Чи потрібна родина

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Чи потрібна родина.Раніше родина вважалася осередком суспільства. На сьогоднішній день родина не становить такої цінності. Жінки стали мудрішими і обачнішими, чоловіки навчилися робити жіночу роботу не гірше самих жінок. Деякі люди вражають: родина створена, але ніякої поваги і уваги один до одного взагалі не відчувається. Виникає питання: чи потрібна родина в умовах такої тотальної байдужості?

Чи потрібна родина в сучасному суспільстві?

Якщо запитати у сімейних людей, що для них родина, – відповідь можна очікувати найбільш непередбачувану. Жінки говорять про якусь фізичну підтримку, з якою з великим успіхом могли б впоратися самі, а чоловіки радіють, що тепер у них є особиста рабиня, яка буде цілодобово прибирати, прати і готувати. Ніхто навіть не згадує про такі цінності як повага і розуміння.

Перегляньте публікацію - Що таке японський манікюр, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Чи потрібна родина.

Чи потрібна родина

Чи потрібна родина в сучасному суспільстві? Деякі жінки вважають родиною своїх батьків і дитини, якого народили для себе. Але поняття «для себе» теж досить розмито. Людина народжується не для когось, а винятково для самореалізації в цьому житті. Жінки, які керуються поняттям «народити для себе», можуть виховати дитину, яка виявиться зовсім неготовим до життя. Бувають і виключення, якщо мами вчасно переглядають свої прийоми виховання.

Чоловікам у сучасному суспільстві теж складно визначитися з вибором. Їм складно знайти ту єдину, яка була б здатна утримати побут, народжувати дітей і при всьому цьому залишалася б гарною і доглянутою. Справа навіть не в жінці і в неможливості виконувати всі ці вимоги відразу, а в умовах сучасного життя, яка вимагає постійної суєти, зусиль і складнощів. Часто жінка сама тягне на себе весь побут, у той час як чоловік, в кращому разі, бере на себе відповідальність тільки за фінансове забезпечення сім’ї.

Зараз вже ніхто не вірить у те, що в сім’ї є місце взаємної підтримки. Спільна поклейка шпалер прирівнюється до чого-то недоречного. Забирає дитину з садка тільки один член родини, тому що навіть у самому менталітеті суспільства чому-то закладена складна схема неприйняття чужого сімейного щастя. Хто з батьків повинен бути чи обов’язково зайнятий, або відсутні взагалі.

Цивільний шлюб нині вважається повноцінної родиною. Якщо враховувати дещо які нюанси, цивільний шлюб дійсно трохи простіше, ніж офіційний. Якщо ви запитаєте у суспільства, чому деякі пари живуть цивільним шлюбом, багато скажуть: «В цьому випадку немає проблем з розлученням і з розподілом майна». Таким чином, підсвідомо люди вже готуються до найгіршого. Ні про яку любов навіть мови бути не може. В головах людей закладено таке поняття: у шлюбі немає часу на любов. На жаль, невідомо, звідки ростуть ноги у цих дурниць. Люди настільки сильно перестали вірити в краще, що вони буквально все ламають і ламають на своєму шляху, лише б не виходити за рамки соціального загальноприйнятого.

Родина потрібна обов’язково. Насамперед, сім’я – це союз двох люблячих людей, які хочуть провести життя разом. Сім’я – це щастя, яке потрібно цінувати, берегти як зіницю ока. Якщо з’являється дитина – його потрібно оточити турботою і теплом, завдяки один одного за те, що з’явився плід любові. Завжди хтось повинен поступитися, а хто-те – посперечатися. Так не буває, щоб все було гладко, але найменша сварка – це не привід руйнувати шлюб, залишаючись з чітким усвідомленням непотрібності сім’ї. Просто дуже важливо зустріти свого людини, заснувавши відносини на любові та довірі.

Радимо прочитати також

Як встановити дерев’яне вікно про Як встановити дерев’яне вікно.

Чи потрібна родина? Це питання можуть задавати тільки дуже молоді люди або невпевнені в завтрашньому дні. Але молоді дорослішають, а невпевнені повинні розуміти, що взаємна підтримка і бажання спільного щастя – це найкраще, до чого треба прагнути в життя.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Чи потрібна родина, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>