Ідеальні відносини: чи можливі вони?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Ідеальні відносини: чи можливі вони?Відносини між чоловіком і жінкою – це стара як світ тема. Завжди знаходиться якась проблема, яка вимагає невідкладного вивчення. До однієї з таких проблем зараз відносяться ідеальні відносини. Чи є вони насправді чи це тільки вигадки голлівудських режисерів?

Чи можливі ідеальні відносини

Жінки по своїй натурі більш уразливі та вразливі, ніж чоловіки. Саме для представників прекрасної половини людства і знімають різні романтичні фільми, де все закінчується ідеальною весіллям і щасливою спільним життям. Надивившись фільмів дівчата намагаються будувати ті самі ідеальні відносини, які вони бачили на екрані. Але чи існують вони насправді?

Перегляньте публікацію - Модні довгі сукні, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Звичайно, ідеальні відносини існують. Але поняття про таких відносинах для кожного буде різним. Те, що ідеально для жінки, здається абсурдом для чоловіка. До того ж, кожна людина – це особистість зі своїми смаками та уподобаннями. Тому не можна точно вивести формулу ідеальних відносин для всіх людей відразу. Можна тільки звести до загальних понять те, що буде вважатися ідеальними відносинами.

Які відносини ідеальні?

Багато жінок уявляють собі ідеальні відносини так: чоловік носить її на руках, оберігає, плекає, поважає, виконує всі її забаганки. Чоловіки ж уявляють собі ідеальні відносини трохи інакше: турбота, ніякого обмеження його особистої свободи і зобов’язань у виконанні бажань проти волі. Як бачите, думки чоловіків і жінок не збігаються.

Але навіть те, що чоловіки і жінки по-різному дивляться на світ, ще не є приводом для розладів. Адже ідеальними відносини не стають за одну хвилину. Над їх створенням треба працювати. Подумайте, які проблеми можуть бути у відносинах між чоловіками і жінками? Найчастіше це бажання задовольнити власні потреби, нічого не віддаючи. Багато хочуть тільки отримувати, ніяк не віддавати. Виходить, що у відносинах кожна людина позиціонує себе, як «центр Всесвіту». Інший повинен любити партнера, поважати, виконувати всі його бажання йти на поступки. У результаті виходять не стосунки, а взаємне перетягування каната. Такі відносини не можна назвати ідеальними.

Ідеальні відносини: чи можливі вони?

Чи можливі ідеальні відносини

Також не будуть ідеальні відносини, коли один з партнерів повністю розчиняється в іншому. Але від іншого партнера немає такої ж віддачі. Також не будуть ваші стосунки ідеальними, якщо один з партнерів повністю підпорядковує або підпорядкований іншим. Звичайно, якщо для вас щастя є саме таким, то у вашому випадку все саме так, як і повинно бути.

Тому прийнято вважати, що в ідеальних відносинах є деякі обов ’ язкові основи. Сюди відносяться: можливість кохати і бути коханим, можливість кожного партнера розвиватися як особистість, можливість дозволити собі бути самим собою. Також не забувайте про наявність тонкої духовного зв’язку між партнерами. Якщо ви бачите, що це опис ви можете застосувати для характеристики ваших відносин, – вас можна назвати щасливою парою.

Радимо прочитати також

Як вибрати плитку про Як вибрати плитку.

Але як зробити відносини ідеальними для всіх тих, хто не може сказати, що він цілком щасливий? Є кілька порад:

  • постарайтеся не бути одночасно і другом, і коханою людиною для вашого партнера. Дружба – це добре, але вона на корені вбиває всю любов. А без любові ідеальних відносин не буває
  • знайдіть компроміс. Ідеальні стосунки – це спільне ухвалення рішень з урахуванням інтересів один одного
  • навчитеся терпимості: не витрачайте власні нерви на те, що вам не подобається в партнері, а краще знайдіть позитивні його сторони
  • підтримуйте один одного, навіть якщо не завжди згодні в чомусь
  • дивуйте один одного, даруйте подарунки без приводів
  • якщо ви вже дуже давно разом, влаштовуйте час від часу собі побачення. Згадайте, як вам було весело раніше удвох. Проженіть нудьгу новими враженнями!
VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Ідеальні відносини: чи можливі вони?, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>