Чи можна залишитися друзями після розставання?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Чи можна залишитися друзями після розставання?Багато чули при розставанні сакраментальну фразу: «Давай залишимося друзями». Що це – реальне бажання зберегти дружні стосунки або спроба зробити хорошу міну при поганій грі? чи Можна залишитися друзями після розставання?

Чи можна залишитися друзями після розставання?

Насправді, однозначну відповідь на питання, чи можна залишитися друзями після припинення любовних стосунків, дати складно. Дуже багато залежить від того, навіщо саме вам пропонують (або ви пропонуєте) зберегти дружні стосунки. Є декілька найбільш поширених варіантів:

Перегляньте публікацію - Одягаємося в стилі IT girl, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

у когось із партнерів ще залишилися почуття, і він сподівається, що підтримка дружніх відносин допоможе повернути все, як було-
хтось з партнерів (або обидва) просто хочуть створити видимість зовнішнього благополуччя, щоб показати людям, що вони розлучилися, як цивілізовані люди-
обидва партнера цінують один одного і дійсно хочуть продовжувати дружні відносини.

У перших двох випадках у вас навряд чи вийде залишитися друзями – це буде лише видимість дружби, а не справжня дружба. А ось у третьому випадку всі шанси є: всупереч поширеній стереотипу, дружба між хлопцем і дівчиною цілком можлива, причому нерідко найкращі друзі виходять з тих, хто у минулому мав досвід романтичних стосунків один з одним.

щоб залишитися друзями після розставання, потрібно правильно розлучитися. Якщо йде хто-то один, навряд чи у вас вийде зберегти дружні стосунки. Тут можлива хіба що «дружба з жалю», коли один з партнерів продовжує любити, а другий пропонує йому дружбу. Швидше за все, перш ніж колишні закохані зможуть спілкуватися як друзі, пройде дуже багато часу, якщо такий момент взагалі настане.

А ось якщо рішення про розлучення було виваженим і обопільним, без скандалів, взаємних докорів, поділ майна і дітей, то смерть любові цілком може означати народження нової дружби (або відродження старої, якщо ви дружили, перш ніж почати зустрічатися). У цьому випадку важливо відзвітувати перед розлукою, щоб між вами не залишилося ніяких недомовленостей.

Чи можна залишитися друзями після розставання?.

Чи можна залишитися друзями після розставання?

Головне – пам’ятати, що минуле повинно залишитися в минулому. Причому це стосується не тільки ваших стосунків один з одним, але і спілкування з загальними друзями. Не треба брехати з подругами, присвячуючи їх в подробиці ваших відносин, які перейшли в нову якість: врешті-решт, це стосується тільки вас двох. Навіть якщо люди думають, що дружби між вами бути не може, не треба намагатися їх переконати. Хай думають, що хочуть.

Однак не варто забувати, що дружні стосунки з чоловіком, колишнім вашій романтичної прихильністю, можуть перешкодити вам будувати своє особисте життя. Багато вважають, що дружні відносини з колишніми» неможливі. А це означає, що, можливо, вам доведеться зіткнутися з ревнощами з боку вашої нової другої половинки. Неприємна ситуація, погодьтеся.

У цьому випадку, швидше за все, доведеться робити вибір і вирішувати, що для вас важливіше: дружнє спілкування з колишніх» («колишній») або ваша нова любов. Це не означає, що вам доведеться повністю пожертвувати дружбою. Просто важливо правильно розставити пріоритети: все-таки друзів може бути багато, а кохана людина (в більшості випадків) – тільки один, тому він завжди буде на першому місці.

Радимо прочитати також

Як встановити двері-купе про Як встановити двері-купе.

Отже, якщо вас цікавить, чи можна залишитися друзями після розставання, то поспішаємо вас порадувати: можна! Ось тільки дружба не народжується за помахом чарівної палички. Над дружніми відносинами, як і над будь-якими іншими, потрібно працювати. Важливо переконатися, що у вас не залишилося романтичних почуттів один до одного, і залишити в минулому всі образи. Тоді, можливо, народиться та сама міцна і безкорислива дружба, яка буває тільки у колишніх закоханих.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Чи можна залишитися друзями після розставання?, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>