Безвихідь у відносинах

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Безвихідь у відносинах.Проблеми у відносинах – не рідкість. З якимись з них досить легко впоратися, а ось інші на перший погляд здаються непереборними. Коли партнери не знають, як вирішити проблему, але при цьому не хочуть розлучатися, виникає безвихідь у відносинах. Що робити, якщо відносини зайшли в безвихідь?

Що робити, якщо відносини зайшли в безвихідь?

Дуже часто безвихідь у відносинах виникає, коли настає час перевести відносини на новий рівень, але один або обидва партнера бояться зробити це. Скажімо, ви дуже довго зустрічаєтеся і живете окремо, і начебто пора б вже якщо не одружитися, то хоча б з’їхатися, але щось вас зупиняє. З одного боку, вам вже не вистачає періодичних зустрічей, з іншого – перспектива спільного проживання вас лякає: а раптом щось піде не так?

Перегляньте публікацію - Як наклеїти накладні вії?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Ще один приклад – стосунки на відстані. Такі відносини дуже складно підтримувати протягом довгого часу. Рано чи пізно ви опинитеся в безвихідній ситуації, коли потрібно буде або розлучатися, або знайти спосіб бути поруч.

Але це не найгірші приклади тупикових ситуацій. По суті, такий глухий кут у відносинах і безвихіддю можна назвати з великою натяжкою: насправді, вихід із ситуації є, просто потрібно знайти в собі сміливість їм скористатися і перестати пасувати перед труднощами. Важливо пам’ятати, що любов – це не тільки «зітхання на лавці і прогулянки при місяці», але і прийняття непростих рішень.

Безвихідь у відносинах.

Безвихідь у відносинах

Набагато небезпечніше ситуації, коли хтось один з партнерів (або обидва) вже не відчуває ніяких почуттів, але і розірвати відносини не вирішується. Є багато причин, чому люди підтримують відносини, які вже вичерпали себе. Це може бути страх самотності, почуття провини перед партнером, небажання наносити травму дітям, боязнь змінювати звичний уклад життя. Також читайте статтю про те що таке емоційний стрес та як з ним боротися.

Ось у цьому випадку можна сказати, що відносини дійсно зайшли в безвихідь. Начебто і бути разом вже неможливо, і розлучитися не виходить. В яких випадках слід припинити відносини?

В яких випадках слід припинити відносини?

  • якщо ви не можете досягти гармонії у стосунках і усвідомили, що ви з партнером несумісні
  • якщо між вами пропала сексуальна хімія, а повернути її не виходить ніякими способами
    якщо ви зрозуміли, що ваші з партнером життєві прагнення розійшлися
  • якщо ви або ваш партнер не хочете подальшого розвитку відносин
  • якщо у партнера виявився серйозний недолік (алкоголізм, патологічна невірність і т. д.), від якого він не хоче позбутися.

Залишаючись у безперспективних відносинах, ви позбавляєте себе і свого партнера права на щастя. Однак не варто розривати відносини різко: іноді безвихідь у відносинах виявляється зовсім не безвихіддю. Для початку поговоріть з партнером, обговоріть ваші відносини, порівняйте ваше бачення ситуації. Може, вам тільки здається, що відносини зайшли в глухий кут, а насправді все з часом можна виправити?

Ще одна тупикова ситуація – це свого роду замкнуте коло. Ви сваритеся, потім миритеся, якийсь час живете душа в душу, потім знову сваритеся… Постійні конфлікти вимотують, у вас виникає бажання припинити відносини, але в «періоди затишшя» здається, що все нормально. Ви думаєте: «Ось це точно була остання сварка», а через якийсь час сваритеся знову.

З такоъ ситуації вихід навряд чи є, як би ви не переконували себе в зворотному. Такі відносини не розвиваються, ви просто рухаєтеся по колу, як прив’язаний до стовпа ослик, весь час повертаючись в ту точку, з якої почали.

Радимо прочитати також

Класичні кухні про Класичні кухні.

Отже, безвихідь у відносинах – це ситуація, при якій ви не можете продовжувати відносини «в колишньому режимі»: потрібно або щось змінювати, або розходитися. І вихід з безвиході потрібно обов’язково знаходити разом з партнером: за відносини відповідальні двоє, тому не можна приймати такого роду рішення одноосібно. Обговоріть з партнером перспективи розвитку ваших відносин і тільки потім вирішуйте, чи дійсно ваші шляхи повинні розійтися назавжди, або ще можна щось виправити.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>