Як дізнатися свій IP і швидкість інтернет з’єднання

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Напевно, кожен користувач інтернету хоч раз чув такі поняття, як IP-адреса, швидкість інтернет з’єднання, статичний і динамічний IP. Однак, в більшості випадків, немає причин для того, щоб особливо вникати, що це за вирази, ясно, що вони якось пов’язані з підключенням до інтернету, а решта не особливо важливо, поки система нормально працює.

Як дізнатися свій IP і швидкість інтернет з’єднання

Все стає набагато складніше, коли виникають труднощі з інтернетом або ж, наприклад, потрібно підключити самостійно wi-fi роутер, а для цього необхідно чітко розуміти, яке у вас з’єднання з інтернет, IP-адреса й інші параметри. Про все це ми і поговоримо нижче.

Перегляньте публікацію - Вагітність хом’яків, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як дізнатися свій IP і швидкість інтернет з'єднання

Як дізнатися IP свого комп’ютера

IP бувають двох типів – локальні і глобальні. Фактично, IP – це адреса комп’ютера в мережі, причому локальна і глобальна адреси завжди відрізняються, оскільки використовуються різні діапазони. Для того щоб дізнатися IP-адресу локального комп’ютера, вам необхідно увійти в панель Мережеві підключення, далі вибрати іконку з написом Підключення по локальній мережі та натиснути на неї правою кнопкою миші. У випадаючому меню вибираємо пункт Стан, а вже в ньому вкладку Підтримка. У вікні ви побачите основні параметри, такі як локальна IP-адреса, тип адреси і деякі інші.

Як дізнатися яка IP-адреса

Крім того, що IP адреси відрізняються за своїм призначенням (для внутрішнього або зовнішнього використання), про що говорилося вище, вони також бувають динамічними і статичними. Різниця між цими двома видами полягає в тому, що динамічні адреси можуть змінюватися, причому в окремих випадках кожен раз, коли ви підключаєтеся до інтернету. Статична ж адреса залишається незмінною і належить тільки вашомукомп’ютера.

Найчастіше динамічний IP застосовується при підключенні до мережі Інтернет через модем. При підключенні комп’ютера за допомогою оптоволоконного кабелю в більшості випадків також надається динамічний IP, однак, як правило, він залишається незмінним протягом тривалого часу (кілька місяців, рік і більше) за рахунок прив’язки по DHCP, таку адресу можна назвати умовно статичним.

Реальні ж статичні IP надаються найчастіше за окрему плату (послуга виділена лінія). Дізнатися динамічний або статичний IP (нехай навіть і умовно) можна двома способами. Перший спосіб – дзвінок провайдера з цим питанням, так, це займе трохи більше часу, зате ви отримаєте точну відповідь.

Другий варіант – подивитися свою IP адресу на одному з спеціальних сервісів, наприклад, 2IP або Яндекс.Интернетометр, після чого перезавантажити ПК і знову перевірити адресу. Якщо після повторної перевірки IP змінився – він динамічний.

Як дізнатися швидкість інтернет з’єднання

Як правило, більшість провайдерів злегка прикрашають дійсність у своїх обіцянках, при цьому не можна сказати, що вони брешуть, адже вам обіцяють швидкість, наприклад «до» 100 Мб/сек. Адже слово «до» передбачає і 1 Кбит/сек і 99Мб/сек. Саме тому для того, щоб дізнатися реальну швидкість інтернет-з’єднання краще всього звернутися до сторонніх сервісів, благо зараз таких в мережі Інтернет досить.

Радимо прочитати також

Артрит у собак про Артрит у собак.

Наприклад, для того щоб дізнатися швидкість інтернет з’єднання, потрібно зайти на спеціалізований сайт (2IP.ru, cy-pr.com і т.д.) і пройти невеликий тест. Причому від вас не потрібно нічого, навіть реєструватися на подібних ресурсах, досить натиснути кнопку «Почати тест». Буквально через кілька секунд система видасть вам інформацію про вхідну та вихідну швидкість вашого інтернет з’єднання.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як дізнатися свій IP і швидкість інтернет з'єднання, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>