Хеллоуїн у школі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (3 голоси)

Хеллоуїн у школі: відзначаємо в класі.Хеллоуїн у школі останнім часом відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля. Але навіть якщо «загальний» Хеллоуїн у школі не планується, то ніщо не заважає кожному класу влаштувати власне свято. Про те, як відзначити Хеллоуїн у класі, розповість наш сайт.

Як відсвяткувати Хеллоуїн у школі

Навіть самим старшим школярам подобається вбиратися в карнавальні костюми, пригощатися «страшними» стравами, грати в «страшні» ігри і брати участь у «страшних» конкурсах. А тому святкуванню Хеллоуїна обов’язково зрадіють діти різного віку. Для відзначення Хеллоуїна в класі підійде кабінет, який за класом закріплено, а то і весь поверх, а може і вся школа.

Перегляньте публікацію - Чим годувати хом’ячків, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Хеллоуїн у школі: відзначаємо в класі.

Спочатку слід, звичайно ж, підготувати прикраси до Хеллоуїну. Можна зробити це «централізовано», закупивши необхідні прикраси в магазині, але набагато веселіше буде виготовити хеллоуїнські прикраси власноруч. При цьому можна доручити виготовлення прикрас групи активістів у класі, а можна видати всім учням класу «особливе» домашнє завдання: кожному зробити одну прикрасу.

Залежно від віку учнів, можна хеллоуінське меню скласти як з куплених в магазині готових страв, так і з вручну приготованих страв. Так, старші учні вже цілком можуть самостійно приготувати прості салати або бутерброди, а молодшим у приготуваннях можуть допомогти батьки.

Приготування до Хеллоуїну в школі, що відзначається окремо класом, завершені, але що головне в святкування Хеллоуїна? Звичайно ж, весела розважальна програма. Потрібно підшукати цікаві учням конкурси з хеллоуінським ухилом, такі як конкурс хеллоуінских гарбузів, конкурс стінгазет на тему Хеллоуїна, конкурси страшних костюмів і макіяжу, конкурс страшних історій та ін. До того ж, якщо замість звичних предметів в популярних конкурсах використовувати хеллоуінскі атрибути, то будь-який конкурс можна перетворити в  хеллоуінський.

Цікавим дійством на Хеллоуїн може стати «лабіринт страху», в якому сміливців можуть очікувати «страшні» монстри: привиди, скелети, відьми, лісовики, потвори і т. д. Ускладнити завдання можна, запропонувавши учасникам відгадувати різні загадки або виконувати різні доручення по мірі проходження лабіринту: знайти в ємності з хробаками ключ (в яксоті черв’яків використовується мармелад «черв’ячки»), виловити зубами яблуко з миски з кров’ю (в якості крові використовується томатний сік) і т. д.

Завжди цікавлять дітей будь-якого віку ігри з пошуком захованих предметів. Ну а на Хеллоуїн можна запропонувати учням пошукати головний атрибут Хеллоуїна – гарбуза. Для цієї гри потрібно заздалегідь підготувати 10 аркушів білого паперу, 5 аркушів жовтого папери і 5 аркушів помаранчевого паперу. Бажано, щоб папір був щільним. Також потрібно чорний маркер і ножиці.

На аркушах паперу маркером намалювати гарбуза, а потім вирізати по контурах заготовки. Можна при бажанні скористатися заздалегідь зробленим шаблоном з щільного картону. На кожній гарбузі намалювати маркером різні пички. Потім на оборотній стороні гарбузів потрібно зробити написи: на білих гарбузах потрібно написати цифру 1, на жовтих – 5, на помаранчевих – 10. Цифри будуть означати бали, отримані учасником за кожну знайдену гарбуз.

Підготовлені паперові гарбуза слід гарненько сховати, а потім запропонувати всім охочим пошукати їх. Можна зробити й інакше: вибрати двох учасників конкурсу і на час, поки ховаються гарбузи, вивести їх з кабінету. Потім учасники входять в кабінет і починають пошук гарбузів, решта їх підтримують схвальними вигуками, криками «холодно», «гаряче». Переможе той учасник, у якого в сумі балів, за знайдені гарбузи, виявиться більше. Призом може стати солодке частування або сувенір.

Якщо в розпорядженні класу на Хеллоуїн є досить велика територія, наприклад, цілий поверх, то можна влаштувати справжній квест з пошуку скарбів. Звичайно, всі підказки та завдання повинні носити святковий хеллоуінський характер. Клас ділиться на дві команди, кожній з яких видається «карта»: по цій карті учасники проходять свій шлях, в кінці якого їх чекає який-небудь приз.

Радимо прочитати також

Як вибрати роботу про Як вибрати роботу.

Хеллоуїн у школі, неважливо, святкується він всім класом або, наприклад, всією паралеллю, в будь-якому випадку надовго запам’ятається всім учням своєю неповторною атмосферою, можливістю від душі повеселитися. Не варто втрачати таку чудову можливість!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (3 голоси)
Хеллоуїн у школі, 10.0 з 10 (основано на 3 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>