Емоційна стійкість

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Емоційна стійкість.Дуже часто в стресових ситуаціях людина просто не знає, за що хапатися і куди бігти. Все, що б ви не намагалися зробити, йде з рук геть погано. Думки плутаються, правильне рішення взагалі прийняти неможливо. Вся проблема в тому, що ваша емоційна стійкість до стресових ситуацій залишає бажати кращого.

Але не всі люди такі. Ви вже могли не раз бачити людей, які в повному спокої виконують всі поставлені перед ними завдання. Вони можуть знаходитися в такій самій ситуації, що й ви самі. Чому так виходить?

Перегляньте публікацію - Каліфорнійське мелірування волосся, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Емоційна стійкість

Холодний розрахунок і продумані дії – це запорука успіху будь-якого лідера. Саме для них емоційна стійкість дуже важлива. Без цієї якості неможливо все тверезо зважити і вчасно прийняти дуже важливі дії, спрямовані на подолання труднощів чи будь-яких інших неприємностей.

Але емоційна стабільність важлива не тільки для просування по кар’єрних сходах. У житті завжди є різні ситуації, які можуть вибивати вас зі звичної колії. У підсумку ви не можете контролювати себе і свої емоції, все валиться з рук і здається, ніби в житті почалася чорна смуга.

Якщо вам знайомі такі ситуації, то прийшов час навчитися управляти власними емоціями. Таким чином ви зможете не тільки уникнути емоційної напруги, але і перестати переживати через дрібниці. Навіть серйозні життєві проблеми будуть сприйматися не так гостро.

Емоційна стійкість.

Керування емоціями багатьом людям здається непосильною працею. Особливо важко це дається жінкам, так як в силу своєї природи кожна представниця слабкої статі дуже емоційна. Але досвід приходить тільки з практикою. Починайте з малого, і незабаром всі ваші емоції будуть завжди під контролем.

Розвиток емоційної стійкості

Розвиток емоційної стійкості до різних проблем і стресових ситуацій – це дуже тривалий процес. Є численні тренінги, які допоможуть вам навчитися повністю контролювати ваші емоції. Крім відвідування тренінгів, ви можете також попрацювати з власними емоціями самостійно. При цьому не забувайте, що вам слід працювати не тільки з власною головою і думками, але і тілом.

Тіло людини завжди реагує на стрес або будь-які інші дратівливі фактори. Навчиться не відволікатися на них. Як навчитися цьому спокою? Для початку вам потрібно відпрацювати навички спокійного споглядання на гарний краєвид. Будь це ліс, річка, поле. Вам не обов’язково виїжджати на природу. Простої картини на стіні буде цілком достатньо. Коли ви отримаєте цей навик, навчитеся спокійно дивитися на людину. При цьому ви повинні дивитися на людину рівно, не відводити погляд або смикатися. Щоб навчитися цьому, відпрацюйте расфокусований погляд, тобто ви дивитесь не в одну точку, а на предмет в цілому.

Емоційна стійкість людини безпосередньо залежить від того, як він переживає всі свої емоції. При цьому різні емоції виникають на будь-які подразники. Це можуть бути навіть найпростіші дрібниці: ви їдете в громадському транспорті на роботу, і вам хтось нагрубив. Здається, що це дрібниця. Але ось зіпсований настрій на весь день, що залишився. Ваша емоційна стійкість повинна дати відчуття спокою. Вам нагрубіянили? Це всього лише дрібниці життя, на якій не слід загострювати увагу. Але як навчитися такому «сортуванню» різних подій?

Заведіть спеціальний зошит, який слід розділити на чотири колонки. У кожній колонці має бути назва. Перша колонка – це «нічого особливого», друга, третя і четверта колонки будуть носити назви «зелений», «жовтий» і «червоний», як кольори світлофора. У всі колонки вам слід записувати ваші події, які відбуваються щодня. Як ви самі розумієте, зелена колонка – це незначні події (наприклад, зламався каблук, порвалася спідниця). Жовта колонка – це середні неприємності. А червона колонка – це так званий форс-мажор. Це дійсно те, про що навіть думати не хочеться (смерть близьких, згорів будинок, побита машина).

Радимо прочитати також

Кріпильні матеріали про Кріпильні матеріали.

Що вам дасть це розмежування неприємностей? Для початку вже сам розподіл різних неприємностей допоможе вам не сильно переживати з приводу. Далі ви почнете змінювати свій погляд на те, що для вас неприємність. Що було в зеленій колонці, з часом може перекочувати в колонку «нічого особливого». А те, що в жовтій, – в зелену. А далі те, що було в червоній колонці, перекочує в жовту. Саме так і виробляється емоційна стійкість до різних подразників.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>