Чому чоловіки заводять коханок

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Чому чоловіки заводять коханок.На жаль, правило «від добра добра не шукають» у відносинах працює не завжди: подружня зрада – досить часте явище. Як і будь-який інший вчинок, зрада має під собою якісь коріння. Чому чоловіки заводять коханок?

Чому чоловіки заводять коханок

Якщо у чоловіка з’являється коханка, це не означає, що він розлюбив дружину. Це означає, що в шлюбі йому чогось не вистачає (причому не обов’язково сексу). І щоб відповісти на питання, чому чоловіки заводять коханок, потрібно зрозуміти, чого чоловікові може не вистачати в постійних відносинах. Хоча є й інші причини подружньої зради, про яких ми також розповімо.

Перегляньте публікацію - Модні босоніжки 2014, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Почнемо все-таки з «низинних матерій» – з сексу. Зазвичай чоловіки шукають сексу на стороні з двох причин. Перша – це спрага новизни. Поступово секс із законною дружиною перетворюється в рутину, сексуальна життя стає одноманітною. В результаті чоловік шукає різноманітність на стороні.

Друга причина – це сексуальні табу. Є речі в сексі, які чоловік хоче спробувати, але не може зробити цього з постійною партнеркою (або вона не дозволяє, або він сам зводить її на якийсь п’єдестал, вважаючи, що його кохана жінка не повинна задовольняти його «брудні бажання»). Для порушення цих табу і потрібна коханка.

Чому чоловіки заводять коханок.

Чому чоловіки заводять коханок

Проте далеко не завжди зрада зосереджена тільки на сексі. Чоловік може також змінювати тому, що йому не вистачає емоційної підтримки і близькості. Відносини тримаються не тільки на сексі, дуже важливо почуття психологічного комфорту. Якщо жінка гарна, доглянута і раскованна в ліжку, але при цьому нищить чоловіка постійними докорами, він може змінити. Адже чоловіки теж потребують чуйності, ніжності і розумінні.

Чоловік може також змінити… заради вигоди. Вважається, що добиватися свого через ліжко властивий жінкам, однак сильна стать також може використовувати свої чари для кар’єрного зростання. У такому разі стає коханкою найвпливовіша жінка, яка може надати йому заступництво.

А якщо чоловік вже досяг високого соціального статусу, молода і красива коханка може бути для нього ознакою цього самого статусу, як дорогий костюм або швейцарський годинник. В даному випадку тут не замішані ні секс, ні почуття. Це швидше взаємовигідна операція: коханці в такому випадку потрібні гроші, чоловіку – красивий аксесуар.

Ще одна причина зради – це любов або навіть любов. Як би не було прикро це визнавати, чоловік може розлюбити вас і закохатися в іншу жінку. Майже за Булгаковим: він йшов по вулиці, а назустріч йому – незнайомка з жовтими квітами в руках. І все, обидва вражені любов’ю, «так вражає блискавка, так вражає фінський ніж».

Зрозуміло, обставини їх зустрічі можуть бути і менше романтичними, але факт залишається фактом: від спонтанної закоханості ніхто не застрахований. Однак і тут є нюанси: якщо чоловік закохався в іншу жінку, швидше за все, його почуття до вас вже встигли вщухнути самі по собі, а її він просто зустрів в потрібний момент. А іноді чоловік зустрічає жінку, яку любив до вас, і розуміє, що почуття колишні почуття ще не пройшли.

Звичайно, закоханість легко сплутати з раптово нахлинула пристрастю (особливо дружині, яка коханку в очі не бачила і не знає, яка у її чоловіка з нею зв’язок – тільки сексуальна або ще й емоційна). Так що якщо ви хочете зберегти родину, варто почекати і не рубати з плеча, розлучаючись із чоловіком першої. Якщо чоловік дійсно любив іншу жінку, він, швидше за все, піде. Але якщо виявиться, що це не любов, можливо, ви зможете пробачити зраду і залишитеся разом.

Радимо прочитати також

Як встановити підвіконня про Як встановити підвіконня.

Як бачите, є різні причини того, чому чоловіки заводять коханок. І найнебезпечніші з них – це ті, які пов’язані з емоційною сферою (нова любов, недолік емоційної близькості у відносинах з вами). Тому не варто думати, що чоловіки – примітивні істоти, яким потрібен тільки борщ і секс. Даруйте чоловікові любов і увагу, тоді він навряд чи подивиться «наліво».

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>