Перевезення тварин в літаку

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Перевезення тварин в літаку.Якщо ви вирішили відправитися у відпустку всією родиною разом з домашнім вихованцем, а добиратися до місця призначення будете повітряним транспортом, вам необхідно знати, за якими правилами здійснюється перевезення тварин в літаку. При недотриманні цих правил вашого вихованця на борт не пустять.

Як перевозити тварин в літаку

Вирішивши взяти вихованця з собою у відпустку, ви повинні обов’язково повідомити про це диспетчера авіакомпанії, краще всього – ще тоді, коли будете купувати або бронювати квиток. Можна повідомити про своє рішення летіти з твариною і пізніше, але не пізніше ніж за 24 годин до рейсу (залежить від компанії). Це робиться тому, що зазвичай у літаку дозволено перевозити від одного до чотирьох тварин, так що якщо ви пізно спохватитесь, вихованця може не вистачити місця.

Перегляньте публікацію - Заморожені опеньки на зиму, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

У кожній авіакомпанії перевезення тварин в літаку регламентується власним набором правил. Нюанси правил перевезення в кожній компанії можуть змінюватись, але загальні принципи залишаються незмінними. Для початку потрібно подбати про документах на тварину.

Для внутрішніх рейсів вистачить ветеринарного свідоцтва, в якому, крім іншого, будуть вказані всі щеплення і результати аналізів на глисти. Роблять його за три дні до поїздки. Основний і обов’язкової щепленням вважається щеплення від сказу, яка повинна бути зроблена в строго певний період часу.

Для міжнародних рейсів цього свідоцтва не вистачить. В день вильоту видане за три дні до поїздки свідоцтво потрібно обміняти на міжнародний ветеринарний сертифікат. Крім того, вам буде необхідно дозвіл на ввезення або транзит тварини та довідка про те, що тварина не представляє племінної цінності.

У день вильоту митний ветеринарний контроль перевірить правильність оформлення всіх документів, і вам видадуть спеціальний посадковий талон на тварину, пропонований при реєстрації на рейс.

Перевезення тварин в літаку.

Перевезення тварин в літаку

Зазвичай тварин не дозволяється перевозити в салоні літака (Єдине виключення – собаки-поводирі, яких до того ж перевозяться безкоштовно). У деяких авіакомпаніях дозволено перевозити в салоні невеликих приручених домашніх тварин і птахів вагою до 5-8 кг (разом з кліткою/контейнером), в деяких провезення тварин в салоні заборонено.

Інших тварин перевозять в багажному відділенні (вантажному відсіку). Врахуйте, що, по-перше, не у всіх літаках вантажні відсіки придатні для перевезення тварин. А по-друге, не на всіх рейсах дозволено перевозити тварин у вантажному відсіку. Перевезення тварин в літаку оплачується відповідно до тарифів перевізника, підсумкова сума залежить від фактичного ваги тварини разом з клітиною.

Перевозити тварин можна тільки в спеціальних контейнерах, відповідаючих вимогам Міжнародної Асоціації. На контейнері повинна бути відповідна відмітка. Розмір контейнера повинен бути таким, щоб тварина могла в ньому стояти і вільно перевертатися, також повинен бути вільний доступ повітря в контейнер.

Контейнер повинен бути міцним і добре закриватися. Тверда основа повинна бути покрита абсорбентом і мати високий бортик, щоб абсорбент не висипався з контейнера. Також контейнері повинна бути годівниця і поїлка. Пташині клітини накривають щільною тканиною.

Врахуйте, що у багатьох країнах діють суворі обмеження на ввезення тварин. Так, може знадобитися наявність додаткових довідок і щеплень, ідентифікаційного мікрочіпа або татуювання. Про це потрібно дізнатися заздалегідь, звичайно таку інформацію надає консульство конкретної країни.

У деяких країнах ввозяться тварини повинні пройти карантин терміном від одного місяця до півроку. Якщо ви летите в таку країну всього на кілька тижнів, простіше буде залишити тварину вдома. А в ряді країн існують заборони на ввезення певних видів тварин.

Щоб перевезення тварин в літаку не обернулася для вас купою проблем, важливо заздалегідь з’ясувати всі правила ввезення тварин в консульстві тієї країни, куди ви збираєтеся, а також правила перевезення, що діють в конкретній авіакомпанії.

Радимо прочитати також

Хеллоуїн у школі про Хеллоуїн у школі.

Ще дуже важливо правильно підготувати до перевезення вашого вихованця, тому що для нього політ на літаку, швидше за все, стане значним стресом, і ваше завдання – звести цей стрес до мінімуму.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>