Породи шиншил

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 2.7/10 (3 голоси)

Породи шиншил.Шиншили – милі домашні тварини, які вимагають ретельного і складного догляду. Як і всі вихованці, вони не люблять неволю, тому приручити їх досить важко. А ще складніше вибрати найкрасивішу шиншилу, адже вони всі такі прекрасні і неповторні. Потрібно знати про те, які бувають породи шиншил, щоб надавати для шубки вихованця правильний догляд.

Які бувають породи шиншил

Як вже було давно встановлено, шиншил налічується 14 порід, а також 12 міжпородних сумішей. Так як племінна діяльність розвивається, то ці цифри постійно зростають. На фермах, де вирощують цих звірів, прийнято розділяти їх на три кольори: темний, світлий і сірий. Дуже цінуються ті тварини, які на корінні волосинок мають світлу зону (до 1 мм).

Перегляньте публікацію - Як поводити себе в гостях, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Породи шиншил.

Гід по породах шиншил

Не агуті. Зональність фарбування не виражена, при цьому забарвлення шиншил сірий однотонний. Це рецесивна форма забарвлення.

Деревне вугілля. Шиншила майже чорного кольору, вічка також чорні. Форма забарвлення – рецесивна.

Альбінос. Хутро звірка білого кольору, а очі червоного. Це така порода шиншил, коли в організмі звірка відсутні пігменти, при цьому форма забарвлення – рецесивна.

Біла рецесивна – така форма забарвлення шиншили, яка схожа на рецессивную, але очі дуже часто мають іншу форму. Потомство цієї шиншили і стандартної має велику плямистість, очі у них рубінового кольору. Такий вигляд має називається «білий камінь».

Туманна. Шкірка звірка темно-сіра, але видніється деякий розмитий малюнок. Форма забарвлення – рецесивна.

Бежева Саллівана. У звірків цієї породи бежева шкірка і червоні очі.

Бежева Веллмана. Такі тварини, як з породи Саллівана, але очі мають чорний колір. При схрещуванні цих бежевих порід виходить компаунд-форма.

Сапфір. Тварини схожі з представниками породи шиншил агуті, але не мають коричневого відтінку на шерстю. Порода славиться ніжним опушенням. Відкрита була в 1960 році, має назви «блакитний карат» і «блакитна пудра».

Строката. Форма забарвлення – рецесивна, при якій ген дає невелику плямистість білого кольору у стандартної форми і в інших форм забарвлення.

Чорний вельвет. Ця порода має домінантну форму забарвлення, на відміну від всіх перерахованих вище порід. Шкода, але ембріони шиншили, які отримали від матері і батька ген «чорного вельвету», гинуть. Звірків цього виду розводять шляхом схрещування різних генів: один батько повинен мати ген «агуті» і «чорний оксамит», а другий повинен бути стандартним «агуті». Офарблення дуже оригінальний, так як є чітка межа чорної спинки і білого животика. Цю породу ще називають «артилерійський вельвет».

Бежева домінантна. Гомозиготна форма цієї породи характеризується білим пухом і світло-бежевий колір хутра. Гетерозиготные – ослаблений забарвлення «агуті», пушок яких світло-шоколадного кольору.

Біла домінантна. У цього виду така ж проблема розмноження, як і у «чорного вельвету». Хутро має невелику жовтизну. Цей вид був визначений у 1955 році в США. Забарвлення у цього виду білий з легкої серебристостью.

Коричневий вельвет. Тварини мають гени «чорного вельвету» і «бежевого домінанта».

Вельвеко. Шиншили поєдную два гени: «чорний вельвет» і «деревне вугілля».

Вельвет блакитний. Це вже мутація трьох генів, таких як «чорний вельвет», «деревне вугілля» і «сапфір». Звірята цієї породи шиншил мають забарвлення, який близький до офарбленню цих трьох видів, а особливо оцінюється гідності забарвлення «чорного вельвету».

Світла пастель. Комбінування генів «деревного вугілля» і «бежевої домінантною».

Темна пастель. Також комбінування, але вже трьох генів: два породи «світла пастель» і стандартної шиншили.

Рожево-біла. Комбінація генів «бежевого домінантного», «білої домінантної» і стандартної породи має рожево-бежеву шерсть. Ця порода відома ще під назвою «яблуневий цвіт», «жовтувата пудра» і «світло зірки».

Радимо прочитати також

У новонародженого трясеться підборіддя про У новонародженого трясеться підборіддя.

Тепер ви знаєте трохи про породи шиншил. В даний час виводять нові породи звіром шляхом мутації генів різних видів.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 2.7/10 (3 голоси)
Породи шиншил, 2.7 з 10 (основано на 3 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>