Характер британських кішок

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Характер британських кішок.Від породи кішки залежить не тільки її зовнішність, але і риси характеру: у кожної породи є свої особливості характеру і поведінки. Якщо ви вирішили стати власником британської короткошерстої кішки, вас напевно цікавить характер британських кішок.

Який характер у британських кішок

Британські короткошерсті кішки дуже популярні, не в останню чергу завдяки тому, що кошеня-британець стало «зіркою» реклами популярного котячого корму. Це прекрасні компаньйони, але разом з тим незалежний характер британських кішок не дозволяє вважати їх такими вже ручними.

Перегляньте публікацію - Як вибрати епілятор, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Взагалі, характер британських кішок позбавлений крайнощів, цим вони і приваблюють багатьох любителів кішок. З одного боку, вони товариські, віддані і люблячі, причому встановлюють теплі відносини не тільки з господарем, але і з усіма членами сім’ї, сприймаючи його як свого роду грe. З іншого – британці не дуже причепливі, для повного щастя їм потрібна можливість час від часу перебувати на самоті.

Британські кішки люблять увагу, але не занадто нав’язливe і в помірних кількостях. Не варто нав’язуватися, брати їх на руки, садити собі на коліна, обіймати, носити на руках, цілувати, сюсюкати. Це тільки розсердить кішку, яка після дози надмірної уваги поспішить надовго сховатися в затишному куточку. Якщо британець захоче вашої уваги, він сам дасть вам це зрозуміти, сівши поблизу. Британські кішки не ручні, але і відлюдниками їх назвати не можна.

Характер британських кішок.

Характер британських кішок

На перший погляд британські кішки можуть здатися дуже стриманими, але справжній характер британських кішок розкривається в процесі знайомства. Британці здатні стати люблячими і відданими вихованцями, але ступінь їхньої любові і відданості залежить тільки від вас: у відносинах з британськими кішками діє принцип «стався до інших так, як хочеш, щоб інші ставилися до тебе». Чим більше сил і енергії ви будете вкладати в відносини з вашим улюбленцем, тим краще будуть ці відносини.

Британці – розумні, незалежні і аристократичні кішки. В будь-яких ситуаціях вони зберігають істинно британський спокій і впевненість. Зазвичай британські кішки терпляче зносить домагання і дитячі пустощі. Вони не схильні до агресії і відрізняються воістину ангельським терпінням. А якщо британця остаточно «дістануть», він просто вирветься і сховається (можливо – надовго), але не пустить у хід кігті.

Британці погано піддаються дресируванню: їх практично нереально змусити робити те, чого вони самі не хочуть. Якщо ви хочете чогось домогтися від них, діяти потрібно ласкою і хитрістю, але в жодному разі не примусом: в кращому випадку ви нічого не досягнете, в гіршому – ризикуєте серйозно зіпсувати відносини з вихованцем.

Британські кішки досить грайливі і активні, але знають міру, тому їх ігри рідко викликають значні руйнування. Однак кошенята британських кішок мало чим відрізняються від кошенят інших порід і можуть бути страшенними хуліганами, британська стриманість приходить до них з віком. Тому важливо правильно виховати кошеня. Британці однаково комфортно відчувають себе в приміщеннях різного розміру і умают пристосовуватися до особливостей житла.

Спокійний і врівноважений характер британських кішок дозволяє їм вживатися з іншими котами і навіть собаками. Зазвичай знайомство з іншими котами проходить без бійок і ревнощів, впевнені в собі британці ведуть себе гідно і не лякаються нових сусідів. Хоча, звичайно, багато залежить від конкретної ситуації, а також від характеру нового сусіда. І не варто забувати про індивідуальні особливості характеру британської кішки: зрозуміло, що є загальні для породи риси характеру, але характери різних представників однієї породи все одно будуть відрізнятися один від одного.

Радимо прочитати також

Цукровий діабет у дітей про Цукровий діабет у дітей.

Ті, хто хоче обзавестися мирним, спокійним і врівноваженим вихованцем, по достоїнству оцінять характер британських кішок. Ці кішки одночасно серйозні і добродушні, солідні і життєрадісні, товариські й терплячі, грайливі і ненав’язливі. Якщо ви врахуєте всі особливості характеру вашої британської кішки, вона стане вам хорошим компаньйоном.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Характер британських кішок, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>