Рюкзак для собаки

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Рюкзак для собаки.Сім’ї бувалих туристів можуть ходити в походи повним складом, з дітьми і домашніми тваринами. Хом’ячка або папужки в похід, звичайно, не візьмеш, а ось собаку – цілком. Навіть Можете придбати спеціальний рюкзак для собаки, щоб свої «пожитки» вона в поході несла сама.

Як вибрати рюкзак для собаки?

Рюкзак для собаки – це не жарт і не розіграш. У продажу дійсно є спеціальні рюкзаки для собак, призначені для тривалих прогулянок і подорожей. Такий рюкзак складається з двох мішків-мішків, які розташовуються з боків собаки для рівномірного навантаження.

Перегляньте публікацію - Як вибрати ікру, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як вибрати рюкзак для собаки? Як і туристичний рюкзак, призначений для людей, «собачий» рюкзак повинен бути в першу чергу комфортним і безпечним для здоров’я. Тому особливу увагу потрібно звернути на систему кріплень і матеріал, з якого рюкзак виготовлений.

Почнемо з системи кріплень. Основа рюкзака являє собою своєрідний бондаж з ременів, на який кріпляться відділення рюкзака. Ремені повинні бути виготовлені з м’якого, але міцного матеріалу, і скріплені таким чином, щоб уникнути зсуву при русі. Сам рюкзак повинен бути анатомічно правильним, щоб у собаки не втомлювалася спина.

Рюкзак для собаки.

Рюкзак для собаки

Обов’язково має бути регулювання ременів по довжині, щоб можна було точно підігнати кріплення під розмір тварини. Це необхідно для того, щоб збалансувати навантаження: розташування сумок у результаті повинно відповідати положенню центру тяжіння собаки з урахуванням його динаміки.

Рюкзак для собаки повинен мати кілька застібок (бажано як мінімум три – дві під животом і одна на грудях), щоб можна було добре зафіксувати його на тілі собаки, при цьому не здавлюючи живіт і груди.

Ті місця, які стикаються з тілом собаки (ремені, амортизатори, клапани, внутрішні стінки сумок), повинні бути м’якими. Найчастіше їх постачають додатковими підкладками. Це допоможе уникнути дискомфорту тварини. Особливо важливі такі м’які підкладки для собак гладкошерстих порід.

Рюкзак для собаки повинен бути зроблений з легкого, міцного, якісного водонепроникного матеріалу, який можна легко очистити від забруднень, а при необхідності і випрати, не боячись, що він може пролити. Колір не принципове, але бажано віддати перевагу яскраві кольори, щоб собаку було видно здалеку, якщо вона раптом вирішить втекти.

Зверніть увагу і на якість фурнітури (блискавки, застібки і т. п.). Корисні додаткові аксесуари – кільце для повідця і світловідбиваючі смуги. Дуже важлива гарна вентиляція, щоб спина собаки не пріла під рюкзаком.

Зазвичай рюкзаки для собак випускаються в різних розмірах залежно від обсягу грудної клітини тварини. Якого розміру не був рюкзак, загальне навантаження не повинна перевищувати десяти відсотків від маси вашої собаки. Дуже важливо, щоб навантаження була симетричною, тобто маса сумок у наповненому стані повинна бути однаковою.

Рюкзак повинен бути точно відрегульований на спині тварини: не бовтатися і не заважати руху вашого вихованця при ходьбі, щільно сидіти на лопатках і не занадто перетягувати живіт і груди, ніде не натирати.

Бажано починати привчати собаку до рюкзака поступово. Цуценя може на перших порах ходити з порожнім або дуже легким рюкзаком, потім можна поступово збільшувати навантаження у відповідності з віком, темпераментом, фізичною формою і станом здоров’я собаки.

Радимо прочитати також

Стоматит у немовлят про Стоматит у немовлят.

Рюкзак для собаки може виявитися корисним придбанням, але тільки із застереженнями: потрібно купувати тільки якісні анатомічно правильні рюкзаки, які підходять вашої собаки за розміром. І не треба змушувати собаку носити рюкзак, якщо вона цього не хоче, а також якщо в рюкзаку немає необхідності: це не модний аксесуар, а суто функціональна річ.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>