Маніпулювання чоловіком

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Маніпулювання чоловіком.Щоб домогтися бажаного результату від чоловіків, жінкам доводиться вдаватися до хитрощів: скандали, сльози, ультиматуми, підлещування… Чоловіки рано чи пізно здаються, але всі ці хитрощі малоефективні і здатні порядком потріпати представникам обох статей нерви. Адже можна піти більш простим шляхом і мати все, що ви хочете. Маніпулювання чоловіком – ось ваш секрет.

Як маніпулювати чоловіком

Так або інакше, але секрети маніпуляції людьми застосовує кожен з нас. Одні користуються цим несвідомо, інші ж спеціально навчаються того, як правильно управляти думками людей. І в тому, і в іншому випадку всі способи маніпуляції приносять ефективний результат. Якщо ви не володієте потрібними вам навичками, то вам доведеться дізнатися, як навчитися маніпулювати чоловіками.

Перегляньте публікацію - Яблучний оцет для волосся, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Бажаний результат приносять різні техніки маніпуляції чоловіком. Деякі способи знає кожна жінка. Наприклад, чи пам’ятаєте ви приказку «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок»? І це чиста правда. Після стомлюючого дня нагодуйте чоловіка улюбленої його їжею. Побачите, як відразу ж зміниться настрій вашого чоловіка. Ось тут і прийшов час діяти!

Маніпулювання чоловіком.

Маніпулювання чоловіком

Маніпулювання чоловіком можна заснувати на грі слів. Є певні шаблонні фрази, які допоможуть вам прояснити ситуацію для себе, але повністю заплутати її для вашого співрозмовника. Так, якщо ви хочете піти від неприємної розмови або ж уникнути чого-те, спробуйте такі фрази: «не так швидко», «скоро, але не зараз», «я подумаю», «все цього хочуть», «зі мною непросто». Бажаєте прояснити ситуацію? Користуйтеся цими шаблонами: «чого ти хочеш насправді?», «продовжуй», «а потім?», «говори ясніше, про що йде мова», «чому?», «навіщо ти це говориш?». Спонукати чоловіка зробити так, як ви цього хочете, допоможуть вам наступні шаблони: «сміливіше», «я знаю, що ти для мене зробиш усе», «розслабся», «це мені подобається», «ти сам цього хочеш», «не думай ні про що». Викликати почуття провини і посіяти сумніви в думках чоловіки допомагають подібні фрази: «ти добре подумав?», «я все зрозуміла», «дай подумати», «повтори», «все ясно», «буду брати з тебе приклад».

Тільки в використання шаблонів є своя особливість: вам треба навчитися говорити впевнено, дотримуючись нейтралітету. Використовуючи ці шаблони в розмові, ви можете взяти ініціативу у свої руки, при цьому ви не будете не погоджуватися, ні відмовляти. Навіть обіцянок певних ви давати не будете. Зручно, правда?

Природно, що не кожна жінка може з легкістю використовувати ці вирази в розмові. На багато адже впливає характер людини. Якщо вам не до душі такий спосіб, то спробуйте інші варіанти. Маніпулювання чоловіком можна організувати через позитивні фрази. Спробуйте достукатися до почуття гордості: хваліть чоловіка, восторгайтесь його успіхами і робіть акцент на те, що без вашого коханого взагалі нічого б не вийшло. Чоловіки, як діти, дуже люблять, коли їх хвалять. Але будьте обережні, адже є представники сильної статі, які не сприймають похвалу.

А тепер трохи про негатив і про те, як керувати чоловіком з його допомогою. Викликайте почуття провини, провокуйте, завантажте чоловіка проблемами по максимуму, насміхайтеся, шантажируйте і дезориентируйте, бийте по хворого місця. Спробуйте у ваших діалогах вставляти що-те, що може образити вашого чоловіка, привести його до вищеперелічених почуттів. Тоді ви з легкістю зможете отримати від вашого чоловіка те, що хочете.

Є також деякі поступові кроки, які ви можете зробити, якщо перераховані вище варіанти вам не підходять. У цьому випадку маніпулювання чоловіком буде засновано на тому, що все робиться поступово, зовсім непомітно для нього. Спробуйте розбити вашу глобальну прохання на більш дрібні завдання, які, так чи інакше, взаємопов’язані між собою. Будьте тактовно і постарайтеся звертатися до чоловіка так, ніби без його допомоги ви ніяк не можете обійтися. Не бійтеся повторювати одну і ту ж прохання, тільки робити це треба спокійно, невимушено. Також ви можете спробувати дресирувати чоловіка: для цього давайте йому дрібні завдання, після яких його чекають невідповідні за своєю щедрості нагороди. Вже через деякий час чоловік звикне, що ваші прохання досить легко виконати, але ви те знаєте, що це зовсім не так!

Радимо прочитати також

Як встановити водонагрівач про Як встановити водонагрівач.

Як ви самі розумієте, маніпулювання чоловіком – це важке завдання, тому доводиться бути завжди напоготові. Але якщо ви здобудете для себе певну тактику, весь процес буде вам здаватися грою. Пам’ятайте, що чоловік теж може маніпулювати вами, тому будьте обережні, щоб не потрапити в подвійну гру.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>