке заохочення співробітників може мати більшу цінність, адже в зайвий вихідний можна нарешті зайнятися особистими справами або ж просто відпочити.

Заохочення співробітників часто здійснюється за допомогою організації різних колективних заходів. Наприклад, якщо відділ компанії добре впорався зі своїм завданням, то заохотити працівників цього відділу можна, запросивши їх за рахунок компанії в який-небудь розважальний заклад. Весело проведений час надовго запам’ятається співробітникам.

Нерідко заохочення співробітників здійснюється ще і за допомогою різних тренінгів та курсів. У цьому випадку співробітники, які своїми діями заслужили заохочення, отримують можливість підвищити свій професійний рівень, збільшити свій «багаж» знань. Для співробітників таке заохочення – відмінна інвестиція в майбутнє, адже з підвищенням професійного рівня вони зможуть розраховувати і на підвищення заробітної плати.

Дуже важливо при виборі засобів заохочення співробітників з’ясувати реальні потреби колективу: чи будуть вибрані методи заохочення дієві? В іншому випадку заохочення може виявитися зовсім неефективним або навіть «зіграти» не на користь компанії.

Вважливо пам’ятати кілька основних правил і нюансів подібного способу мотивації. Так, заохочувати співробітників преміями рекомендується частіше і в невеликих обсягах. Крім того, бажано, щоб заохочення співробітників слід було відразу ж за досягненнями цих співробітників – це дозволить наочно продемонструвати зв’язок між якістю виконання роботи і заохоченнями.

Радимо прочитати також

З чим носити гетри? про З чим носити гетри?.

Найдієвішим і ефективним заохочення співробітників є адекватна заробітна плата. При зарплаті, яка не відповідає основним ринковими критеріями оплати праці в певній області, інші мотиваційні програми і методи заохочення співробітників працювати не будуть.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>