Як зробити укол кішці

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як зробити укол кішці.Ваш вихованець захворів? Тоді вам може знадобитися інструкція про те, як зробити укол кішці, адже кожен раз відвідувати ветеринара – це марна трата часу і грошей. Уколи можуть бути внутрішньовенними, підшкірними і внутрішньом’язовими.

Як зробити укол кішці

Почнемо з підшкірних уколов, так як це досить просто. Такий укол робиться в холку, в область між лопатками. Дане місце практично нечутливе, тому тварина не буде сіпатися і вириватися. Шанс потрапити не в те місце зводиться до нуля. Якщо у вас товстошкірий кіт, то використовувати інсулінову голку небажано, оскільки вона може зігнутися. Якщо доза ліків мала і шкура тоненька, то інсуліновий шприц з тонкою голкою – найбільш вдалий варіант.

Перегляньте публікацію - Готуємо лисички на зиму, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Отже, наберіть ліки в шприц і випустіть пухирці повітря. Такий укол краще робити вдвох, щоб один колов, а інший утримував кішку. Шкіру потрібно захопити трьома пальцями і відтягнути як можна більше (в середньому на 5-7 см). Середнім пальцем слід трохи втиснути шкіру, щоб вийшов своєрідний кишеню між складками шкіри. Колоти потрібно саме в цю улоговинку. Шприц тримайте паралельно хребту, роблячи укол на відстані 1-2 см від хребта. Потрібно поглибити голку на 1-2 см, а якщо у вас інсулінова голка, то її можна ввести повністю. Як тільки голка проникне під шкіру, ви перестанете відчувати опір. Можна трохи посувати голкою, щоб переконатися в правильності її проникнення.

За правилами 20 мл ліків вводиться близько двох хвилин, тому намагайтеся повільно вводити ліки вихованцю. Якщо ви помітили вологість на шерстю, то зробити укол кішці не вийшло, тому що ви ввели голку недостатньо глибоко і всі ліки вилилося. Місце уколу не потребує дезінфекції, так як кров не виступає. Якщо дуже хочеться, то можна протерти місце до і після уколу хлоргексидином.

Як зробити укол кішці.

Як зробити укол кішці

Зробити внутрішньом’язовий укол кішці трохи важкувато. Даний укол роблять в м’ясисту частина ноги. Основні правила такі ж, як і при підшкірному уколі. Такий укол може бути болючим, тому потрібно міцно утримувати вихованця. Якщо при підшкірному уколі голка вводилася майже паралельно хребту, то на цей раз голку потрібно вводити під гострим кутом, заглиблюючись на 1-2 см. Будьте дуже обережні, адже можна потрапити в кістку, що не є бажаним дією. Якщо при уколі в шприці з’явилася кров, то голку потрібно негайно витягнути, а місце уколу обробити йодом або спиртом.

Щоб точно визначити місце уколу і не потрапити в кістку, потрібно спочатку намацати цю саму стегнову кістку. Там же буде розташовуватися та м’яз, центр якої потрібно буде вколоти. При численних уколах в одне й те ж місце можуть утворюватися ущільнення. Їх лікують йодними або спиртовими компресами. Можна потрапити і в кістку, як вже говорилося вище. Тварина може злегка кульгати. Кішка також буде кульгати, якщо ліки мають негативну подразливу дію.

Радимо прочитати також

Чай з фенхелем для новонароджених про Чай з фенхелем для новонароджених.

Спочатку можна потренуватися на м’якій іграшці, щоб не травмувати тварину. Так ви і досвіду наберетеся, і зробити укол кішці з першого разу вам не складе труднощів. Уколи внутрішньовенно вимагають спеціальної підготовки, тому такого роду уколи і крапельниці лікарі намагатися не виписувати. Якщо іншого виходу немає, то краще кожен раз возити тварину у ветеринарну клініку. Для безпеки краще покликати когось на допомогу, так як укол внутрішньом’язево дуже хворобливий, а тварина буде проти такої маніпуляції. Підшкірний укол досить тривалий, тому в обох випадках тварину краще міцно утримувати.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>